Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Destek çağrısı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul Park'da esen MotoGP fırtınası hala konuşulurken, 250 cc'de ilk kez Türkiye adına yarışma onuruna erişen Sinan Sofuoğlu, yarışmayı ve performansını SABAH'a değerlendirdi: "Öncelikle şunu söyleyeyim. Bu pist 5378 metre uzunluğunda. Bizim bunu tam 20 kez dönmemiz gerekiyor önce. Bu öyle kolay bir iş degil. Hayatımda ilk defa dünyanın en iyileriyle böyle bir rekabete girdim. Öncelikli hedefim, sıralama turlarında % 7'lik barajı aşıp, yarışmaya hak kazanmak ve de yarışı tamamlamaktı. Bu ikisini de yaptım. Ancak daha iyisini de
    yapabilir, ilk 15'e bile girebilirdim. Çıkıştaki kazada, bana da çarptılar ve pistten çıktım. Yarışa tekrar döndüm ama geride kaldım. Ama yine söylüyorum. Bu benim için denemeydi. Gelecek sezon bütün GP'lere katılmak istiyorum ama bunun için destek lazım. Federasyon bu konuya olumlu yaklaşıyor ama devletin nasıl baktığını bilmiyorum."

'MOTOR BİLE FARKLI'
    GP'de kullanılan motorların bile kendisi için yeni bir deneme olduğunu belirten Sofuoğlu, "Bunlar tamamen yarışlar için düzenlenmiş araçlar. GP ye katılmam kesinleşince İspanya'ya bir deneme yapmak için gitmiştim. Fakat omuzum çıktığı için tamamlayamadım çalışmalarımı. Yine de zamanla sorunları giderdim" dedi.

GP'nin Schumi'si Valentino Rossi'dir

Bütün GP sürücülerini takip ettiğini vurgulayan Sofuoğlu, "Fakat Valentino Rossi çok özel bir yetenek. GP'nin Schumacher'i o, özel bir yarışcı" dedi. Bir pilotta olması gereken şeyleri, "Kabiliyet-sevmek-cesaret" olarak açıklayan Sofuoğlu, "Özellikle kabiliyet. Dikkat ederseniz, en başarılı yarışçılar İspanya ve İtalya'dan çıkıyor. Bu iş için kanınızda başka bir şey bulunması gerekiyor. Anlatamıyorum şimdi... Sonuçta bu Akdeniz kanı. Biz de Akdenizliyiz. Neden başarmayalım?" diye konuştu.
    BAHADIR BEYARSLAN
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    ben sofuoğluna destek oluyorum. kazanırken bizi sevindireni kaybettiğinde yalnız bırakmak hoş değil. takımlar da kaybeder kazanır ama taraftar iyi günde kötü günde her zaman destek olur.

bence kenan sofuoğlunun günü kötü gün değil çünkü MOTO GP deki tek Türk. başından geçen talihsizliklere rağman %7 ye girmesi ve yarışa hakkazanması bile büyük birşey. ilerde moto gp motorlarını daha iyi tanıyacak ve ilk 5 e bile girecektir. tabi bu dereceler de bizim desteklerimizin de katkısı olacaktır
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili BBRR,
    Bu site toplumun çeşitli katmanlarından birçok üyeyi kapsıyor. Bu yüzden etkisini geniş alanda gösterebilecek, site yönetimi tarafından organize edilecek bir destek kampanyasının, amacına ulaşabileceği inancındayım.
    Yapılabilecek bu tür kampanyalara üyelerimizin çoğunun maddi ve manevi anlamda katkı sağlıyabileceğini düşünüyorum.

Arvasi3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 250[Kırmızı gülden ayrıldık]
    sevgili sinanı Tüm Türkiyenin desteklemesi lazım.ama maalesef bizim Federasyonumuz bu konuda biraz pasif kalıyor.özel çabaları ile sponsor bulamasa çocuk yarışalara bile katılamayacak
    Dağlar ve yollar haydi ne duruyorsunuz bizi bekliyor endurocular

aakreeep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hep destek..tam destek ..tabi ki.

ferni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinan sofuoğlunu kesinlikle yürekten destekliyorum!
    daha iyisini yapabilecegini düşünüyordum ama yarışı tamamlamış olması bile buyuk bir basarı! -ozellikle o kazada yarış dısı kalmış bir ton pilotun arasından geri donebilmiş olması-
    bunun yanında sinan sofuolu ve kardeşi kenan sofuoğluna, barış tok gibi diğer pilotlarımıza da alanlarında basarılar diliyorum!!!-bu tarz sporlara gereken destek saglanırsa bizim sporcularımızın da cok daha iyi yerlerde olabilecegine inanıyorum-

Bu yazıyı ben hazırlamadım bir alıntıydı...Bu iş için medyanında elini taşın altına sokması lazım inanırmısınız motogp türkiye ile ilgili bizim basınımızda o kadar az foto ve haber varki ...ama 3. ligden 2. lige çıkan bir takımın boy boy haberleri var. Dünya çapında bir organizasyon -- sadece takımın bulunduğu 15000 nifuslu kasabayı ilgilendiren bir spor olayı . işte buyrun bu kadar değeri var bu organizasyonun ...ve her türlü zorluk içinde yetişen bir sporcu ...Biri federasyonmu dedi
    duymadım aranızda motosiklet federasyonunu duyan yaptığı 3 icraaatı sayabilecek biri varmı kaldıki burası motoforum bu konuda basını en fazla takip eden insanlarız ...böyle bir federasyon her ne kadar kağıt üstünde varsada icraatta yok..Gaziantepten şu şehir içi meselesi hakkında aramışlar
    Cevap: Biz sadece motosporları ile ilgileniyoruz.....

Yukarda ki haberi okuyunca motosporlarıyla da ne kadar ilgilendikleri ortaya çıkıyor....Motora binmek spor değildir serseriler biner motora o yüzden hiç ilgilenmeyelim belki kendiliğinden yok olurlar hatta hiç bir arabaya uygulamadığımız ağırlıkta cezalar keselimki kimse binmesin ...

Topu medyaya attık devlete attık, artık rahatız ....Peki biz ne yapıyoruz ...HİÇ BİR ŞEY...Malesef ....hadi buluşalım ,hadi pikniğe gidelim ,mangal yapalım ...Biz mangal olmuşuz oysa.....Biz dikileceğiz önce dimdik ...zorla alacağız ,ağlamayan çocuğa emzik vermezler
    motogp de Sinan 1. gelse elinde Türk bayrağı ile 1 tur atsa yer yerinden oynardı . Tüm tv ler akşam ana habere alabilmek için birbirini yerdi....Sahte alkışlar ...sporcu zor yetişir çünki basamaklardan çıkar ..Çok ufak yaşta başlamalı çok iyi antronörlerle çalışmalı..ruhen ,bedenen destek almalı . Bunlar para demek, başarıyı sahiplenmek çok kolay, alırız omuzlara en büyük sinan senden büyük yok aslansın kaplansın, hadi beyler oturup düşünelim biz motor camiasıyız scooter kullananda harley kullananda bu camianın birer ferdi biz daha harley kullanan selam vermiyo burnu havada kavgalarını aşamamışız biz kendi aramızda birlik değiliz sizin grup bizim grup kavgası var....Gruplaşmaya devam edelim ve birbirimizden nefret edelim adi scotercılar adi endurocular...vb
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Barış Abi,
    ne demek istediğini gayet anlıyor ve senden farklı birşey düşünmüyorum. Ortaklaşa birşeyler yapılmalı, yapılacak organizasyonlarla gerekli mevkilerin dikkati üzerimize çekilmeli ama biz toplum olarak bu tür organizasyonlara hep ideolojik olarak baktığımız için bu tür organizasyonlardan sadece zarar geleceğine inanmışız. Ama bize bu yüzden gelişmemiş toplum diyorlar, farkında değiliz.
    İngiltere'de birkaç sene evvel petrol ürünlerine cüzi bir zam yapıldı diye tır şoförleri kavşakların tamamını tıkamış ve birkaç gün sonra zam geri alınmıştı. Biz bunu Türkiye'de kaç defa gördük? Bırakın hiç gördük mü?
    Motosiklet'lerin köprü ve otoyollardan geçiş ücreti hakkında yürütmeyi durdurma kararı var ortada, hani? kim durdurmuş yürütmeyi? Gayet güzel devam ediyorlar işte cebimizden birşeyler yürütmeye...
    Organizasyonlar hiç yapılmıyor değil, yapılıyor ama ne organizasyonları? Yapılan organizasyonlarda neler anlatılıyor? Ne seminerleri veriliyor katılımcılara? Hangi konulardan bahsediliyor? Hangi konulara dikkat çekilmeye çalışılıyor?
    TMF'ye gelince, onların paravan bir federasyon oldukları gün gibi ortada zaten. Adamlar sadece spor organizasyonlarıyla ilgileniyorlarmış, hadi be? Bugün, Pazar günü yapılacak yarışların programını almak için pist sorumlusunu aradım. Sorduğum soru, "Motosiklet.net sitesinden arıyorum, Pazar günü için gezi organizasyonu yapmayı planlıyoruz. Lütfen o gün yapılacak olan yarışların programını verebilir misiniz? "di. Bana verilen cevap, "Bir sürü motor geldi işte. O gün sadece motorlar yarışacak, araba falan yok." oldu.
    Buyrun buradan yakın...
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

vlamix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sinan seni orda da gormek guzeldi yarışın başında korkuttun bizi biraz kaza oldugu için ama ucuz yırttın 8 numaralı turubun seni gorunce zaten hep ayaktaydı bizim turubun olsun herşey bi aşama bende sinana destek olmalıyız bence arkadaşlar bir türkün neler yaptıgını göstermeliyiz

bence çözüm bir dernek çatısı altında toplanmak ve bu dernekleri öncelikle tüm türkiye geneline yayıp bir motor bilinci oluşturmalıyız sadece gezmek için değil zaman zaman eğitim ve faliyetler için bir araya gelmeliyiz toplu kan bağışı,toplu ağaç dikimi toplu çevre koruma eylemleri gibi önce biz bir kamu oyu oluşturmalıyız toplum demeliki bu motorcuları biz serseri biliriz ama helal olsun bakın hiç oturmuyorlar...sonra dikilmeliyiz bize ayrıcalık sağlayın destek olun demeliyiz göreceğizki bu tip toplumsal hareketlere bir dünya sponsor bulacağız büyük firmalar toplu ve çevreye faydalı hareketlerde adları geçsin isteyecek ....

Burda dev gibi bir potansiyel var istenirse 250 motor bir faliyet yapılabilir ...Ses getirilebilir ama bir kereliğine değil her ay her hafta yapacak bişiler bulunmalı işte buda organize olmakla olur....

jasmine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CG 125 / 2006
    BBRR Sevgili moderatörüm sana katılıyorum sadece gezi değil bahsettiğin gibi fayda yaratacak olaylarda da yer almalıyız bu toplum motorcu nasıl olurmuş görmeli işte o zaman her mevkiiden her çevreden destek isteyecek yüzümüz olabilir ve çalışmaları görenler zaten biz istemedende destek verecektir.Tabii bizim toplumumuz her zaman bi öndere ihtiyaç duyar kendimiz söyler ama yapmayız hadi öncü olun nasılsa arkadan büyük bir motorcu ordusu gelecektir.Mesela ne zaman ağaç dikmeye gidiyoruz nasıl eğitime katkıda bulunabilir sokak çocukları için ne yapabiliriz sonrasında zaten sofuoğlu kardeşler ve nicelerini en iyi yerlerde görmek büyük arzumuz onları çok seviyor ve daha büyük başarılara diyoruz.
    [B][I][COLOR="DarkRed"]Ya dilediğin gibi yaşa ya da terket dünyayı [/COLOR][/I][/B]

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    arkadaşlar ben siteye yeni katıldım ve bazı arkadaşların yazılarını okudum ve çok etkilendim arkadaşımızın biri diyorki SİNAN GP'Yİ BİRİNCİ OLARAK TAMAMLASAYDI HERKEZ ONU KONUŞURDU VE TELEVİZYONLAR ONU ANA HABER BÜLTENİNE ALMAK İÇİN BİRBİRİLERİYLE YARIŞIRDI.İyi çok güzel herkes öyle olacağına emin eminde o kürsüye çıkmanın ne demek oldoğunu herkez az çok biliyor artık biri birşeyler yapmalı.LÜTFEN RİCA EDİYORUM YÜKSEK MEVKİDE SAMİMİ ARKADAŞLARI OLAN VE BU YAZIYI OKUYAN ARKADAŞLARDAN BİRŞEYLER YAPMASINI İSTİYORUM.HERKEZ BİRYERLERDEN TUTSUN ARTIK BİŞEYLER YAPALIM.

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    AnlaŞilan Herkez Kollarini BaĞlamiŞ Bİrbİrİnİ Beklİyor Bakalim Nereye Kadar DİĞer Ülkeler İlerlemeye Devam Ederken Bİz Hala İzlemeye Devam Edelİm BaŞkalarini Tebrİk Edelİm????????

arkadaşlar herkeze selamlar saygılar avcılar merkez mahallesınde yeni bir iş yeri açtık satış servis yedek parçave gezici servis tümü faaliyete girmiş durumdadır.yamaha salcano motorların satışını yapıyoruz buyrun bekleriz.adres.. talımhane sok no 39 avcılar. tel 694 3991

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler