Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Motocross fotograflarm ve benim kısabir motosiklet biografim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    Merhaba arkadaslar. 10yaşında bir mobilet ile düştüm yollara. Daha sonra bir tane kastino scooter ım oldu. Ama bu ufak motorlarla etkileşimim oldu ve babam 13yaşında bana vitesli ilk motosikletim olan XLR125i aldı

:

XLR yi ilk günden söktüm ve babam beni vitesli motoru aldıktan 1.5 hafta sonra motocross pistine götürdü gidene kadar sürekli atlamak ile ilgili hayaller kurdum ama sadece hayallerde kalır sanıyordum. Piste gittik 1.turda rampaların yanından dolaştım 2.turda büyük table top a sadece üstüne çıkmak için yavaşça girdim ve tekerlerim yerden yaklaşık 60cm yükseldi ve o an anladım ki atlamak çokta zor olmucak. Ama o heyecanla ilk atlayıştan sonraki dönüşte motoru yan yatırdım . Sonra pisti dolaşmadan rampaya tekrar yaklaştım ve biraz daha hızlı denedim kontrolsüz bir atlayış olsada 8mt civarında ileriye atlamıştım içim içime sıgmıyordu motocross a ilk adımlarımı atmıştm.

Ve sürekli çalıştım 1yaz boyu çalıştım motosiklet kullandım atladım hopladım yaz sonunda 16mt civarında ileriye gidiyordum.

Fakaaaat en sonunda XLR bana yetmemeye başlamıştı sonuçta 12.5hp çok düşük bir kuvvetdi ve bana yeterli gelmiyordu. Bunu babamla paylaştım ve yeni motorlar araştırmaya başladım special cross alıcaktık.

Bu fotoda XLR125 im ile son fotom.

Uzun süreli bir araştırma sürecinden sonra tam bana göre bir motor bulmuştum CR250R 2zamanlı 62hp güç üreten 0dan 100e 2.5-3sn de çıkan dehşet bir alet.
    Türkiyede 2000model üstü tek CR250R o idi ve onu görmek için romorkumuz ile düştük yollara. İstanbuldaki honda fabrikasına gittik ve bu motorun sahibi ile bulustuk. Ben birkaç test sürüşünden sonra motora asık olmuştum. Ve motoru hemen o anda aldık.

CR250R'm ile ilk fotografım

Motoru ankaraya getirdik ve bir sonraki gün sürüşlere başladım motorun kuvveti inanılmazdı.

Yeni motosikletimi alalı 3gün olmuştu ben motora alışmıştım 3günde. Bir cuma günü okula gitmedim ve babamla motocross pistine gittik.
    Motorumu parkura sokrum ve işte o anlardan görüntüler

Motorla parkura girdigim ilk turda 21mt atlamıştım işte o an atlama ile tüm problemleri çözdügümü anladım çünkü çok kötü bir çıkış yapmıştım rampadan ama yinede çok seri bi şekilde motoru düzeltip indim.
    O günden sonra onlarca defa daha motocross pistine gittim yarışlar yaptım daglara tırmandım ve bunlarla ilgili bazı fotolarıda alt tarafa koyuyorum.

Işık dagı

buda karagölün kenarındaki tepelerden birine hızlı çıkınca olan olay ışık güzel diildi foto kötü o yüzden.

Arkadaslar umarım fotografları ve hikayemi begenmişsinizdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Ben çok beğendim
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    paylaşım için teşekkürler. çok güzel resimler. uçmaya devam
    ==============================
    ==============================

misfit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6
    Çok beğendim imrendim başarı haberlerini bekliyoruz.
    misfit

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ellerine sağlık güzel olmuş

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    bak böyle babalarda var demek oğluna motosikleti kendi alıyor ne mutlu sana..ayrıca paylaşımın için teşekkürler
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

mici_ceko_4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda today50*2+pioneer 200cc cross
    eline saglık seni burdan havada gormek istiyoruz

burda dikati bir yere çekmek istiyorum babamızın veya bir yakınımızın bize kostek degil destek olması nakadar etkili.....

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Beğenez miyiz hiç..Senin gibi 100 tane filan olsa keşke
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

zonex2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çelık 150 cross
    eline sağlik çok güzel fotolar destekleyen bir baban olduğu için çok şanslısın
    [COLOR="Red"][I]CROSS ÖZGÜRLÜĞÜN FARKLI BİR ANLATIMI GUZEL BİR YAŞAM TARZI VE ENGEL TANIMAZLIKTIR[/I][/COLOR].
    OH BECOME RICH FOR SAKE DIE

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    ee güzel farında yolunda açık olsun kardeş
    [B]All this pain is an illusion[/B]

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    delikanlı yeteneklisin ve baban sana destek oluyor,yaşın da küçük (yanlış anlama) birazda profesyonal yardım aldınmı sanırım adını site dışını da duyurursun.tebrikler

Starsailor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 620 Dark
    Süper süper süper
    Ducatista:)

çok güzellll helal olsun sana böyle bilinç ve böyle bir organize mutlaka başarıları yanında getirecektir. iyi şansın bol olsun kardeşim
    İYİ ŞANSIMIZ BOL OLSUN MOTOSİKLET KARDEŞLİĞİ:rendeer:

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    güzel fotolar. sağol

samet_1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck 125_.........
    supersin ya sen bu motorlarla yerden cok havada gezmıssın oyle gordum))
    Aslında Söylediklerimden Çok, Sakladıklarımda Gizliyim.Siz En İyisi Beni Anlamak İçin Konuştuklarımdan Çok Sustuklarımı Dinleyin...([url]www.motorcular39.azbuz.com[/url])([url]www.delikentli39.skyblog.com[/url])

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Gerçekten güzel resimler bunlar inşl elinden tutan olurda bizi uluslararası platformd temsil edersin inşl...Paylaşım için tşkler...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Beatrice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok başarılısın fotoğrafları çok beğendim ne diyelim başarıların devam eder umarım motor tutkun hiç eksilmesin.

Motosikleti
    2001 HONDA CR250R
    arkadaslar güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim... Sizlerinde söyledigi gibi yaptıgım tüm sporlarda olugu gibi bundada babamın katkısı inanılmaz vede annemin ama bunun sebebide 2side paraşüt ögretmeni ve pilot bu yüzden dışarıdan çok riskli gözüken şeylerin aslında ne kadar normal ve tehlikesiz seyler olabileceginin bilincindeler. Bende yaşıtım arkadaslarımın ailelerini bu konuda bilinçlendirsemde ülkemizde gerek motosiklet fiyatlarının pahalılıgından gerekse insanların açlık sınırında yaşamasından dolayı motocross a başlattıgım 2 ve başlamaları büyük ihtimal olan 2tane arkadasım var. Ama umarım birkaç sene içinde bu sayılar katlanarak artıcak ve benim yaşımdaki gençler sigara yerine sıradışı sporlara ilgi duyucaklardır.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bravo... Işte hayallerimdeki olay
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler