Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

8. Türkiye motosiklet festivali emok

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    1100 GS

EMOK Motosiklet Festivali 8 Yaşında

Enduro Motosiklet Spor Kulubü, EMOK‘ un kurulduğu yıldan bugüne düzenli olarak yürüttüğü faaliyetlerden olan “EMOK - Türkiye Motosiklet Festivali”, ülkemizin dört bir yanından ve yurtdışından gelen motosikletseverleri 8. defa doğa ile içiçe bir atmosferde buluşturuyor.

Motosiklet kullanıcıları arasında doğaya ve çevreye saygıyı, ülkemizi ve insanımızı yeniden keşfetmeyi özendiren festival, artan katılımcı sayısıyla motosiklet fuarlarına alternatif bir ortam da sunuyor. Doğa ile içiçe olmanın yanı sıra festivale katılan firmaların standlarında her türlü sorularına yanıt bulan motosiklet severler, ayrıca hayallerindeki motor ile deneme sürüşü şansını da yakalıyorlar.

2002 yılından bu yana çeşitli Anadolu coğrafyalarında her yıl gerçekleştirilen EMOK Motosiklet Festivali bu yıl 2-5 Temmuz 2009 tarihlerinde Bilecik’e bağlı Pazaryeri ilçesi yakınlarındaki Küçükelmalı köyünde gerçekleşecek. Festivalin yer seçimi yapılırken organizasyona uygunluğu yanında üç büyük şehirden ulaşımda kolaylık, doğal, kültürel ve tarihi zenginlik özellikleri ön planda tutuldu. Festival alanına, her türlü ikitekerlinin ulaşabileceği güzel bir asfalt yol ile ulaşılıyor.

8. Türkiye Motosiklet Festivali, kültürel ve tarihi varlıklarımızı tanımaya yönelik “Coğrafya Safari”, motosiklet sürüş becerilerini sergilemeye olanak sağlayan “Yavaş Gitme Yarışı”, “Delikanlı Yarışı”, “Gece Yarışı”, çeşitli oyunlar, konserler ve geziler ile yine dopdolu geçecek.

Bilgi için: www.emok.org veya EMOK danışma hattı: 533333EMOK (0533 333 3665)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yaya
    Salı günündem yola çıkıp kamp atacağım gelmek isteyen olursa beklerim
    Counter Strike'cilar buraya
    www(dot)dostsunucu(dot)com

boncorno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS 2003
    ankaradan kalabalık bir ekip orada olacağız...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı boncorno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ankaradan kalabalık bir ekip orada olacağız...
    SAnırım MOTUR dansın................
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Ben de dayımla geliyorum, EMOK'tan sonra güneye inmeyi planlıyorum

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Evet arkadaşlar giden yokmu??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:35 PM ----------

C.tesi sabah 8:30 eskihisardan hareket ediyorum.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gittik, MT'den 3-4 kişi bulabildik, süper eğlendik, döndük.

Khutuck Ayvalık'tan bildirdi.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    organizasyon geçen seneki gibi olmasada,Emoğun yeri her zaman başkadır...Emeği geçenlere teşekürler.Bende motosiklet.net ten kimseyi göremedim...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Böyle büyük bir festival için EMOKa teşekkür ederiz. Çok eğlendik. Mekan kamp olayına fazlasıyla uygundu. Sahne, yer itibariyle çadırlara hem yakındı hem de çadırlara gürültü gelmiyordu (en azından bizim taraf öyleydi ). Önceki günleri bilmesemde cumartesi akşamı çıkan grup her yaş grubuna hitap eden müzikler çaldı ve bizi fazlasıyla eğlendirdi. EMOK sayesinde yoğun ofis yaşantımdan epeyce uzaklaşmış bulundum. LONGLIVE EMOK...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Orada evimiz olduğundan dolayı haftasonunu bende orda geçirdim,festivale gelen tüm motorlu şahıs ve gruplara teşekkürlerimi sunuyorum çünkü bu sakin kasabaya heyecan,motokültür,sosyal ve turistik bir heyecan getirdiniz...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    C.tesi öğlen saatlerinde dahil olup,pazar 11 gibi ayrıldığım güzel bir etkinlikti.Organizasyon gayet başarılı ve katılım oldukça yüksekti.Doğa ile iç içe,virajlı yolları ile gerçekten şehrin bunaltıcı havasından kurtulmak için ideal bir etkinlik oldu.

Motosikleti
    2008Honda ShadowVT750C -2006Bmw Gs Adventure 1150
    Bizde Marmaris Riders olarak 9 motor 10 kişi EMOK taydık. Zevkliydi eğlenceliydi ama ne yalan söyliym en çok yolda eğlendik Toplam 1470km yol yaptık güzel ağırladılar ciddi ve büyük bir organizasyondu teşekkürler EMOK..

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    çok eğlenceli bir organizasyondu.. sponsor az olmasına karşın motor sayısı çok fazlaydı.. eğlendik ve geldik..
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650A 2010 Siyah
    ilk defa katıldım, tek başıma gittim.. Ama gene de çok keyif aldım..
    Seneye tekrar gideceğim kesinlikle..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler