Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stoner Önümüzdeki Üç Yarışa Çıkmayacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Casey Stoner haziran ayındaki Katalunya GP'sinden bu yana peşini bırakmayan sağlık sorunları nedeniyle MotoGP şampiyonasının sıradaki üç yarışına çıkmayacak.

Stoner'ın yerini Brno, İndianapolis ve Misano yarışlarında Mika Kallio alacak. Kallio'nun Ducati Pramac'ta boşalan yerine ise Brno'a Michel Fabrizio geçecek. Stoner'ın ekim ayındaki Portekiz GP2sinden geri dönmesi bekleniyor.

Stoner, sağlığı için oldukça ağır geçen beş zor yarışın ardından Avustralya'daki doktorlarla görüştüğünü ve son zamanlarda yaşadığı stresten kurtulması adına gelecek üç yarışa çıkmama kararı aldıklarını belirtti ve Barselona'da vücuduna giren bir virüsün o günden bu yana vücudunda olumsuz etkiler bıraktığını ve sürekli bitkinlik hissettiğini söyledi.

Ducati takımına da kendisini anladıkları için teşekkür eden Stoner, "Fabrika için takımım için, sponsorlar ve taraftarlar için oldukça üzgünüm. Aracımız son yarışlarda oldukça rekabetçiydi ve bu da bir hayal kırıklığı oluyor. Portekiz'e gücümü toplamış bir şekilde gelmek için elimden geleni yapacağım" diyor.

Kaynak:Trf1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SPACY BEYAZ 2012 CBF 150 SİYAH 2012
    ÇIKARSADA FARK ETMEZ ROSSİ VARKEN
    [COLOR="Blue"][B]Dünyanın En Delisi Motor Sürenmiş İkinci Delisi İse Arkasına Binenmiş Ben Her Zaman Birinci Deli Oldum İkincilik Bana Yakışmaz[/B] [/COLOR]::bira01:::flower:::bira01::

Motosikleti
    :"/
    Stoner'ın yarışa katılamamasına üzüldüm...Katılamadığı yarışların tadının eksik olacağı kesin...Ligte galatasaray ,fenerbahce yada besiktaşın olmaması gibi birşey...

hastalığı ne acaba

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

ortomoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 honda cbf500
    sterese girmiş galiba ,
    :pr:

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rahatsızlığı konusunda Akdeniz Anemisinden bahsediliyordu...Bence bırakmamalıydı şampiyonada 3 yarış birşeyler eksik olacak...

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Kendi sağlığı açısından doğru karar. Yaptıkları iş hiç kolay değil. O durumdayken yarışlara çıkmış ve neredeyse hepsinde ilk beşe girmiş olması ne kadar hırslı olduğunu gösteriyor.

Ligden Fenerbahçe, Beşiktaş veya Galatasaray'ın çekilmesi gibi birşey yorumu tam gediğine oturmuş bence. Ancak bu kadar paranın döndüğü bir işte gerçekten gerekli olmasaydı 3 yarışa birden katılmama kararı almazlardı

Ben bir de acaba basına söylediklerinden daha ciddi bir sorun olup olmadığını merak ediyorum açıkçası.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler