Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sofuoğlu: “Portimao’da Denedim ve Süremedim”

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

World Supersport eski şampiyonu Kenan Sofuoglu, ayak bileğindeki sorun nedeniyle Portimao’daki teste çıkamadı.
    Türk yıldız, motokros çalışması sırasında ayak bileğini zedelemişti.

Sofuoğlu: Perşembe akşamı ve Cuma sabahı bazı özel bandaj ve özel botla motosiklete oturmaya çalıştım. Bunun zor olacağını biliyordum ama denemek zorundaydı. Ne yazık ki burada, Portimao’da sürmem mümkün değil”

Eğer bileğimi daha da zedelersem şüphe yok ki ilk yarışı kaçırırım. Şampiyona çok daha önemli ve Phillip Island için vücudumu zinde tutmak gerek.”

Burada herkesi izlemek kesinlikle kolay olmuyor ama bu sefer böylesi, sürmekten daha iyi. Şimdi eve gideceğim ve 10 gün daha ayağımı sarılı tutup mümkün olduğunca zinde kalabilmek için bisiklet kullanacağım”

Motosiklet kullanmadan 2 aydan fazla geçen süre ile Avustralya’ya gitmek zor olacak ama Michele (Pirro) ve ekibi, burada sıkı bir şekilde çalışıyor. Aralık’ta da Valensiya’da iyi bir test geçirmiştik”

Ten Kate Honda’nın yeni anlaştığı Pirro, testte 3. olup dikkatleri üstüne çekmişti.

Sofuoğlu: Michele, harika bir iş çıkarıyor ve kesinlikle sezon öncesi adından söz ettiriyor. Ama kendime ve CBR600RR’ye çok güveniyorum. İlk yarış için de sabırsızlanıyorum”

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şampiyon umarım bir an önce iyileşir, acil şifalar dilerim.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Acil sifalar ve başarılar dilerimm. Dualarımız her zaman seninle...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Kill_zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en kısa zamanda iyileşmen dileğiyle sağlığına duacıyız..seni herzaman pistte görmek istiyoruz ve daima podyumda 1.sırada..sen işini bilirsin kenan sofuoğlu

retox70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayağını nasıl sakatladı?çok mu önemli bir yerde yarışıyordu,gelecek sezonu riske etmeye değermiydi?inşAllah bir an önce iyileşir.
    And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music.

Silverwing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kenan seni seviyoruz, başarılarının devamını diliyoruz ama motokrosla ne işin var? Bizim ülkemizin insanı profosyonellikten bu kadarmı uzak?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler