Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

19-22 mayıs 2011 2.Eğirdir motosiklet şenliği

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda CB 650C - 1980 / Suzuki V-Strom DL 650
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirden katılmak istiyorum,Denizli gurubuyla buluşup birlikte yolculuk yapmak isterim.
    Ben de İzmir'den katılmak isityorum. Bir yerde bulup yola devam etmek isterim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı mberkay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevigli üyeler cep tel numaram 0532 764 08 97 msn okaysen@hotmail.com

yola çıkışımız 20 mayıs 18:00 dan sonra olucaktır sizleri burda bekleriz dinlenirsiniz yola çıkarız proğram organizasyon tarihi yakınlaştıkça tam oturcaktır ama aşağıdakine benzer olcaktı

-19 mayıs 18:00-22:00 arası yola çıkış
    -ısparta ya varış orda burdur doğa sporlarındaki üyemiz gökanı alıp kamp alanına ulaşım çadır kurulumu vs
    -yemek
    22 si pazar günü 15:00 geri dönüş olarak kafanıza takılan yada şu şöyle olsun dediğiniz şeyleri konuşalım

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    tamam öyle yaparız,İzmirden başka katılmak isteyen olursa bir grup oluşturursak çok güzel olur..Nasıl olsa Denizli üzeri gidilecek,Denizli grubuna katılabiliriz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam öyle yaparız,İzmirden başka katılmak isteyen olursa bir grup oluşturursak çok güzel olur..Nasıl olsa Denizli üzeri gidilecek,Denizli grubuna katılabiliriz.
    ayne
    n abi iser gurubunuzu kurun ister başka şekilde denizli mt ailesiyiz biz sizi en iyi şekilde ağırlamak gorevimizdir bizim proğram hemen hemen oturu sayılır

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

Uploaded with ImageShack.us

denizli mt güzergahıdır bu rota kullanıcaktır bilginize rota üstünde katılcak olan saygı değer üyeler irtbata geçsin lütfen

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Konya'da okuduğum zamanlar , Eğirdir Gölünün oradan geçerdim otobüsle. O ne harika manzara , o ne güzellik Gelmek çok isterdim ama iş yüzünden gelemiyeceğim heralde
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-
    Konaklama olanakları nasıldır acaba?

tşk
    Öncelikle meraba konaklama olanakları çadır, kamp alanında bungolov tarzı 1ve2 kişililik imkanlar ayrıca otel diye biliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:59 ----------

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Folklor kelimesini foklör şeklinde yazarak beni benden almış bir afişe sahip olsa da gitmeyi isterim bu festivale
    Konaklama sadece kamp/çadırdan mı ibaret, yoksa?
    Çadır ve bungolov düşünebilirsiniz.

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    kalma imkanı olanlar için Öğretmenevi dışında göl manzaralı ada'da çok miktarda pansiyon var. fiyatlar çok uygundur.
    barınma problemi yaşamazsınız.
    ayrıca Ispartada bir çok resmi dairenin misafirhanesi var, bu kurumlardan faydalanabilecek arkadaşlar geceyi Ispartada da geçirebilir. Isparta-Eğridir arası 30 km.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı fabialife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalma imkanı olanlar için Öğretmenevi dışında göl manzaralı ada'da çok miktarda pansiyon var. fiyatlar çok uygundur.
    barınma problemi yaşamazsınız.
    ayrıca Ispartada bir çok resmi dairenin misafirhanesi var, bu kurumlardan faydalanabilecek arkadaşlar geceyi Ispartada da geçirebilir. Isparta-Eğridir arası 30 km.
    arkadaşalr eğiridir belediye başkanına mesaj geçrim önümüzdei günlerde konaklama veya konaklama ücretleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım buradan

Motosikleti
    BAJAJ DİSCOVER 125/HONDA SPACY ALPHA, SYM HD 200İ
    birde mayıs ayıda olsa özellikle göl kenarında geceleri havalar soğuk olur, gelecek arkadaşların tedbirli olmasında fayda var.
    BAJAJ DİSCOVER 125 MT - HONDA SPACY ALPHA

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    peki tuvalet, duş, yiyecek, içecek vs. gibi ihtiyaçlar düzgün karşılanacak mı?

mesela tuvaletler temiz ve hijyenik olacak mı, duş alabileceğimiz yerler olacak mı? yiyecek, içecekleri festival görevlileri mi hazırlayacak yoksa dışarıdan bazı kişilere bazı alanlar kiralandı onlar mı karşılayacak? bu yiyeceklerin içeceklerin fiyat tarifeleri belli mi? festival yapılacak alan dış ortamdan soyutlandı mı? mesela tel örgü vs. her giriş çıkışta ücret ödenecek mi? müzik sabaha kadar sürecek mi?

şimdilik bu kadar soru yeterli sanırım.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    Alıntı Omicron adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mesela tuvaletler temiz ve hijyenik olacak mı, duş alabileceğimiz yerler olacak mı? yiyecek, içecekleri festival görevlileri mi hazırlayacak yoksa dışarıdan bazı kişilere bazı alanlar kiralandı onlar mı karşılayacak? bu yiyeceklerin içeceklerin fiyat tarifeleri belli mi? festival yapılacak alan dış ortamdan soyutlandı mı? mesela tel örgü vs. her giriş çıkışta ücret ödenecek mi? müzik sabaha kadar sürecek mi?

belediyenin halk plajında yapılacak,duş,tuvalet,bungolov ev,çadır kamp alanı
    mevcuttur.
    yeme işi,şehrin içi zaten istediğin yerden yer içersin.giriş ücreti yok.
    geçen yıl ilkine katılmıştık güzel bir buluşma olmuştu.
    bu yıl nasip...
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    BMW R 1200 GS ADVENTURE-2012-

Geçen seneki etkinliğe katılan biri olarak, geçen seneki etkinlik Serdar DÖNER
    önderliğinde yapılmıştı ve çok başarılıydı yeme içme festival alanı içinde gayet başarılı yeme içme işinde görevli kişiler çok özveriliydi ayrıca festival alanına giriş ücretsiz olup kamp kuracağımız bölgeye dahi önlem anlamında sivil halk sokulmuyordu ve etkinlikler güvenlik şeridinin dışında düzenleniyor ve saat 12.00 gibi sona ermişti saygılar.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    Alıntı hercul3367 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belediyenin halk plajında yapılacak,duş,tuvalet,bungolov ev,çadır kamp alanı
    mevcuttur.
    yeme işi,şehrin içi zaten istediğin yerden yer içersin.giriş ücreti yok.
    geçen yıl ilkine katılmıştık güzel bir buluşma olmuştu.
    bu yıl nasip...
    peki geçen yıl katılımınızda müzik sabaha kadar sürmüşmüydü?
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    biz 3+1 çadırı vs herşeyi hazıladık proğram bile ok hazırız

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS

benim de acizane bir talebim olacak. Küçükte olsa bir mescit imkanı oluşturulabilirse memnun oluruz.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim de acizane bir talebim olacak. Küçükte olsa bir mescit imkanı oluşturulabilirse memnun oluruz.
    sevgili güntekin abi zaten şehrin dibindeymiş camidede kılınabilir düşüncesindeyim

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili güntekin abi zaten şehrin dibindeymiş camidede kılınabilir düşüncesindeyim
    haklısın, olabilir. Sarıcakaya da da aynı şekildeydi ama benim gibi düşünen bazı arkadaşlar da oldu, herşey düşünülmüş, fakat küçük bir mescit de düşünülebilir di şeklinde. Benimki acizane bir görüş. Bahsi geçtiği için belirttim. Bir de ben orayı biliyorum şehir merkezine hayli var. kamp alanı plajda.
    Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı GÜNTEKİN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısın, olabilir. Sarıcakaya da da aynı şekildeydi ama benim gibi düşünen bazı arkadaşlar da oldu, herşey düşünülmüş, fakat küçük bir mescit de düşünülebilir di şeklinde. Benimki acizane bir görüş. Bahsi geçtiği için belirttim. Bir de ben orayı biliyorum şehir merkezine hayli var. kamp alanı plajda.
    walla yukarda geçen sendede katılan arkadaş yakın demiş abi bende ondan dedim yani art niyet yok abi sende beni hoşgör şimdi yukarlarda yakın yazdılardı şehir merkezine

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla yukarda geçen sendede katılan arkadaş yakın demiş abi bende ondan dedim yani art niyet yok abi sende beni hoşgör şimdi yukarlarda yakın yazdılardı şehir merkezine
    ben 4 sene orada okudum. plajla merkez arası motorla 5-10 dkyı geçmez.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)