Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Marmaris Motosiklet Festivali 2009

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar benim adım Onur Akbag ben MARMARİS RİDERS (Marmaris Motorsiklet Kulubunun) bir uyesiyim.Bu sene yeni olusumla gerceklestirecegimiz festivalimize hepinizi bekleriz.
    26 27 28 HAZİRAN 2009 DA MARMARİS TE GERCEKLESTİRECEGİMİZ FESTİVALİMİZE HEPİNİZ DAVETLİSİNİZ.
    Bu sene oncekı senelere nazaran festivali Marmaris in icinde gerceklestirmeyi uygun gorduk.
    Marmaris Belediyesinin katkılarıyla yat limanında festivalimizi baslatıcaz 3 gun suresince gunduz aktıvıteler ve gece barlar sokagında degerlı kulup uyelerımızın sahıbı oldukları discolarda butun gece eglenıcez.detaylı bilgiyi asagidaki linkimizden alabilirsiniz.
    hepinize günesli ve keyifli surusler dilerim yolunuz ve farınız her daim acık olsun..
    http://www.marmarisriders.com/index....d=13&Itemid=28

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Marmaris riders in düzenlediği festivale uşak dan kalabalık bi grupla katılacağız

geçen yıl bize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı ERDOĞAN beye sonsuz teşekkürler Motosikletçi dostu ve arkadaşı olan marmaris riders grubuna yapacakları festivalde şimdiden başarılar diliyorum

umarım diğer motorcu dostlarda bu arkadaşlarımızı yalnız bırakmazlar
    tüm motorcu dostlara Allah hata kaza vermesin
    [

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    mesajda kullanmış oldugunuz link hatalı , bende eğer istanbuldan katılan olursa gelebilirim.

Motosikleti
    new apache rtr black
    marmaris türkiyede sevdiğim tek tatil yöresi marmaris turunç ve içmeler gökova başka bişiye değişmem azda memleket sayılır bu sene motorumla marmariste olacağım ancak tarihim belli değil umarım ayarlayabilirim orada olmayı çok isterim marmaris mükemmel bir şehir yaz kış farketmez çok güzel bir festival gerçekleştireceğinize eminim zaman imkanı olan marmarisi görmeli bence
    sağlığa en zararlı şeyse yaşamak
    ApAcHe istemdışı teker yapan tek motor:queen:
    bws aşkı bitmerz 16000 km mazii unutulmaz nazilli 09

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı kemalcolak34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesajda kullanmış oldugunuz link hatalı , bende eğer istanbuldan katılan olursa gelebilirim.
    kemal bana habervermeden gidersen gözüme görükme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 Comet '08
    Alıntı Torx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemal bana habervermeden gidersen gözüme görükme
    yakalarsaan gelirsin

linki düzelttim tesekkur ederim ayrıca hepinizi bekliyoruz umarım cok egleniriz iyi aksamlar

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Marmaris'in yeri apayrıdır benim için.. Özelikle İçmeler'de bir evim olsun istiyorum mutlaka Linki inceledim Back Street, Green House ve Joy Marmaris'in en iyi mekanlarıdır eğlence garanti yani katılacaklar için Ağustosta gitme planımız var Marmaris'e keşke daha önce gidebilseydik eminim çok güzel geçecek

mudix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf 250 l
    yalancı bogaz mevkiinde günesin batımınıda izleyin arkadaslar .. süperdir....

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Can Cafe'den tekneler geçerken o yakomoza bakmaya doyamaz insan ya gün doğuşuna ne demeli ahh aahh Marmaris'in pazarı bile güzel inanır mısınız onu bile özlüyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler