Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Teşekkürler Karsavurdan.
    Aşağıdaki linkteki motor için talip oldum. Firma aynı zamanda Kanuni nin servisiymiş zaten. 1000km bakımını da yapıp sana veririm diyor. Satan arkadaş 1,5 ay önce almış, ailevi sebeplerden dolayı da satıyormuş (anne izin vermemiş sanırım). Dikkat ettiyseniz motorda arka koltuk yok! Satan arkadaş sökmüş ve şimdi de bulamıyormuş nerede olduğunu... Biraz kafamı karıştırdı bu detay... Onun dışında sizce fiyat nasıl?
    http://www.sahibinden.com/2009_model...XQQdisplayitem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    motor temiz görünüyor zaten pek fazla km yapmamış ama artçı koltuğunu bulsun o şekilde al.bulamıyorum derse alma.motor çok bu krizde hemen atlamamak lazım.yani adama motoru orjinal haline getir o şekilde alırım de.ayrıca sıkı bir pazarlıkla biraz daha fiyat kırabilirsin.sadece motorun üstüne çok düşme.çok fazla arama motoru sormak için.başka alternatiflere de bak.

canantas şu linke de bir göz at istersen http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

bu arada arkadaşlar siparişlerimi biraz önce verdim.beklemeye geçtim bakalım ne zaman elime geçecek..

bir de bu var.
    http://www.sahibinden.com/1600_km_de...XQQdisplayitem

gösterdiğim bu iki motoru pazarlık ile 5000-5200 arası satın alabilirsin.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    herkese merhaba.. canan o artçı koltuğu hikayesi banada garip geldi.. yani gerçekte olabilir ama koca koltuğu bulamamak tuhaf.. sen yeni st kanuni olanındanmı almak istiyorsun? bide eğer seni çok zorlamayacaksa madem 0 st lerden bakabilirsin.. ama ilkerin (karsavurdan) dediği gibi kontağı çevirir çevirmez zarar olacak.. 2008 hyosung olan düşük km lere de sıcak bakabilirsin.. bizim motorların hepsi 10000 i devirmiş motorlar ve bizdeki memnuniyeti görüyorsun.. 2008 lerde gaz kesme de yok.. gerçi gaz kesme dedikleri şeyde hiç konuşulmaya değer bir sorun değilmiş motoru alınca onuda görmüş oldum.. ne olursa olsun canan arkadaş senin içine sinsin sonra al.. önemli olan bu.. hatta acaba marttaki fuarda st kanuninin standı olursa oradada bakabilirsin.. hayırlısı neyse öyle olsun umarım tez zamanda kavuşursun gv ne inşallah... dua edeceğim bir arkadaşımız daha oldu
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhanım kardeşim.. yokmu ingiltere fotoğraflarından hiç.. bikaçtane koy bizde gezmiş kadar olalım
    Koraycım evdeki bilgisayarda fotolar. Akşama koyarım güzellerinden bir kaç kare
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    koray abi orhan dostum siparişimi bugün verdim kask gdr aldım ama montu prosev almadım.nic marka aldım.şimdi son olarak sipariş ettiğim ürünleri gösteriyorum.canan arkadaş sen bilirsin ama ben ikinci el al derim.gösterdiğim linklere bir göz at istersen.işte ısmarladıklarım:

dizlik daha önce gösterdiğim prosev marka mafsallı ve bir de balaklava var.bakım için de zincir spreyi,sincir ve balata temizleme spreyi,bir de lastik tamir köpüğü aldım.

Motosikleti
    ilker mont benimkinden ve pişman olmayacağını garanti ederim.. diğerleride güzel ve şimdiden hayırlı olsun yakışacak çok... tamam orhanım bekliyoruz fotoları.. hava çok güzel şimdi cundaya gidip hepinizin yerine türk kahvesi içeceğim yazada birlikte içeceğiz inşallah...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    abi prosev alacaktım ama feyizoğlundaki eleman prosevin rüzgar geçirme olasılığı daha fazla o yüzden başka mont bakalım isterseniz dedi.bana marka söylemedi bende aklımda zaten nic marka vardı bende nic marka istedim.abi inşallah bu yaz bir terslik olmazsa günübirlik olsa dahi yinede geleceğim motorla yanına.üstelik her zaman dediğim gibi canımdan çok sevdiğim aşkımı da yanımda getireceğim inşallah birlikte Türk kahvesi içeriz o zaman.önce dondurma sonra gayfe içeriz gari
    orhan fotoğrafları bende merak ediyorum

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Arkadaşlar 2.el GV250 alırken dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir?

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşım motoru alırken dikkat etmen gereken baya birşey var.ama sen en iyisi motoru almadan önce servisine yada iyi bir ustaya götür.baktır ondan sonra alırsın.ama en basitinden aklıma gelenleri söliyim:(bana da emrah arkadaşımız sölemişti) egsozun rengine bak kararmış mı diye,yada renk değişimi mevcut mu diye.debriyaj manetinin vidasının durumuna bak.motorun km telini kontrol et.km saati ile oynanmış mı diye bakabilirsin.motorun üzerindeki vida yataklarına bak,eğer vidala sökülmüş ise izi kalmıştır.ama en iyisi bir ustaya yada servise götürmen.hoş 3000-5000 km yapan motorları gözü kapalı alabilirsin ama yinede için rahat olsun diye servise gösterip almanda fayda var.aslında motorun bakımları zamanında yapılmış ise 15000-20000 km deki motorlar bile arıza çıkarmıyor.ama sen ikinci el temiz ve düşük km'li bir motor al.birde grenajlarına bak.çizik varmı diye.yana yatmış ise çizikler vardır motorda.aklıma şimdilik bunlar geliyor benim.diğer arkadaşlar da ekleme yapacaklardır.

Motosikleti
    -
    İlker kardeşim hayırlı uğurlu olsun valla hepside tam ideal, ben çok para vermiştim ilk alırken ama şimdi keşke o kadar vermeseydim diyorum. Senin sipariş verdiğin ürünler yerinde tercihler bence. Ben kask-mont-eldiven ve dizliğe 1000 ytl. vermiştim eylül ayında, şimdi olsa vermezdim o kadar. Neyse olan oldu artık Akşama bir kaç poz eklerim siteye ama motosiklet ile ilgili pek fotom yok

Canantas, arkadaşım bence de 2.el alman daha iyi olacaktır. Km olayından da korkmana gerek yok. Mesela ben motorumu 12000 km.de aldım ve şuanda 14500 km.de ve şimdiye kadar hiç üzmedi beni sağolsun Arkadaşlarında dediği gibi en iyisi bir ustaya göstermek motoru almadan önce. Umarım en kısa sürede sende motoruna kavuşursun

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    ya sinir oldum arkadaşlar yaa :( biraz önce feyizoğlundan aradılar.gösterdiğim montun bana olan bedeninden kalmamış.
    kaskta ise sadece kırmızı desenli olan kalmış.bende sinirlendim prosev mont ve LS2 Delta kask sipariş ettim.ya ben ne güzel bugün kargoya verilir,yarın alırım diye hesap ediyordum ama mont yüzünden geç kalındı bugün.yarın verecekler ve ben sanırım ya cuma yada cumartesi alacam

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Teşekkürler Karsavurdan...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    -
    Alıntı KARSAVURDAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya sinir oldum arkadaşlar yaa :( biraz önce feyizoğlundan aradılar.gösterdiğim montun bana olan bedeninden kalmamış.
    kaskta ise sadece kırmızı desenli olan kalmış.bende sinirlendim prosev mont ve LS2 Delta kask sipariş ettim.ya ben ne güzel bugün kargoya verilir,yarın alırım diye hesap ediyordum ama mont yüzünden geç kalındı bugün.yarın verecekler ve ben sanırım ya cuma yada cumartesi alacam
    Hadi yaaa Üzüldüm bende İlker kardeşim... Ama olsun her işte bir hayır vardır.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla bende öyle dedim.ya parasızlıktan böyle fiyatı arttırmadan seçeyim diye uğraşmaktan yoruldum.şöyle 2-3 bin lira para olacak herşeyin en kalitelisinden alacaksın.bende 700 lira ayırmıştım.700'ü geçmesin diye yapmadığım şey kalmadı :( neyse olmadı bunların taksidini bitirince daha farklı şeyler alırım artık ne yapayım

önemli değil canantas

eğer yine arayıp son seçtikleriniz de yok demezlerse kaskım ve montum olacak ürünler

Motosikleti
    -
    İlker bu montu ve kaskı kullanan arkadaşlarım var. Onlar memnunlar ürünlerden, inşallah sende memnun kalacaksın kardeşim.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    inşallah orhan ya inşallah ısmarladığım hiçbir üründen pişman olmam kardeşim.hayırlısı bakalım.bir de allah hiçbirimize kaskı,montu ve diğer koruyucu ürünlerin sağlamlığını test etmek zorunda bırakmasın.

Motosikleti
    ilker vardır bir hayır üzülme abi... şimdi geldim adadan ve akraba ziyaretlerine devam orhan motorla ilgili olmasada olur fotolar bakalım nereleri görmüş kardeşimiz.. canantaş arkadaş motorunu alırken eğer ikinci elini alırsan , sahibinin karakterinede bak inan bana faydası oluyor.. ben iki motordan sadece telefondaki seslerini duyup vazgeçtim.. sonra 2 motor arasında kaldım sahipleri iyi insanlardı ikisininde sonunda daha düşük km lisini aldım.. ve aklımda soru işareti kalmadı.. birde yanında daha önce gv kullanmış bir arkadaşa kullandırtmanda fayda var bana orhan yardım etmişti bu konuda... kardeşim benim iyiki varsın...

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    tüh ya şansa bak olsun artık diğer içinize yattıysa sorun yok genede.Kask şekil duruyor.Hayırlı olsub.Kırmızı olanını seçmemeniz iyi olmuş.Benim montta yola çıkmış bu arada.

Alıntı canantas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2.el GV250 alırken dikkat etmemiz gereken noktalar nelerdir?
    Forumun canlı olamasının doğal sonuçları işte.Arkadaşım hoşgeldiniz. İkinci el GV250 alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus gaz yeme probleminin olup olmadığıdır.Şayet varsa almayın demiyorum.O haliyle bile sorun olmuyor.İyi araştırmalar
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    arkadaşlar kasklar konusunda geçenlerde "cerrahi" ile yazıştık da, aslında düşününce banada çok mantıklı geldi, açılabilir kasklardansa ful kapalı kasklar daha mantıklı geldi bana... Allah korusun bir çarpma anında açılırsa yüzünün nerdeyse tamamı herhangi bir yerle temasa hazır olur:S kötü olucaktır buda..
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

Motosikleti
    -
    inşallah orhan ya inşallah ısmarladığım hiçbir üründen pişman olmam kardeşim.hayırlısı bakalım.bir de allah hiçbirimize kaskı,montu ve diğer koruyucu ürünlerin sağlamlığını test etmek zorunda bırakmasın.
    Amin İlkercim en önemlisi de bu zaten. İnşallah hiç sağlamlık testi yapmayız ekipmanlarımız üzerimizdeyken.

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde yanında daha önce gv kullanmış bir arkadaşa kullandırtmanda fayda var bana orhan yardım etmişti bu konuda... kardeşim benim iyiki varsın...
    Koray kardeşim benim. Ne demek her zaman, her konuda, ne zaman ihtiyacın olursa elimden geldiğince yardımcı olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler