Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

R1 temizlikten sora resimler

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pilot90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSXR 1000
    gecen hava güzeldi bende artik motoru havalar yine isinincaya kadar yatirayim dedim. tabi bundan önce iyi bi temizlik gerekiyor. bu vesile ile arabayi da aradan cikardim

umarim konuyu dogru yere acmisimdir

ZümeR, initial-D, mesut hoca ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Allah kaza bela vermesin çok güzel makina..
    Pilot90 bunu beğendi.
    Derin olan kuyu değil, kısa olan ip'tir.

Motosikleti
    GSXR 1000
    Alıntı ZümeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela vermesin çok güzel makina..
    tesekkür ederim kardesim

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki makine de çok güzel. kazasız belasız.
    bişey merak ediyorum bu plaka kapama olayı neden?
    yani sokakta sizina raçın plakasını kimse görmüyor mu da burdan saklıyorsunuz?
    amaç ne yani?
    Nuansiyen ve Pilot90 bunu beğendiler.

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok güzel makina kazasız kullanmanız dileğiyle.
    Pilot90 bunu beğendi.

Motosikleti
    GSXR 1000
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaç ne yani?
    hahah birader cok güldüm hakketen keske cevabini tam olarak bilsem de söylesem. ama benim de bildigim bu:
    eger ki vatandasin biri bu resimleri izinsiz alsa baska mecralarda kullansa en azindan plaka gözükmesin. artik dogru mu yanlis mi bilmiyorum.
    zaten bende aklima geldikce yapiyorum :D :D
    cok istiyorsan orjinallerini atiyim icinde kaldiysa :D:D

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:55 ----------

Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel makina kazasız kullanmanız dileğiyle.
    tessekkür ederim amin cümlemize insallah

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    40-50 sene evvel dedelerimiz kamyon arkasında varsaydı alamanyaya olurmuydu bizimde bir r1 mercedesli evimiz kolumuzda da altın saatimiz
    just4techno ve kara_kule bunu beğendiler.
    Kurt Ölümüne Yakın Yalnız Olur

Motosikleti
    Kanuni Seyhan 250C
    Para var huzur var gozumuz yok tabi iki makinede gayet guzel kazasiz binmen dilegiyle birde parayi bulsada benligini kaybetmemis kendi temizliyor hala bagri yanik anafolu cocugu bee
    Pilot90, SweentLy ve Biyturs_OnSr bunu beğendiler.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Elinize sağlık. Plaka bayağı büyükmüş? Hangi ülkedesiniz?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Tamam mercedes iniz var güle güle binin

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Arkadaşlar, basitinden bir Mercedes ve istediği motorsikleti elde edemeyenin ciddi bir sorunu vardır zaten Almanya'da. Türkiye'nin yaşam standardı düşük sadece. Sorun bakalım arkadaş hiç Çin yahut Hint motorsikleti görmüş mü Almanya'da?

Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amaç ne yani?
    Bizim aracimizla aynı renk ve model başka bir araç farkli bir şehirde bizim aracın plakasindan çıkartmıştı ve 4 aya yakın kullanmış. 2 3 kere ceza geldikten sonra farklı bir şehirden duruma anca öyle uyanabildik , sonuç olarak adam o aracla birine çarpıp kaçsa mahkemeyle cartla curtla uğraşmak var . Yani plakayı buraya koymamak mantıklı bir seçenek

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Almanya'da bütün taksiler zaten bunun gibi.

Arkadaş mercedes havası yapmamış zaten.Motoruyla gurur duymak istiyor.

ismail kozan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    R1 in Playa yi sökmelisin hic olmamiş

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    Sayın Gökhan ellerinize sağlık ikiside pırıl pırıl olmuş.
    Pilot90 bunu beğendi.

Çok güzel güle güle binin

Motosikleti
    GSXR 1000
    Sana şöyle diyim, dedelerin veya sen azimle çalışsaydın olurdu neden olmasın. Benim kendimi bildim bileli hem çalışıyorum hemde okuyorum. Dedeleri 40-50 sene önce gelen çok insan tanıyorum şu an bi baltaya sap olamayan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, basitinden bir Mercedes ve istediği motorsikleti elde edemeyenin ciddi bir sorunu vardır zaten Almanya'da. Türkiye'nin yaşam standardı düşük sadece. Sorun bakalım arkadaş hiç Çin yahut Hint motorsikleti görmüş mü Almanya'da?

Siz Almanya'nın neresinde yaşıyorsunuz? Yaşamıyorsanız burdaki hayat şartlarını nereden biliyorsunuz? Tamam Alman arabaları burda ucuz olabilir ama ben şimdi kalkıp desem zaten Türkiye'de basitinden ucuzundan bi evde oturamayanın ciddi bir sorunu vardır diye olur mu? Çok ucuz evler ve ya daireler yok mu? Adamlar burda ama kıçı kırık 50 metrekare eve 500-600€ kira veriyor. Bir ekmek 1,50€ yani hemen hemen 4-5TLye geliyor. Neyse fazla ince detaylara girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ama bilmeniz gereken şu: Almanya'da lüks hayatı belediye dağıtmıyor. Orda da olduğu gibi tırnaklarınla kazarak ulaman gerekiyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı md054 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Para var huzur var gozumuz yok tabi iki makinede gayet guzel kazasiz binmen dilegiyle birde parayi bulsada benligini kaybetmemis kendi temizliyor hala bagri yanik anafolu cocugu bee
    Kardeş payındaki bağrı yanık Anadolu çocuğu Sezai geldi aklıma :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı ismail kozan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R1 in Playa yi sökmelisin hic olmamiş
    Valla beni öpmeyeceklerini bilsem bi dakka bile beklemem :D

mesut hoca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660 r-honda CBF - SUZUKİ GW 250 İNazuma
    gerçekten güzel makina ALLAH kaza göstermesin,resimlerde iyi, ama bir türlü alışamadım bu tür racing motorlara,ben hep ya enduro yada naked motorları sevmişimdir yada ilgi alanıma girmiştir,tabi bu benim fikrim.
    bu tür racing motorları seven kitle sayısı da az değil hani,tekeriniz yere düz bassın,saygılar...

Motosikleti
    GSXR 1000
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize sağlık. Plaka bayağı büyükmüş? Hangi ülkedesiniz?

Teşekkür ederim Almanya'da yaşıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:47 ----------

Alıntı mesut hoca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten güzel makina ALLAH kaza göstermesin,resimlerde iyi, ama bir türlü alışamadım bu tür racing motorlara,ben hep ya enduro yada naked motorları sevmişimdir yada ilgi alanıma girmiştir,tabi bu benim fikrim.
    bu tür racing motorları seven kitle sayısı da az değil hani,tekeriniz yere düz bassın,saygılar...
    Zevk meselesi. Bende nedense racing hariç diğer motorlara ısınmadım gitti bi türlü. Ama illa ki onların da verdiği zevk başkadır. Iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

Alıntı Djhaylaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel güle güle binin
    Alıntı erkanzdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın Gökhan ellerinize sağlık ikiside pırıl pırıl olmuş.
    Teşekkür ederim arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:54 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam mercedes iniz var güle güle binin
    Alıntı essegesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almanya'da bütün taksiler zaten bunun gibi.

Arkadaş mercedes havası yapmamış zaten.Motoruyla gurur duymak istiyor.
    Hay arabayı çekmez olaydım :D

Hadi çektik bari foruma atmayaydım :D

Sti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Pilot90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]Siz Almanya'nın neresinde yaşıyorsunuz? Yaşamıyorsanız burdaki hayat şartlarını nereden biliyorsunuz? Tamam Alman arabaları burda ucuz olabilir ama ben şimdi kalkıp desem zaten Türkiye'de basitinden ucuzundan bi evde oturamayanın ciddi bir sorunu vardır diye olur mu? Çok ucuz evler ve ya daireler yok mu? Adamlar burda ama kıçı kırık 50 metrekare eve 500-600€ kira veriyor. Bir ekmek 1,50€ yani hemen hemen 4-5TLye geliyor. Neyse fazla ince detaylara girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Ama bilmeniz gereken şu: Almanya'da lüks hayatı belediye dağıtmıyor. Orda da olduğu gibi tırnaklarınla kazarak ulaman gerekiyor.[COLOR="Silver"]
    Oncelikle her iki makinizida kazasiz belasiz kullanmanizi dilerim,ellerinize saglik cok guzel parliyolar. Yanliz bir konuya deginmek isterim. Emeksiz kimse birsey kazanamaz,kazananada yemek nasip olmaz. Ama bu yurtdisi ve turkiye karsilastirmalarinda lutfen TL bazinda hesap yapmayalim. Orneklemek gerekirse almanyada 2000€ alan bir isci hergun 1 ekmek yese 45€ ev kirasi 600€ masraflara 300€ desek totalde 945€ yapar hadi 1000€ diyelim. Ortalama bir alman araci 10.000€ desek bu isci 10 ayda ortlama bir araba alabilir dimi? Gelin bide turkiyeye bakalim. Canim turkiyemde 2000TL maas alan bir isci 600 Kira diyelim,30 TL ekmek,200 dogalgaz,100 su,80 elektrik,diger masraflarada 200TL diyelim totalde 1210TL yapar. Turkiyede ortalama bir Torosun 10.000TL oldugunu varsayarsak,bu iscimiz ortalama 12 ayda bir toros alabilir. Yani diyecegim odurki emek heryerde emektir. Ama yasam standarti ve yasam bicimi her yerde farklilik gosterir. Yazdiklarim yanlis anlasilmasin lutfen. Tekrardan kazasiz belasiz gunler dilerim. Tekeriniz duz bassin. Alman otobanlarina selamlar
    MhmtcnKoral ve Biyturs_OnSr bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)