Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Motoshow 2008 Tüm Fuar Fotoğrafları Burada

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki SV650s
    Alıntı Mert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beter ol az bile sana

kızımcım tavlayla olsaydı bu işler pistlerde görürdük seni otururken değil giderken icraat lazım bize
    Ozaman sen artık tavla oynamazsın.. Tavla defterini ebediyete kadar kapatman tavsiye olunur
    Sen çık pistlere de biz izleyelim azcık
    [B]Aptalların anlayacağı gibi yaz, akıllı olan ilk cümlede ne dediğini zaten anlar [/B]:cat:
    [B][COLOR="DarkRed"]Ben Derdimi Hangi Dağa
    Yüreğimi Hangi Suya Diyemiyorum[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı biker_boyz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yaaa Kızım girmesene Transalp in içine ben sadece transalp ı cekmek ıstıyom Bak yıne ayagını soktun oraya

]

arkadaşlar Transalpin gaz kolu ne kadar rezildi öyle ya...ulan Hondaya yakıştımı bu ...çocuk bisikleti gibi...benim 91 deki toplama mobiletin gaz kolu bile daha kullanışlıydı...ayıptır ya...milletin verdiği paraya yazık...koca Honda bir cbf 150 kalitesinde gaz kolu koymamış...enduro diyemi kısa bunlar...hangi el tutacak ordan anlamaıyorum...çocuk bisikletimi bu...dikkatinizi çektimi...

http://motopassione.blogosfere.it/im...lp_2008_03.jpg
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    metehan haklısın benımde dıkkatımı çekmişti hatta kar eldiveni falan giydiğini düşünsene?? sonucta enduro ve karda çamurda gidicen.. çok kucuk bencede
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seni mi kırcaz tırt motorcu al bakalım

]

bu fotodaki numune...kış günü beyaz giyen şaşkın kimdir...şıklar şöyle...

a) M in Arıkoğlu..
    b) Demin Garıkoğlu..
    c) Eminönülü Deli Emin..
    d) Hepsi 1..
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    yav metehan sende de beyaz tishört yokmuydu cumartesi günü

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    "MT KARDEŞLİĞİ" Çıktı Sinemalarda::: ))) Güzel Foto. Bi ben Eksiğim burda Müdür Bİde Extrema :D
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    evett
    çok güzel bir fuar oldu, ses desibelinin yüksekliği sanırım insanların içindeki ateşten kaynaklanıyordu
    benim tek şikayetim kalabalık olmasıydı ki buda gayet normal..
    dikkatimi çeken bi çok insanın motosikletin m sini bilmemelerine rağmen onlara hayranlıkla bakmalarıydı
    3-4 stand ve motosiklet dışında bikaçta aksesuar oldu ilgimi çeken..
    tabiki bu fuarın en önemli kısmı şehir dışında gelen arkadaşlarımızla tanışıp kaynaşmak oldu
    gelen, gezen, ilgilenen, yorulan, yiyen, içien, bakan, alan satan herkese teşşekürler
    kısaca emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ederiz
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı ozzy73 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav metehan sende de beyaz tishört yokmuydu cumartesi günü
    bende FB forması vardı haco...iyi bakmamışın...

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fotodaki numune...kış günü beyaz giyen şaşkın kimdir...şıklar şöyle...

a) M in Arıkoğlu..
    b) Demin Garıkoğlu..
    c) Eminönülü Deli Emin..
    d) Hepsi 1..
    cevap veriyorum e) ben

ozzy73 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda deuville
    ben renk körüyüm benim için heryer ya siyah ya beyaz...hafta sonu olmasada hafta içi fenerliyiz o ayrı konu

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evett
    çok güzel bir fuar oldu, ses desibelinin yüksekliği sanırım insanların içindeki ateşten kaynaklanıyordu
    benim tek şikayetim kalabalık olmasıydı ki buda gayet normal..
    dikkatimi çeken bi çok insanın motosikletin m sini bilmemelerine rağmen onlara hayranlıkla bakmalarıydı
    3-4 stand ve motosiklet dışında bikaçta aksesuar oldu ilgimi çeken..
    tabiki bu fuarın en önemli kısmı şehir dışında gelen arkadaşlarımızla tanışıp kaynaşmak oldu
    gelen, gezen, ilgilenen, yorulan, yiyen, içien, bakan, alan satan herkese teşşekürler
    kısaca emeği geçen herkese tekrar tekrar teşekkür ederiz
    İlk defa tanışma imkanı buldum M.t. den bazı arkadaşlarla ilgilerinden dolayı herkese teşekkür ediyorum
    gökhanlada tanıştık en çok merak ettiğim kişiydi kendisi
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Berbat bir fuardı.

Gürültü, gürültü, gürültüüü. Kafamız şişti ya.

Ne yanındakilerle bir çift laf edebiliyorsun, ne stand görevlisiyle istediğin gibi konuşabiliyorsun. Bir şey öğrenmek için sen ona, o sana bağırıp duruyor.

Ta Elazığlardan kalkıp gittik ki sanal ortamda merhaba ettiğimiz kişilerle gerçek ortamda bir çay içecek kadar hoşbeş edelim. Heyhat ne mümkün, fuarda değil de panayırdayız.Lütfü Kırdar'daki fuar, çeşit azlığına rağmen daha güzel, daha verimli geçmişti.

Biz mortosiklet sevdasıyla kalktık gittik ama kendimizi büyük bir striptiz salonunda, et pazarında bulduk.Yazıklar olsun. Eşimi öyle bir ortama soktuğuma bin pişman oldum. Çoğu motorun yanına o kadınlar yüzünden yanaşamadık bile.

Kadınları bulundurmayınca, motor sevdalılarının ilgi göstermeyeceğinden mi endişe ediyor fuar organizatörleri ?

O kadınlar yüzünden, motosikletle alakası olmayan kişilerin de oraya akın edeceğini düşünemiyorlar mı ?

Striptiz gösterisi seyretmek isteyenlerin gideceği başka mekanlar varken, fuara taşımanın anlamı nedir ?
    Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berbat bir fuardı.

Gürültü, gürültü, gürültüüü. Kafamız şişti ya.

Ne yanındakilerle bir çift laf edebiliyorsun, ne stand görevlisiyle istediğin gibi konuşabiliyorsun. Bir şey öğrenmek için sen ona, o sana bağırıp duruyor.

Ta Elazığlardan kalkıp gittik ki sanal ortamda merhaba ettiğimiz kişilerle gerçek ortamda bir çay içecek kadar hoşbeş edelim. Heyhat ne mümkün, fuarda değil de panayırdayız.Lütfü Kırdar'daki fuar, çeşit azlığına rağmen daha güzel, daha verimli geçmişti.

Biz mortosiklet sevdasıyla kalktık gittik ama kendimizi büyük bir striptiz salonunda, et pazarında bulduk.Yazıklar olsun. Eşimi öyle bir ortama soktuğuma bin pişman oldum. Çoğu motorun yanına o kadınlar yüzünden yanaşamadık bile.

Kadınları bulundurmayınca, motor sevdalılarının ilgi göstermeyeceğinden mi endişe ediyor fuar organizatörleri ?

O kadınlar yüzünden, motosikletle alakası olmayan kişilerin de oraya akın edeceğini düşünemiyorlar mı ?

Striptiz gösterisi seyretmek isteyenlerin gideceği başka mekanlar varken, fuara taşımanın anlamı nedir ?
    abi her nekadar bende o kadınların fotoları çeksemde bende hatalıyım bunu hatasını kabul etmeyenler düşünsün gerçekte sende haklısın bu fuar moto fuarı striptiz fuarı değil bu kadınları her moto fuarında görmeği alıştık artık abi yapıcak bişey yok afedersin ama abazalar toplanmış bi kadının başına resim çektiriyo bi yerde striptiz yapıyo bi kadın
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    GKN ile Tanıstık .. Harbi Cocuqmussun ) En Azından Mtden Bi Tanıdıgımız vAr uzaklardan... MEtehan Abi ile Gorusmek Kısmet Olmadı Saglık olsun.. Gezilerde Artıkın... bu arada bende bi tane hatunla Gayet samimi Bi fotoraf Çekildim:D Bende Mi Abaza Kategorisine giriyorum ? Aman Allahım
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Keyifli bir fuar olmuş.Fotoğraf ekleyen arkadaşların eline sağlık...
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GKN ile Tanıstık .. Harbi Cocuqmussun ) En Azından Mtden Bi Tanıdıgımız vAr uzaklardan... MEtehan Abi ile Gorusmek Kısmet Olmadı Saglık olsun.. Gezilerde Artıkın... bu arada bende bi tane hatunla Gayet samimi Bi fotoraf Çekildim:D Bende Mi Abaza Kategorisine giriyorum ? Aman Allahım
    Özer aroranın standını gördün mü olm dans şov vardı hatunlar falan
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    en dandik motor motorsuzlukdan daha eyidir :))
    kardeş sözmüz meclisten dışarı kimse üstüne alınmasın sözmüz size değil her gördüğü kadınla foto çektiren o kadınların olduğu stanlardan ayrılmayan arkadaşlara
    [B]Bu sene benim olsun :wiinkk::wiinkk: [/B]

Motosikleti
    Honda Nc700x
    yok abi gördümde Tipim diil muhaa Hem Arora Sevmiyorum ben.. BMW ' DE Bİ Hatun Vardı Aman Allahım sohbet Ettik Bide Fotoraf Çekildik Günün Anlam ve Önemini Belirten O Pozu Herkese Vermez Koysammı KOymasammı Die Düşünüyorum Müdür :D

yok abi gördümde Tipim diil muhaa Hem Arora Sevmiyorum ben.. BMW ' DE Bİ Hatun Vardı Aman Allahım sohbet Ettik Bide Fotoraf Çekildik Günün Anlam ve Önemini Belirten O Pozu Herkese Vermez Koysammı KOymasammı Die Düşünüyorum Müdür :D
    Olm adımız çıkıcak ya tamam şakayı fazla uzatmayalım
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler