Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125 Fotoğraf Galerisi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Huséyín07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125
    Forumda Honda CBR 125R hakkındabirçok bilgi, karşılaştırma, yorum, eleştiri vs. vs. vardı fakat hiç sadece resimlerin olduğu bi konu rastlamadım. Bu yüzden bu başlığı açıyorum. Herkez elinde olan resimleri paylaşırsa hem arşiv yapan arkadaşlara yardımcı oluruz, hemde yurt içi yurt dışı neler varmış yapılabilir kaynak olabiliriz.. Resimleri thumbnail for forums şeklinde upload edelim hem fazla yer kaplamamış oluruz hemde görüntü kirliliği olmasın..

Önce standart resimlerle başlıyayım..

Birazda yurtdışında ki resimlere bakalım..

Birazda Action

Buda benim motorum:
    [FONT="Palatino Linotype"][/FONT][COLOR="Red"]ρσωєя [/COLOR][COLOR="Black"]0ƒ[/COLOR] ∂яєαм.. [SIZE="2"][COLOR="Red"][н][σ][η][D][α][/COLOR][/SIZE]
    [COLOR="PaleGreen"] เ๓zค ๒เl๓є๓ קคг๓คк ๒ครรค๓ ๏lยг๓ย[/COLOR] =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Honda modellerinin renklerini her yıl değiştiriyor.Hangi renklerin hangi yıla(modele) ait olduğunu yazabilirseniz, benim gibi 2. el arayan arkadaşlara da bi katkınız olur derim
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Eeeee bu konu buralarda takılmış kalmış,konu dışı diyemi.
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    O zamanlarda Fotoğraflar başlığımız yoktur diyedir.
    Şimdi buldu yerini
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    mat siyah olan cbr cok hoş duruo bendede var buna benzer bi mat siyah cbr fotosu
    su kafa grenajına yna olayını bı halletsem ii olcak ...
    paylaşım ıcın teşkrler..
    bu arada senin aynalar nerde .... goruntu için aynaları sokmen bence akılcı deil tabi o yuzden soktuysen...once guvenlik hem senin hemde cevrendekilerin..

van kedisi gibi gorunuo orjnalle xenon farkı bu olsa gerek xenonsa tabi bana xenon gibi geldi..
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Böyle bir konu açmana bile gerek yoktu.... Cbr 125 Topiğinde yüzlerce resim mevcut...

Bu resimlerin büyük versiyonlarını ve bizim resimlerimizi bulabilirsin

Sorularınız için Cbr Topic'ine bekleriz
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Sizin topic de çok uzun Görkem :S Oku oku bitmiyo ki :D

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    2007 modelleri de bekleriz...

Merak etmeyin küçük bir projem var yakında herkes istediğini bulabilecek

Ha bide motorcular iktidara gelecek kurşunsuz benzin 1 ytl olacak

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda modellerinin renklerini her yıl değiştiriyor.Hangi renklerin hangi yıla(modele) ait olduğunu yazabilirseniz, benim gibi 2. el arayan arkadaşlara da bi katkınız olur derim
    Repsol - Kırmızı/Siyah - Siyah - Turuncu/Siyah 2004-2005-2006-2007
    Mavi - Kırmızı/Mavi 2004-2005 olması gerek...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................

2007 Modellerde Benden

Buyrun 2007 CBR 125 RR

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    2007 lerde baya karizmatik şahin bakışlı
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    evet gercekten cok karizma duruylar ben olsam kırmızısını alırım.
    MT ANTALYA

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    bilader bilen biri varsa yardım etdin ben bazılarından duydum yamaha ybr125cc bu motorları geçiyomuş dogruluk payı nedir bilmiyom bilen varsa lütfen yardım etsin.

bısıklet gıbı bı motor bu ustelık doru durust gıtmıyoda tıger 250 ıle dumanımı kokluyo bu benım trıska bı motor cc bakımından cok luzumsuz goruyoum buna o kadar para verıceme ybr alırım daha ıyı sal ıkısını yola belkı kafa kafaya gıderler ama bu kesınlıkle gecemez onu dana nın bırıde bı sallamıskı bu motorla 140 yaptım dıyor 140 ta bu motorun tekerlerı asfaltla temas etmez be

2007 güzel olmuş ama honda abartıp şu egzosu kuysuk altına alsa çok canlı olur be
    :bestmt:

Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bısıklet gıbı bı motor bu ustelık doru durust gıtmıyoda tıger 250 ıle dumanımı kokluyo bu benım trıska bı motor cc bakımından cok luzumsuz goruyoum buna o kadar para verıceme ybr alırım daha ıyı sal ıkısını yola belkı kafa kafaya gıderler ama bu kesınlıkle gecemez onu dana nın bırıde bı sallamıskı bu motorla 140 yaptım dıyor 140 ta bu motorun tekerlerı asfaltla temas etmez be
    sen bu yorum bu kafa ıle coq yasamazsın bısıklet gıbı motormus sen sevmıyor ola bılırsın ama bu tur yorumlarla motor u alanlarada hakaret edıyorsun

Motosikleti
    Kendini SS Zanneden Pisihled
    Alıntı kartepeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım hayrına bana su soğutmalı 400 km de bir civata sıkmak zorunda kalmıyacağım marşa bastımı dağ tepe dinlemeden 600 km yi yapabilecek yolda giderken fren balataları düşmeyecek ve az yakacak bir racing motor söylesene?
    Benim kadar bu motoru araştıran belki sayılıdır ve senin tiger ının sıfırını rahat alabileceğim yerde ben neden gittimde 3. elden 2005 model bi cbr aldım? bi kere senin yazdıklarına karşılık vermek istiyorum ama sen 125 lik bir makinanın motor performansıyla 250 liliği aynı kefeye koyuyorsun. tiger a bindiğine göre tarzın ss değil beğenmediğinden konuşuyosun. artı ybr yide araştırdım ha senin için herşey son hız olbilir ama ister ybr yi al ister tiger ını gel bi kayseri yapıp gelelim tekirden bakalım hangimizin motoru yolda şişip kalıcak?

bu motorun bu kadar para olmasının bi sebebi var.... ha benim lafım çin malı motor kullanan arkadaşlara değil ancak bazı şeyleride gör.. bu makina uzun yol için yapılmış. sağlam bir makina bu yüzden pahalı. kendimde olduğu için söylemiyorum ama elini vicdanına koyda konuş senin motorunmu tiger mı dediğim şartlarda yakıt ikmali hariç o yolları gidebilir yoksa beğenmediğin Pisiklet cbr mi?
    [B][I][U][COLOR="Blue"]Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler ve meczuplar memleketi olamaz…" [/COLOR][/U][/I][/B]
    [B][U][COLOR="Red"]MUSTAFA KEMAL ATATÜRK[/COLOR][/U][/B]

http://www.sahibinden.com/cok_temiz_...XQQdisplayitem

Benim Cbr'ın fotoları burada...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha rx 115 2000 model
    bu da motor yhu siz birde rx 115 veya 135 binin birdaha cbr nin yüzüne bakmazsınız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler