Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GV250
    sissy bar için bugün istanbul motor ile konuştum, hyosung'un orijinal sissy bar'ını 300 liraya takıyorlarmış. istanbul motor da kadıköyde, fenerbahçe stadyumunun çaprazında bir yer.

bir de adamlara koruma demiri sordum, gv250'ye koruma demiri takmıyoruz, onun yerine ayak pad'i takıyoruz. o koruma işini de hallediyor dediler. bilmiyorum ne kadar doğru.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    mitmuallim hocam ,queequeg, alomatik.. ne zaman tanışıyoruz ? bu hafta sonu yokmu bir buluşma?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Murat, Korkut 250, Viceroy... Çok teşekkürler arkadaşlar, iyi dilekleriniz için.

Alomatik hayırlı olsun koruma demirin, o demiri yapan usta zaten İstanbul Motora kendisi yapıyormuş koruma demirini. Yani İstanbul Motor koruma demirini bizim yaptırdığımız ustadan alıyormuş.

Ayak peglerinin o işleyi göreceğini pek sanmıyorum ben. Belki biraz koruma sağlar ama motorun bacağının üzerine düşmesine engel olmaz diye düşünüyorum.

Bu arada bugün bizim Cevizli Tamirhane Caddesinden aşağıya inerken bir GV250 gördüm bizim siteden olabilir mi? Yada bu topici okuyan birisi olabilir mi?
    ..::.. GO ..::..

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Koray hocam, bunca bilgi birikiminden sonra o da olacak inşaallah.Bu hafta sonu benim eksesuarları taktırmak işim var istanblda.İşim erken biter havada müsait olursa darıca sahilinde kısa bir çay molası verebilirim diye düşünüyorum.
    Gerci hava durumuda sağanak yağışlı gösteriyor ama... yinede cuma akşamına kadar kesin bir şey söyleyemem.
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Rebel kardeşim piyango biletini bilmem ama benim düğün 20 Mayıs 2001'de idi.. 1 gün fark var... Ne diyim.. Git bilet al en azından amorti garanti galiba...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

Motosikleti
    GV250 2009
    queequeg, ayak padi eğer geniş ayaklıksa onlar da katlanıyor normal ayaklıklar gibi. katlanmasa bile bacağı koruyacağını sanmıyorum.

Emekkoray, 3 mayıs gündüzü boşum ama uzun yol olursa yolun ortasında 1000km için servise gitmem gerekebilir. 800 de şu anda. pazara kadar son 100-150km yi de yaparsam aradan çıkartırım. kartala yol zaten 50km.

Orko_ye nice mutluluklar dilerim. Geç oldu özür dilerim.

Motosikleti
    tamam o zaman hafta sonuna doğru tekrar açarız bu konuyu

Motosikleti
    Hyosung GV250
    valla istanbul motordakiler beni yemişler o zaman, koruma demiri işlevi görüyor diye.

koruma demirini ben de çağlayandan yaptıracağım çok büyük ihtimalle de, önce sissy barı halletmek istiyorum. sissy bar konusunda da kararsız kaldım. küçükyalıdaki yerde mi yaptırsam, yoksa istanbul motorda orijinal sissy bar mı taktırsam diye.

bir de hazirana kadar haftasonları çalıştığım için buluşmalara pek dahil olamıyorum ne yazık ki. ama ondan sonra ben de gezilere katılıp, sizlerle tanışmak isterim.

Motosikleti
    -
    Alomatik sağol arkadaşım evli misin bilmiyorum bekarsan darısı başına diyip seni de yakayım bari

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam o zaman hafta sonuna doğru tekrar açarız bu konuyu
    Valla ne diyeyim ilk kez birlikte olmamıza rağmen yeni tanışmış olmamıza rağmen grubu özledim Herkesle tekrar tekrar görüşmek isterim.

Amaaaaaa ben motorumu sattım :( yarın devrini vereceğim 1 hafta kadar motorsuzum artık burdan gelen biri sevabına beni artcı yaparsa ne ala olmadı gelenleri misafir ederiz artık...
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    gerçi biliyordum satacağını ama duyunca şaşırdım birden.. hayırlısı olsun sinan.. inşallah gönlünden geçenin en temizine kavuşursun tez zamanda.. cesaret edersen ben alırım abicim artçı olarak..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    gerçi biliyordum satacağını ama duyunca şaşırdım birden.. hayırlısı olsun sinan.. inşallah gönlünden geçenin en temizine kavuşursun tez zamanda.. cesaret edersen ben alırım abicim artçı olarak..
    Ben daha önce orya yürüyerek gelmiştim :D Sanırım yine yapabilirim Teşekkürederim nazik teklifin için.

Valla cok ani oldu bilmiyordum bukadar çabuk satılacağını. şimdiden pişmanlık duymaya başladım.

GV 650 Alamazsam GV 250 ye dönerim düşünmeden.

Hayırlısı bakalım Yarın parayı bi cebimize koyalım.

Motosikleti
    bu kadarmı vahim benim durum ya... orhan şu koruma demirini yaptırdığımız yerde arka tekerin yanına küçük 2 tane emniyet tekeri yaptırsak hani ilk bisiklete başlarken takarlarya bide kenen sofuoğluna mesaj atıcam şimdi hafta sonları ders verebilirmisiniz diye

Motosikleti
    -
    bu kadarmı vahim benim durum ya... orhan şu koruma demirini yaptırdığımız yerde arka tekerin yanına küçük 2 tane emniyet tekeri yaptırsak hani ilk bisiklete başlarken takarlarya bide kenen sofuoğluna mesaj atıcam şimdi hafta sonları ders verebilirmisiniz diye

Kardeşim istersen birde airbag yapıyolarmı onu soralım

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    3-4 gündür bakamıyordum buralara. dün akşam sonunda motoruma kavuşabildim sonunda. akşam eve gittim sabah işe geldim. 50 km yaptım. ısınma faslındayız birbirimize dün kağıthane'deki ustayı arayıp koruma demiri sipariş verdim. cumartesiye kadar gidip taktıracağım bir aksilik çıkmazsa.

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3-4 gündür bakamıyordum buralara. dün akşam sonunda motoruma kavuşabildim sonunda. akşam eve gittim sabah işe geldim. 50 km yaptım. ısınma faslındayız birbirimize dün kağıthane'deki ustayı arayıp koruma demiri sipariş verdim. cumartesiye kadar gidip taktıracağım bir aksilik çıkmazsa.
    hayırlı olsun lizzy, kazasız belasız kullanırsın umarım.

arkadaşlar, okuduğum ve sizleri tanıdığım kadarıyla motorlarınıza çok değer veriyorsunuz. kendinize de en az motosikletlerimiz kadar değer veriyoruzdur umarım. motor üzerinde hangi koruma ekipmanları taktığınızı sorabilir miyim?

hangi markaları tercih ediyorsunuz bi de?

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    teşekkürler queequeg.

Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce orya yürüyerek gelmiştim :D Sanırım yine yapabilirim Teşekkürederim nazik teklifin için.

Valla cok ani oldu bilmiyordum bukadar çabuk satılacağını. şimdiden pişmanlık duymaya başladım.

GV 650 Alamazsam GV 250 ye dönerim düşünmeden.

Hayırlısı bakalım Yarın parayı bi cebimize koyalım.
    harbiturk, 3-4 gündür senin motoru yerinde göremiyordum zaten. hayırlı olsun.

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Arkadaşlar motoruna kasko yaptıran var mı? Ne kadar tutuyor?

Motosikleti
    -
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun lizzy, kazasız belasız kullanırsın umarım.

arkadaşlar, okuduğum ve sizleri tanıdığım kadarıyla motorlarınıza çok değer veriyorsunuz. kendinize de en az motosikletlerimiz kadar değer veriyoruzdur umarım. motor üzerinde hangi koruma ekipmanları taktığınızı sorabilir miyim?

hangi markaları tercih ediyorsunuz bi de?
    Ben kask-mont-eldiven ve dizliksiz asla kullanmıyorum. Bazen çok kısa (150-200 mt) lik yere gideceksem dizlik takmıyorum ama takmak lazım.

Marka konusunda ise, Kaskım Shoei Multitec, mont Revit Focus, dizlik Ufo mafsallı, eldiven yazlık Held, kışlık Zen...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı thin lizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler queequeg.

harbiturk, 3-4 gündür senin motoru yerinde göremiyordum zaten. hayırlı olsun.
    Sorma Çok pişmanım.

Şimdi oturdum kara kara ne alsam diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler