Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uluslararası 2.batum motorsiklet festivali (14-15-16-17 temmuz)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R

MOTORUMLA BEN GİDERİZ BATUM’A

YENİ CENNET KAPILARINI ARALAMAYA

SİZLERİDE BATUM MOTORSİKLET FESTİVALİ’NE BEKLİYORUZ

BATUM MOTOSİKLET FESTİVALİ

14-15-16-17-TEMMUZ FESTİVAL PROGRAMI VE BİLGİLENDİRMESİ

14 Temmuz 2011- Perşembe

Saat 10,00’dan itibaren Sarp sınır kapısında karşılama. Rehber, tercüman eşliğinde kamp alanlına geliş ve yerleşme.

Arkadaşlar, kamp alanımız Gürcistan’ın turizmde en hareketli ve gözde kentlerinden Batum şehrinin merkezinde Ankisa Ragbi (Stadioni) Stadındadır. Devasa çam ağaçlarının altında, kamping yapmaya çok uygun bir yerdedir.Kampımızın özel güvenliği ve de Acara Özerk Cumhuriyeti Yönetimi destekli organizasyonumuzun resmi güvenliği olacaktır. Güvenlik konusunda kimsenin en ufak bir endişesi olmasın.

Kamp alanımızda isteyen herkes çadırını kurabilir gerekli tüm imkanlar mevcuttur. İsteyen arkadaşlarımıza dilediği konfor ve fiyatta Otel, Pansiyon, Motel BAYAR TOUR tarafından rezervasyonları yaptırılacaktır.

info@bayartour.com info@batummotosikletfestivali.com bayar@bayarsahin.com.tr
    Bayar ŞAHİN 0532 311 95 83 (+995 577220808) - Khatuna Ungiadze(+995) 593 47 01 15

Arkadaşlar Komşumuz Gürcistan’la aramızda vizesiz geçişlerin uygulandığını hatırlatmak isterim.
    Ayrıca yakın zamanda televizyon haberlerinde söylenen ve gazetelere yazılan, cipli Nüfus Cüzdanı ile geçişler henüz başlamadı.
    01-07-2011 tarihi ile başlanacağı söylenmektedir.
    Nüfus Cüzdanlı geçişler hakkında net bir bilgi İnternet sitemizde yayınlanmadığı sürece, sizler en az bir aylık süresi olan pasaportla gelmelisiniz.
    Geçişlerde T.C. gümrük müdürlüğü 15 TL yurtdışı çıkış harcı almaktadır.
    Araçlarınızın geçişi için triptik kaldırılmıştır.Araçlarınızı ücretsiz olarak geçirebilirsiniz.

Gümrük geçişinde yiyecek ve içeceklerin geçirilmesi kanunen uygun değildir. Çok arzuladığınız, ben bunsuz yapamam dediğiniz, özellikle sağlık problemi vs. olanlar için, bir gıda türü (yiyecek, içecek) vs. olursa mail yolu ile en az dört gün önceden bize bildiriniz, gerekli izin işlemlerini yaptıralım. Kamp alanında birçok yiyecek ve içeceklerin satışı yapılacaktır. Şehir içindeki mağaza satış fiyatları ile aynı olacak. Dileyen arkadaşlar kamp dışında da yemeklerini yiyebilirler, bu konuda da yardımcı olacağız.

Ayrıca festivalimize özel hazırladığımız muhteşem doğa turları olacak, isteyen ekstradan bu turlara katılacaktır. İnanılmaz doğal ve tarihi güzellikler sizleri bekliyor. İnanılmaz limitlerde öğle ve akşam yemekleri, çok leziz yerel lezzetlerle sunulacak.

Kampa yerleştikten sonra küçük bir mola, yol yorgunluğunu attıktan sonra da saat 22,00’de şehir turu motosikletlerle ön ve arkada polis koruma aracı (eskort) ile. Şehirde önce Gürcistan’ın Argonotların efsanesinin güzel kadınının heykeli olan MEDEA heykelini ziyaret edeceğiz. Ardından eski Batum şehrinin (piatsa) gece görünümünü izleyeceğiz. Karadeniz Sahilinin güzelleştirme sembol’ü bulvar boyu turumuz devam edecek ve fıskiyelerle dans eden suların önünde mola verip danslarını izleyeceğiz. Saat 24,00’de kampa dönüş.

15 Temmuz 2011- Cuma

Sabah saat 07,00’den itibaren kamp alanından plaja kadar minibüs servisi her 15 dakika’da bir gidiş geliş yapacak. Servis ücretsiz hizmet verecektir. Saat 10,00’a kadar.

Saat 11,00’de Kamp alanından toplu çıkış.

Batum’da görülmesi gereken turistlik yerlerin bazılarını ziyaret edeceğiz. Gonyo Kalesi. Liman, Orta Camii, Kilise, Katedral, Sinagog ve öğle yemeği (dileyen arkadaşlar bizimle beraber öğle yemeğine gelebilirler, önceden isimlerini yazdırırlarsa çok daha iyi olur.) Batum’u Panaromik bir bakışla izleyeceğimiz Pirosmani Restauranı’nda yenilecek. Saat 16,00’da yeni bulvarda (Drag show) motosiklet şov. 200 M 600 cc, 200 M 1000 cc vs. Yarışmada 1. 2. Ve 3.’ye Gürcistan Gençlik ve Spor Bakanlığı Acara bölge Müdürlüğü festivalimizin anısına ödüllerini verecektir. Kampa dönüş sonrası

Saat 18,00’ 21,00 arası deniz keyfi için kamp önünden servisler, her on beş dakikada bir olacaktır. Akşam Kamp alanımızı Acara özerk cumhuriyeti başbakanı sn. Levan Varshalomidze ve heyeti ziyaret edecekler. Sonrasında muhteşem bir müzik ziyafeti. Yerel halk müziği ve Halk oyunları gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlence.

16 Temmuz 2011- Cumaertesi

Sabah saat 07,00’den itibaren kamp alanından plaja kadar minibüs servisi her 15 dakika’da bir gidiş geliş yapacak. Servis ücretsiz hizmet verecektir. Saat 10,00’a kadar.

Saat 11.00’de Kamp alanından ayrılıp Makhunceti şelalesi ve Kraliçe Tamara döneminden kalan tarihi köprünün ziyareti.

Saat 13,00’da öğle yemeği Erge köyünde Tamar mepe restauranında yenecek. Kampa dönüş ve saat 16,00’da Kamp alanından toplu halde Yunus balıklarının muhteşem gösterilerini izlemek için hareket edilecektir. Dileyen arkadaşlar yunus balıkları ile birlikte havuzda yüzebilecekler. Bu gösteri ve yunuslarla yüzme hakkında detaylı bilgi kamp alanında verilecektir.

Serbest zaman sonrası yine Saat 18,00’ 21,00 arası deniz keyfi için kamp önünden servisler, her on beş dakikada bir olacaktır.
    Akşama müzik eğlence, konser.

17 Temmuz 2011- Pazar

Kamptan ayrılış.

Umarız memnun kalırsınız ve seneye daha büyük bir heyecanla, coşkuyla toplanırız.

Not: Kamp giriş ücreti 50 (elli) TL dır.

programımızın çok keyifli olacağına inanıyoruz.

*Alıntıdır..

Arkadaşlar Ben bu Festivale izmit'ten katılmak istiyorum,nasipse 12 temmuz'da (11)de olabilir yola çıkacağım,eğer İstanbul yada Trakyadan katılmak isteyen veya yol güzergahı Sakarya,Düzce Bolu gibi illerden katılmak isteyen olursa birliktede gidebiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    katılmayı cok istiyorum ama bakalım iş güc programı uyarsa artık

Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R
    12.07.2011 tarihinde yola çıkıyorum. Umarım yollarda karşılaşırız.Saygılarımla..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    yahu neden kimse kesin birşeyler söyleyemiyor ; bir türlü organize olamadık
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

hello_moto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    İstanbul dan Batum'a ya da Hopa'ya gemi ile gitsek ?

(Motosikletçilere ihanet gibi olmasın da... )

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Trabzon Vakfıkebir'den geçerken beni alın

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben katılıyorum. Yol çok uzun olduğundan yarın akşam ( 1 hafta önce) yola çıkacağım, cumartesi akşamı motoru Trabzon' da bırakıp istanbul'a uçakla ( bonus bilet ) döneceğim. perşembe gecesi dönüş bileti ile trabzona dönüp motorumu alıp 200 km sonra Batumda olacağım. Böylece yorulmadan 2 tam gün batumda geçirebilirim, işimden de geri kalmam. Uçak rezervasyonları ok. Motorun bakımı ve muayenesi de bu hafta yapıldı. Bir terslik olmazsa oradayım. Başka gelen var mı ?

barış52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Softail Breakout
    benim tam anlamadıgım illa bu bayar tur ile irtibata gecmek gerekiyor mu? bizim kesin degilde aklımıza eserse kopup gelme sansımız yok mu?

Motosikleti
    Kawasaki ZX-10R
    Alıntı barış52 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim tam anlamadıgım illa bu bayar tur ile irtibata gecmek gerekiyor mu? bizim kesin degilde aklımıza eserse kopup gelme sansımız yok mu?
    Tabiki gelebilirsin.Bayar tur (Bayar bey) Batum Motorsiklet Festivalini düzenleyenlerden biri sadece.Yabancı bir ülkeye çıkıyoruz.Bayar bey yardımcı olacak karşılıksız olarak. Saygılarımla..

---------- Post added at 21:53 ---------- Previous post was at 21:51 ----------

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trabzon Vakfıkebir'den geçerken beni alın
    İnşallah ben şahsen erken çıkmayı düşünüyorum misafir kabul edermisiniz?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)