Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cevriyemle Fotoğraflarımız :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    helal olsun 10 numara allah nazardan saklasın içim gitti vallahi
    zongoku bunu beğendi.
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    doganmizrap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur kardeşim tek yapman gereken sakalı temin etmen gerisini bulunduğun yerde az çok montajdan anlayan bi motorcu yapar. Biz kendimiz yaptık ve çift egzoz çıkışı olmasına rağmen kıl testere ile keserek yaptık. Ufak ve yerinde yapılan uğraşla montajı çok basit bi parça.
    Heh hocam bendede motoru tutan koruma demiri sağlı sollu çift ve egzos ortadan çıkıyor, bende bu kesim biçim işi için tereddütte idim ama az buçuk elinden gelir bu işler eğer kıl testereyle falan kesilebilirse montajı falan yapabilirim nu şekilde... Peki nerden temin edebiliriz nerden,aldınız, fiyatı nedir?

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Çok güzel motor. Herkes gibi benimde direk gözüme arka stop battı.
    Motor cillop gibi olduğundan arka stop çok sönük kalmış. Naked 125 cc olarak çok hoşuma gitti yav
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    arka stoplara karartma yapalım , bizimoğlan , led döşeyek diyorsan onuda yaparız ;)
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    helal olsun 10 numara allah nazardan saklasın içim gitti vallahi
    Teşekkürler kardeş Allah daha iyileriniz size nasip etsin

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:09 ----------

Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin.
    Çok güzel motor. Herkes gibi benimde direk gözüme arka stop battı.
    Motor cillop gibi olduğundan arka stop çok sönük kalmış. Naked 125 cc olarak çok hoşuma gitti yav
    Teşekkürler. Arka stopa gerekli işlemi yapıcaz yakında :D Aslında raing tarzı yanlar falan kapalı ama ben böyle aldığım için biraz naked-commuter gibi bişey oldu :D Teşekkür ederim tekrar kazasız belasız sürüşler

---------- Post added at 17:16 ---------- Previous post was at 17:12 ----------

Alıntı mehmetmumtaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka stoplara karartma yapalım , bizimoğlan , led döşeyek diyorsan onuda yaparız ;)
    Vallahi abi karartma olayı hoşuma gidiyor ama bide yakışmazsa diye korkuyorum Abi led olayında senden yardım isticektim zaten ya senin elinin değmesi şart valla
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Bu alt sakalı nerden aldınız hocam fiyat nedir? Nasil temin edebilirim...?

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı doganmizrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu alt sakalı nerden aldınız hocam fiyat nedir? Nasil temin edebilirim...?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-grenaj-cg-model-sakal-drift-ybr-uyumlu-koyu-mavi-metalik-102603810/detay/

Buradan temin ettim direk mesajla ulaşabilirsiniz. Ptt ile gönderirler 4,5 tl kargo tuttu Denizliye. Çok uygun yani. 2 gün içerisinde geldi sıkıntısız. Sakalın kesilmesi gereken yerlerini dikkatlice kıl testereyle kesebilirsiniz sıkıntısız kesiyor zaten çatlatmadan. Montaj işi de biraz vida ve ince saca bakıyor. Her zaman yardımcı olabilirim montaj konusunda
    mehmetmumtaz bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-motosiklet-grenaj-cg-model-sakal-drift-ybr-uyumlu-koyu-mavi-metalik-102603810/detay/

Buradan temin ettim direk mesajla ulaşabilirsiniz. Ptt ile gönderirler 4,5 tl kargo tuttu Denizliye. Çok uygun yani. 2 gün içerisinde geldi sıkıntısız. Sakalın kesilmesi gereken yerlerini dikkatlice kıl testereyle kesebilirsiniz sıkıntısız kesiyor zaten çatlatmadan. Montaj işi de biraz vida ve ince saca bakıyor. Her zaman yardımcı olabilirim montaj konusunda
    Çok teşekkür ederim hocam... En yakın zamanda temin edicem gerçekten Çok hoşuma gitti...
    zongoku bunu beğendi.

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Çok teşekkür ederim hocam... En yakın zamanda temin edicem gerçekten Çok hoşuma gitti...
    İnşallah istediğiniz gibi olur...

Motosikleti
    Kanuni Puma r6
    Bugün sordum siyahı varmış ayın 25inden sonra sipariş vericem... Motorun koruma demirini söktüm bugün gözüme daha bi basla göründü sakalı takınca eminim daha da güzel olacak...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Bugün sordum siyahı varmış ayın 25inden sonra sipariş vericem... Motorun koruma demirini söktüm bugün gözüme daha bi basla göründü sakalı takınca eminim daha da güzel olacak...
    Eminim güzel durucaktır. Bende ilk başta nasıl duru diye tereddüt ettim ama güzel durdu.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Hocam motorunun mahşallahı var çok iyi bakmışsın eline sağlık.
    Ama şunu bilki burda bu motorun bu kadar övgü almasının en önemli olayı aynalarının olması ve senin tam korumalı motora binmen. . Aynı konuyu aynasız motorla korumasız kıyafet ile açsaydın yorumlar bam başka olurdu. Motorun övgüyü senin sayende aldı

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam motorunun mahşallahı var çok iyi bakmışsın eline sağlık.
    Ama şunu bilki burda bu motorun bu kadar övgü almasının en önemli olayı aynalarının olması ve senin tam korumalı motora binmen. . Aynı konuyu aynasız motorla korumasız kıyafet ile açsaydın yorumlar bam başka olurdu. Motorun övgüyü senin sayende aldı
    Doğru söylüyosunuz. Aynasız olarak ve üzerinde atletli birini düşündüğün zaman tam apaçi motoru oluyo( Ki atletli fotolarım vardır ama ayna her zaman takılı halde :D ) Sonuçta herkesin hayatı kendi elinde aynasız motor kullanan arkadaşlara Allah akıl fikir versin diyorum Teşekkürler yorumlarınız için.
    soa bunu beğendi.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    sana bir tevsiyem var. nacizane

güzel bir egzost tüpü bulup (orjinal bişey) motoru tek,yere daha palalel ve kısa bir egzosta çevirirsen hem ses hem görüntü olarak çok iyi olacaktır..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bir tevsiyem var. nacizane

güzel bir egzost tüpü bulup (orjinal bişey) motoru tek,yere daha palalel ve kısa bir egzosta çevirirsen hem ses hem görüntü olarak çok iyi olacaktır..
    Egzoz konusunda hiç düşüncem olmamıştı. Bunu aslında fotoshopla falan uğraşıp bi görmek lazım. Birde 2 çıkış var orjinalde nasıl kapatıcaz motorun ayarlarını etkilemez mi?

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    Hdr yapcam diye fotoğraflar ne hale gelmiş çok beğendiğim bir motor ama daha dünya gözüyle göremedik

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı aranel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hdr yapcam diye fotoğraflar ne hale gelmiş çok beğendiğim bir motor ama daha dünya gözüyle göremedik
    Valla HDR ne bilmiyom arkadaş bişeyler yapmış sağolsun Nasip olursa görürsünüz yakında İnşallah

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)