Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Düşük Bütçeli Custom 150 kt

Motovento
    REKLAM ALANI
    berat42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı MaryJane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla Benimde Boyle Motor Satin Alip Caferacer Yapmak Cok Istiyorum
    Al kardeşim ikinci el bi "breton s" çok kolay istediğin şekle getirirsin bence onun deposu filan büyük güzel

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Mondial kt 150
    Jant işi halloldu Allah a şükür bide yakında artcı oturağını söküp düzgün bi çamurluk ayarlayıp hayalimdeki bobber benzeri bişey yapmaya çalışıcam
    gurcanozturk bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Yavaştan başladık, şaseyi yeniden kesip kalem amortisör taktım, kendi çamurluklarını sissybar 'la birlikte uyumlu hale getirmeye çalışıyorum biraz daha kaynak işi falan var uğraşıcaz biraz daha ama güzel olucak inşallah bakalım

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Az bi işimiz kaldı işte bizim memleketin trafik kaidelerine en uygun şekilde ayarlamaya özen gösteriyoruz o yüzden yavaş ilerliyor, bittiğinde bikaç farklı başlık altında da paylaşıyım diyorum biçok kişinin görmesini istiyorum

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Son hali bu şekilde yani kesme yada kaynak işi falan kalmadı çantayı tek taraflı kullanıcam sadece sol tarafta
    Önerilerinizi alırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:57 ----------

Bide bir before/after fotoğrafı yaptım motosikletin ilk alındığı günle şimdiki hali kardeşimle beraber :D 3 yıl arayla

Salih_T bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Motoru çok güzel yapmışsın bence, ellerine emeğine sağlık. Bu güzelliği o çantayla bozma.
    berat42 bunu beğendi.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Kardeşim eline sağlık ya valla helal olsun güzel olmuş çantayı iki tarafa da yapsan daha dolgun güzel görünmez mi? Sadece bi fikir
    berat42 bunu beğendi.
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

ayetlervaray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 200
    baya güzel olmuş.
    berat42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru çok güzel yapmışsın bence, ellerine emeğine sağlık. Bu güzelliği o çantayla bozma.
    Çok teşekkür ederim, haklısın aslında da işte çanta her sürüş de ihtiyaç oluyor bişekilde, ama sökülüp takılabilir bi vaziyette zaten arada çıkartırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:30 ----------

Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim eline sağlık ya valla helal olsun güzel olmuş çantayı iki tarafa da yapsan daha dolgun güzel görünmez mi? Sadece bi fikir
    Teşekkür ederim kardeşim, yapılabilir ya elimde var aslında diğeri ama çok aşırı geniş gibi oluyor öyle olunca uzun yola çıkarken belki kullanırım çift olarak eyvallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:36 ----------

Alıntı ayetlervaray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baya güzel olmuş.
    Teşekkürler hocam
    yigozya bunu beğendi.

cihangir151 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax
    Daha düşük bir gidon iyi gider. Ha bir de ön maşaya körük şöyle mz inki gibi kalın dilimli

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı cihangir151 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha düşük bir gidon iyi gider. Ha bir de ön maşaya körük şöyle mz inki gibi kalın dilimli
    Eyvallah dostum, bi tık daha kısa bi gidon takmayı bikaç arkadaşım da tavsiye etmişti ona bakıcam, ön maşa bu şekilde daha şık geliyor bana teşekkür ederim
    cihangir151 bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Eline, emeğine sağlık.. çok güzel olmuş..

ön maşa için körük tavsiye ederim.. imkanın olursa onuda yap..
    berat42 bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikletin motor kısmı haric tamamı değişmiş alakası kalmamış eski haliyle

eline sağlık gerçekten cok güzel olmuş.
    berat42 bunu beğendi.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Hahahaha motosiklet çok iyi duruyor ellerinize sağlık. Benim güldüğüm kardeşinizin büyümesi ve atleti. Maşallah çok tatlı kerata.
    berat42 bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline, emeğine sağlık.. çok güzel olmuş..

ön maşa için körük tavsiye ederim.. imkanın olursa onuda yap..
    Çok teşekkür ederim, körüğü de biara bi deneyeyim bari nasıl olur bakayım eyvallah

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:55 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikletin motor kısmı haric tamamı değişmiş alakası kalmamış eski haliyle

eline sağlık gerçekten cok güzel olmuş.
    Çok teşekkür ederim dostum aynen motor aksamına neredeyse hiç dokunmadık sadece zincir dişlilerini uzun yola uygun hale gelmesi için değiştirdim[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:59 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:03 ----------

Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hahahaha motosiklet çok iyi duruyor ellerinize sağlık. Benim güldüğüm kardeşinizin büyümesi ve atleti. Maşallah çok tatlı kerata.
    Eyvallah kardeşim teşekkür ederim bizde çok güldük valla tam ergen ya

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer benim elimden bu işler geliyor olsa idi ve çantaya kesin ihtiyacım varsa sele ile sissy bar arasına uygun bir şey düşünürdüm. Tabi ki herkesin kendi motoru kendi tercihi...

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı hattoi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer benim elimden bu işler geliyor olsa idi ve çantaya kesin ihtiyacım varsa sele ile sissy bar arasına uygun bir şey düşünürdüm. Tabi ki herkesin kendi motoru kendi tercihi...
    Hacı o kısmı hani sissybar ile sele arasını şöyle düşündüm,uzun yola gidicem hazırlıyorum sırt çantamı yaslanarak sürebileceğim boyutta sonra bağlıyorum sissybara o şekilde rahat rahat yolculuğumu yapıyorum yan çantamda da kamp malzemeleri falan var bu şekilde yani

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Çanta şu işte güzelce doldururum tam yaslanmalık olur diyorum

Ellerinize sağlık çok beğendim.Emeğinize sağlık.Deponun yanlarındaki şeritleri nasıl söktünüz.Baya uğraştım bela oldu bana.Arka çamurluğun şasesini kesince muaynede falan bi sıkıntı oldu mu?

BOO_74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400UG tour ‘22, Xmax 250 '19
    Bu motoru oldum olası seviyorum, klasik ve konforlu bir görünüşü var

Motosikleti
    Mondial kt 150
    Alıntı alıntı

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Alıntı cannibal6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık çok beğendim.Emeğinize sağlık.Deponun yanlarındaki şeritleri nasıl söktünüz.Baya uğraştım bela oldu bana.Arka çamurluğun şasesini kesince muaynede falan bi sıkıntı oldu mu?
    Teşekkürler kardeşim, şeritler bi ucunu bulduğumda hemen ayrılmıstı depodan muayeneye girmedim hiç zaten şuan eski görüntüsüne benzer bi görüntüsü var heralde sıkıntı çekmem, mesajına cevap göndermeye çalıstım ama bilemedim gönderilenlerde yer almıyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler