Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

135 uag modifiye yaptım oldu gibi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 135 uag yakında 200 cc :)
    öncesi :

sonrası :

ön amasörleri kısa ile değiştirdim
    sakal taktım
    elcikler değişti
    çamurluk değişti
    zenon takıldı
    performans egzoz takıldı
    vidalara mavi başlık takıldı
    çelik jantları telle takasa girdim sonra pas çözücüyle temizledim o jantları renkli mil alıp janta dizdirdim
    ön sinyaller değişti led oldu

şimdi gelecekteki planım ise depoyu karbon folyo ile kaplayacam aynı zamanda sakal ve power çamurluk alıp onlarıda kaplayacam sizin başka önerileriniz varmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    Egzozun rengi bence olmamış sen beğeniyorsan sorun yok ancak karbon daha güzel durabilir.
    Bir de ayna çok işe yarıyor kullanmayı öğrenmen gerek ben de 17-18 yaş arasında aynasız kullandım şimdi ne arabada ne de motorda aynasız rahat edemiyorum.
    Son olarak xenon takmışsın iyi güzel de ayarına dikkat et gece şöyle bi geç karşısından bak gözünü alıp almadığına kendini karşıdakinin yerine koy, çok rahatsız edici olabiliyor. Eğer gerekiyorsa düzelt.Söyleyeceğim bunlar gerisi sana kalmış.

Son olarak zevkli sürüşler diyelim herkese.
    Ertugyigit, nemesis-83 ve ingilizceci bunu beğendiler.

ÖZALTIN söylemiş söyliyeceğini bana öneri vermek düşer. Tek kişi biniyorsan yolcu demirini çıkart iptal ettir seleyi'de tek kişilik yaptır. daha çok dikkat çeker ve daha hoş durur farklı durur

Motosikleti
    önerilerin için teşekkür ederim asıl ben aynayla rahat edemiyorum sıyrılırmıyım degermi diye düşünüyorum xenon 6 lı ucuz xenonlardan oldugu için led tarzı farklı bişey yani gözü pek yormadığı için bunu tercih ettim ben egzozu motoruma yakıştırıyorum açıkcası seside çok hoş bide performans koyuyo fakat çabuk sibob keser diyenler var o yüzden sık subab ayarı yaptıracam o sorunuda o şekil aştım şimdilik bu modifiye yeter diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖZALTIN söylemiş söyliyeceğini bana öneri vermek düşer. Tek kişi biniyorsan yolcu demirini çıkart iptal ettir seleyi'de tek kişilik yaptır. daha çok dikkat çeker ve daha hoş durur farklı durur
    demiri çıkartmak yerine yukarıya dogru yükselen demiri kestirecem öyle daha iyi olur genede teşekkür ederim

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorun titreşimi nasıl?

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Egzos muthis olmus kardes. Sesi nasil, arkandan yeterince kufur geliyor mu acaba.
    Cok getirici bir tipi var.
    Aynalar da cok yakismis.
    Farlar da xenon, optimum bir secim olmus.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Ve yazar mısralarına şöyle devam etti :

bir apaçi ağlıyor
    gözleri yaşlı
    yalnız bir kovboydu
    dağları aştı...

ağla kovboy ağla,
    ben de ağlayayım
    bu topraklardan sana
    arsa bağlayayım...
    mmysgr, Oguz K., adonis84 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    neden siyah renk ağırlıklı motorda tüm aksesuarların rengi mavi?Bence tek açıklaması arkadaki abacı marketin tabelasıyla uyumlu olsun diye mavi yada değişik bir zevkiniz var.Kask ve koruyucu giysiler giydiğiniz sürece aynasız dolaşmadığınız sürece benim için hiç bir sıkıntı yok bu adam motorcu derim.bu tür motorlar otobanda yüzükoyun yatıp tehlike saçan kekoların motorlarına benziyor inşallah onlardan değilsinizdir.Allah kaza bela yaşatmasın.Kalın sağlıcakla..
    Ertugyigit bunu beğendi.

Çelik jant da iyi duruyor

Motosikleti
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos muthis olmus kardes. Sesi nasil, arkandan yeterince kufur geliyor mu acaba.
    Cok getirici bir tipi var.
    Aynalar da cok yakismis.
    Farlar da xenon, optimum bir secim olmus.

bu egzoz devir 4 bini geçmedigi sürece orjinal egzozla aynı sesi çıkarıyor yani anlayacagın sadece ana caddede ses yapıyor ve gerçekten fark edilme konusunda birebir farlarda mercekli tipten o yüzden pek sıkıntı olmuyoor ve ayna mevzusuna gelecek olursak her insan kendi bacagından asılır bro buda benim seçimim...

Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir apaçi ağlıyor
    gözleri yaşlı
    yalnız bir kovboydu
    dağları aştı...

ağla kovboy ağla,
    ben de ağlayayım
    bu topraklardan sana
    arsa bağlayayım...
    emeğime saygı gösterdiğin için teşekkür ederim sana ve koca egona

Alıntı emrb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden siyah renk ağırlıklı motorda tüm aksesuarların rengi mavi?Bence tek açıklaması arkadaki abacı marketin tabelasıyla uyumlu olsun diye mavi yada değişik bir zevkiniz var.Kask ve koruyucu giysiler giydiğiniz sürece aynasız dolaşmadığınız sürece benim için hiç bir sıkıntı yok bu adam motorcu derim.bu tür motorlar otobanda yüzükoyun yatıp tehlike saçan kekoların motorlarına benziyor inşallah onlardan değilsinizdir.Allah kaza bela yaşatmasın.Kalın sağlıcakla..
    siyahın üstüne mavi bence uyumlu standartların dışına çıkmak lazım bazen farklılık kavramını oluşturmak istediğim için mavi aksesuarlar var üzerinde ve otobanda üstüne yatmak gibi bir amacım yok rahat olabilirsiniz...

Alıntı GYNK14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çelik jant da iyi duruyor
    Çelik jant motoru çok kasıyo motorun gücü belli çekişi belli bu birinci avantajı ama asıl çıkarma amacım görüntüydü...

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dadas607 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bir apaçi ağlıyor
    gözleri yaşlı
    yalnız bir kovboydu
    dağları aştı...

ağla kovboy ağla,
    ben de ağlayayım
    bu topraklardan sana
    arsa bağlayayım...
    Gece gece baya bi güldüm :D :D

Celik jant motoru kasiyor derken ?

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Ktm Duke
    Bu kadar gereksiz şey yerine bi çift güzel lastik alsaydınız daha çok memnun kalırdınız eminim.
    adonis84, yaso2867, Oguz K. ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kinqdai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CİTA
    Takma milleti boşver. Eline sağlık kendi çapında birşeyler yapmışsın ayna konusuna diyecek bir şeyim yok takarsan yararına.
    Bir kaç tavsiyem var;
    1. Egzozu 125 Eski UAG ile değiştir çok tatlı bir ses alırsın UAG nin keyfini o zaman çıkartırsın.
    2. Çita çamurluğu güzel ama siyah ybr yada performans çamurluk daha iyi durur.
    3. Durumun var ise eğer ZİPP Siyah jant al. Ön 17 & Arka 19 İnce al. Güzel bir çiftte lastik uygun olarak jant a . Tellerini beyaz yada sarı gibi burgulu olarak dizdir.
    4. Arka sinyallerini değiştir. Ön gibi üçgen bir şey al.

O zaman gerçekten ben burdayım dersin. CG de yapılabilcek zaten motorun dışına çok bir modifiye yok.
    Edit : Bu arada o egzozun performans a filan hiç bir etkisi yok. +5 hp 70 80 liralık bir egzozla gelseydi millet full boğazdan tüpüne kadar akrep e yashi ye 3-5 milyar vermezdi O palavra yani performans a + olarak hiç bir şeyi yok o egzozun . Eski 125 UAG egzozu yada OHH performans egzozları var onları kullan.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Ben beğendim valla hoş olmuş far yuvarlak olsa nasıl olur? birde kardes bu motor blogunu boyattın mı orjinal mi

orjinalde şaşmamak lazım bence...allah kaza bela vermesin...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Bunlara para harcayacağıma motora disk fren taktırırdım hiç değilse dururdu motor. Ön amortisörleri yenilemişken disk fren için olanından alaydın bari.
    ingilizceci bunu beğendi.

Motosikleti
    Arora CG 200

BUDA BENİM Bİ ARKADAŞIMIN MOTORUN GÜZEL OLMUŞ AMA O KADARDA İYİ DEĞİL BİZDE CGCİYİZ BUDA BENİMKİSİ

ALLAH KAZASIZ BELASIZ SÜRMEK NASİP ETSİN

İYİ FORUMLAR
    nemesis-83 bunu beğendi.

fatih. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar
    eski hali daha güzel gibi geliyor bana
    Oguz K. bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT 125
    Hayvanın gözünde neden siyah şerit var... ne yaptınız Taz'a

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)