Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Manavgat Motosiklet Festivali / 23 Temmuz - 26 Temmuz 2015

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali’nin 6.’sı 23 Temmuz - 26 Temmuz tarihleri arasında Titreyen Göl boğaz otel mevkii - Manavgat’da gerçekleşiyor!

Her sene büyük sabırsızlıkla beklenen Uluslararası Manavgat Motosiklet Festivali, 23 Temmuz Cuma günü başlayacak ve muhteşem bir doğanın ortasındaki festival alanında gerçekleşecek.

akbird bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    menü iştah kabartıcı görünüyor

Motosikleti
    mondial rx3i
    23 temmuz persembeye denk geliyor

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bayram tatiline neden denk getirmemişler

m4tRy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbx250
    bu konuyla alakalı ikinci başlık açılışı sanırım ama gene tarih/gün yanlış yazılmış.

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı m4tRy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuyla alakalı ikinci başlık açılışı sanırım ama gene tarih/gün yanlış yazılmış.
    yoo tarihler doğru. herhangi bi yanlışlık yok.
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

FKIZILKAYA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF150 - Honda CB600 F Hornet
    Bu sene çadır kuracaz inş.

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Bu sene eşimle gidiyorum.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    geçen seneki festivalden bi kaç resim atıyım. heveslensin herkes

abeciMotoru bunu beğendi.

jackaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    caponord etv1000-simson schwalbe-yamaha wr125r
    yıllardır gıtmek ısteyıpte gıdemedıgım bır festıval 22 30 tarıhlerı arasında da orada tatıl rez. yapmıstım sansın bukadarı.
    son 4 yıldır da mt bulusmalarının hicbirine gidememiştim

Calavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000
    Orada olacağım arkadaşlar, çorludan 22'sinde yola çıkacağım ve afyonda bir gün konaklamalı; gezmeli bir mola vereceğim.23'ü sabahı ise doğru manavgat'a.Katılmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşabilir.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Manavgat motosiklet festivalinden ilk resimler. festival yarın başlayacak olmasına rağmen bugünden kalabalık.

https://www.facebook.com/motorcuhikayeleri sayfasından devanımı izleyebilirsiniz ....

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    haftaiçi festivalmi olurmuş

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    ohoo yer bulabilecekmiyiz

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    @enxdesign aynen öyle kardeşim. ama önemli değil. gitmek isteyip te gidemeyenler için paylaşıyorum bu resimleri. daha fazla resim yukarda yazdığım facebook sayfamda mevcut.

youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Eve şimdi girdim, toplamda 2000km yol yaptım tek başıma, oldukça keyifliydi. Festival güzeldi, bir iki şey söylemek istiyorum.
    Kawasaki ve Yamaha standları vardı, Yamaha test sürüşü de yaptırıyordu MT serileri ile çok hoşuma gitti (denemedim ama böyle bir imkan olması güzel). Kawasaki de oturmak bile yasaktı ama o kalabalıkta pek de suç bulmamak lazım.
    Bazıları motosikletle alakasız olsa da standları ben beğendim, daha fazla firma ile anlaşılabilirse küçük bir fuar gibi olur.
    Klasik BMW ve Java'ları sanırım kullanıcıları getirmişler, sayelerinde gözüm bayram etti keyifle inceledim.
    Kortej ve katılım belgesi kısmı faciaydı. Kortejde kask takan neredeyse yoktu, özellikle belediye başkanı ve yanındaki hanımefendi kasksız bir şekilde liderlik ettiler, biz bu nedenle son dakikada vazgeçtik ve katılmadık. Lastik yakanlar, kesicide sürenler, insanların yanından yanlayarak geçenler bolca vardı. Başkan akşam konuşmasında katılmayanlara sitem etti ama en azından biz ve tanıdığımız bir iki grup korteje yukarıdaki davranışlar nedeniyle katılmadı. Ayrıca grup isimleri okunurken kalabalık sahneye sığmayınca hadi tüm başkanlar gelsin diyip sonrasında aşağıda sepetten alır gibi sertifika alındı. Bu kısım herkes için önemli olmayabilir ama gruplar yüksek sayı ile katılmak için ciddi çaba sarfediyor, takvim belli olunca izinler alınıyor, maddi durumu uygun olmayan arkadaşlara destek olunuyor, yolu gözü kesmeyenleri ikna ediyoruz, kalabalık olunca 2 saatlik yol 5 saat oluyor vs. derken (grup ismi örnektir takılmayın) 80 kişi gelen Atam Riders ismi okunmazken tek başına gelip grup diye isim yazdıran adam belge alıyor.
    Motosiklet şovunu kalabalık nedeniyle izleyemedik, sesini duyduk sadece.
    Son olarak Manavgat fazlaca sıcak ve göl kenarı da felaket nemli olduğu için bu festival Mayıs ya da Eylül ayında yapılsa süper olur. 3 çadıra 13 çadırlık yer tutanlar, arabayla kampa gelip motorla alakası olmayanlar ve yukarıdaki tipler maalesef her festivalde oluyor. O kadar katılımcıyı kontrol ve memnun etmek imkansız herkesin eline sağlık. Fazla saydırdım gibi oldu ama bunlar her festivalde oluyor, önüne nasıl geçilir bilmem.
    akbird, enxdesign ve Bozüyüksporl bunu beğendiler.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Festival takvimini genelde bayrama endeksliyorlar ama bence de yanlış. eylül ayı aslında çok uygun olur bu festival için. Görevlilerle pazar günü yaptığım sohbette 4500 motosikleti geçtiğini söylediler alana giren. sertifika olayı çok uzun ve gerçekten sıkıcı. buna başka bi şekilde çözüm bulmaları lazım. yemek sorunu yok ama biraz daha detaylandırsalar bu yemek işi daha güzel olacak
    Gelelim iyi yönlerine.
    1- geçtiğimiz yıla göre çim alanını baya artırmışlar ağaçlar dikmişler bu iyi.
    2- seyyar wcler ile ana wc deki kalabalığı bi nebze azaltmışlar.
    3- Eğer kablonuz varsa her çadır elektirik alabildi. Geçen sene bu kadar yaygın değildi bu durum.
    4- 24 saat boyunca güvelik ve temizlik hizmeti vardı. gece 4 te otalığı toplanyanlar bodyguardlar, özel güvenlikler sürekli alandaydı.
    Genele olarak baktıgımda iyikide gitmişim dedirtti bana. seneye eminim daha iyi olacaktır, çünkü belediye başkanı klüplerle sürekli iş birliği kararı almış beraber organize edilecek birçokşey..

Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben de dün akşam döndüm. Manavgat büyükçekmece 850 x2 = 1700 km . Şu an sol el parmak uclarını hissetmiyorum Eşim uçakla gidip geldi. Dönüşte eşimi havalimanına bırakıp istanbula devam ettim. Festival çok güzeldi. Organizasyon, jandarmanın bomba arama köpekleri ile yaptığı kontroller, müzik, seviyeli ( çoğunlukla)topluluk vs.vs genel olarak çok güzeldi... Güzel deşarj olduk. Festivale çoğunlukla motorsuz gelen ve genelde 10-15 li erkek topluluklarından oluşan manavgat yerlileri biraz sorun oldu. Sonunda pazar sabahı saat 5 gibi kavga çıktı . Hanımları çok tedirgin etti zaten gözünü kavga ile açan herkes çadırları toplamaya başladı, biz dahil. Giriş ücreti olarak kişi başı 10 lira koyarlarsa bu sorun ortadan kalkar. Gecede 10 bira içen adamlar için para bile değil, ama gereksiz girişleri engelleyebilir.

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    pazar sabahı kavga edenler. mersinden gelen 2 farklı motosiklet klüpleri arasında gerçekleşmiş diye duydum ben.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

6. Manavgat Motosiklet Festival alanı, çadırlar, katılan kulüpler, ortam, beğendiğim motoları çektim. iyi seyirler. smile ifade simgesi
    (HD olarak izlemenizi tavsiye ederim)

https://www.youtube.com/watch?v=zLxW1KGukaE

Motosikleti
    CBF1000FA
    Anatolian tigers manavgatta olaya karışmış. Bitmedi şu hells angels özentiliği

http://www.haberci07.com/manavgat-mo...ralandi/14052/

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)