Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

MotoGP'yi 45 bin 485 kişi izledi.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    MotoGP Türkiye Grand Prix'sini 3 günde toplam 45 bin 485 kişi izledi. İstanbul Park Pisti'ne pazar günü toplam 40 bin 52 kişi gelirken, cuma günkü antrenman turlarını 932, cumartesi günü yapılan sıralama turlarını ise 4 bin 501 kişinin izlediği açıklandı.

MotoGP Türkiye Grand Prix'sini geçen yıl 3 günde toplam 43 bin 976, 2005 yılında da 21 bin 420 kişi izlemişti.

Bu arada İstanbul Park'ta özellikle ana tribünün arka kısmı adeta panayır alanı gibiydi. Yarışları bekleyen seyirciler, boş zamanlarında takımların ürünlerini satan standlardan tişörtler ve şapkalar satın aldı.

Başta Balkan ülkeleri olmak üzere, birçok yabancı motosiklet tutkunu da İstanbul'a gelerek yarışı izlerken, en çok Valentino Rossi'nin hayranları dikkat çekti. Rossi'nin tişörlerini giyenler, İtalyan bayrakları sallayanlar, İtalyan sürücünün yarışı 10. sırada tamamlaması ile hayal kırıklığına uğradı.

-STONER EN HIZLISI-
    MotoGP Türkiye Grand Prix'sinde 3 gün içinde en yüksek hıza ulaşan sürücü, bugünkü yarışı kazanan Casey Stoner oldu.

Ducati Marlboro takımının Avustralyalı pilotu, dünkü 3. serbest antrenman turlarında 301.2 kilometre hıza ulaşarak, haftanın en yüksek hıza ulaşan sürücüsü ünvanını aldı.

Stoner'ın takım arkadaşı İtalyan Loris Capirossi, dünkü sıralama turlarında 297.7 kilometre hıza ulaşarak, ikinci sırada yer alırken, Brezilyalı Alex Barros, bugünkü yarışta 297.6 kilometre hıza çıkarak, 3. sırayı elde etti.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    125 cc deki finişe doğru olan kapışmayı izleyebildinizmi .....
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc deki finişe doğru olan kapışmayı izleyebildinizmi .....
    Sanırım 250cc demek istedin son tur mükemmeldi.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    250cc baştan sona mükemmeldi. Dergi biletlerimizi kapıda kabul ettiremeyince (ana kapıdan değiştirmek lazımmış, yürümeye üşendik) karaborsadan 25 ytlye ana tribün bileti aldık, ekranlardan da seyrettik, muhteşem bir yarıştı.

Motosikleti
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanırım 250cc demek istedin son tur mükemmeldi.
    evet abi 250 cc... yani bilemedik kusura bakma ...klavyemiz sürçtü... hemen forumda açığızı çıkardın...

bi o geçti...bi öteki...ula italyan olan geçilince his yaptı son virajda bi gaz açtıı...gümm...yine aldı 1.liği...helal olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

berkforce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vfr 800
    herşey her anlamda güzeldi yanlız seyirci sayısı bence yine yatersizdi... bu nu şuna bağlıyorum ayağı alışmayanın burnu koku almazmış bizler daha sıklıkla istanbul parkta aktivitelere yarışlara alışsak bu böyle olmaz hem yeni yetişen gençlerimiz bu sporu tanırlar ve türkiyemiz daha fazla tanınır

Rüzgar gibi geçti

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu çok iyi bir rakam önceki yıla göre iki katı fazla insan demek bu sene 40 bin küsüratlı seneye 60 bin küsaratlı insan demek tabi seneye düzenlenirse...İnşl seneye bir daha izleme imkanı bulabiliriz
    [ ELAZIĞ-MT ]

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    ama ben dün kaza yaptığımdan izleyemedim
    hemde garanti bankasının GOLD tribününden de bilet hediyesi kazanmıştım
    all you need is love

Motosikleti
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama ben dün kaza yaptığımdan izleyemedim
    hemde garanti bankasının GOLD tribününden de bilet hediyesi kazanmıştım
    geçmiş olsun...benim nazar değdi galiba sana...o gün Darıca ambiansında motoruna derin baktım...

intercom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 750 LTD (avartardaki)
    ha haaa..
    teseşkkür ederim mete_han.
    ınanmıyacaksın ama, "senin motor cok siyah" dedigin icin granajlar söküldü ve yeniden boyanıyorlar. bu sefer "başka" bir siyaha

umarım bir gezimiz toplantımızda bir görüşür ve bu sefer beyenirsin.
    all you need is love

icelive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vallahi 250 cc lerin yarışı GP den daha heycanlıydı bence

Motosikleti
    Alıntı intercom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ha haaa..
    teseşkkür ederim mete_han.
    ınanmıyacaksın ama, "senin motor cok siyah" dedigin icin granajlar söküldü ve yeniden boyanıyorlar. bu sefer "başka" bir siyaha

umarım bir gezimiz toplantımızda bir görüşür ve bu sefer beyenirsin.
    baba yanlış anlama İtalyan stili motorlar ekstra bir modifiyeye veya değişkenliğe alışık olmadığı gibi ihtiyacları yok diye düşünüyorum...nacizane fikrim...650 pegaso...adı yeter...

eskişehir(okul dolayısıyla) aslen iskenderunluyumdur
    Motosikleti
    benzin 2 tl olana kadar ss yok
    moto gp ye gidemedim foto çeken arkadaşlar paylaşırsa seviniriz

icelive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı iskenderunlu26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moto gp ye gidemedim foto çeken arkadaşlar paylaşırsa seviniriz
    alttaki linkten fotoğraflara ulaşabilirsin...

http://www.motosiklet.net/forum/foto...ar-burada.html

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi 250 cc... yani bilemedik kusura bakma ...klavyemiz sürçtü... hemen forumda açığızı çıkardın...

bi o geçti...bi öteki...ula italyan olan geçilince his yaptı son virajda bi gaz açtıı...gümm...yine aldı 1.liği...helal olsun...
    125 cc'nin son turunda da geçiş çok oldu.. hatta 1. son virajda belli oldu... 125 cc yarışı da çok zevkliydi yani..

Motosikleti
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc'nin son turunda da geçiş çok oldu.. hatta 1. son virajda belli oldu... 125 cc yarışı da çok zevkliydi yani..
    ula admin efendi ben demek doğru xdiyomuşum...bildiğimi bana değiştirttin...

hani son viraja kadar belli olmadı...son virajda geçilen bir atak daha yapıp 1.oldu ya...onu diyom ben işte...ntvyi internette izlerken biri bana msnde olm manyakmısın dedi...limit dolar falan...bi gazladı beni...kapadım hemen...alp tunayın er 5 i gibi...çok yakıyomuş ...yani limiti cayır cayır yiyomuş kotayı...

Motosikleti
    Arıyor
    öyle valla... start-finiş'e kafa kafaya girdiler nerdeyse... olivier diye bi adam 2. oldu... yarış boyunca çok zorladı ilk sırayı son turlarda 1. de olmayı başardı ama son turda bi kere geçildi daha sonra tekrar 1. oldu ama son virajda yine geçildi yarışı 2. bitirdi...

250 cc de çok zevkliydi... bugünün en zevksiz yarışı motoGP'ydi desem yanlış olmaz herhalde.. tabi onun havası başka ama diğer yarışlar kadar geçiş olmadı.. Stoner aldı götürdü...

koyulacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dorado V5
    orada bulunup bu güzel yarışı izleyebilen şanslı insanlardan biriydim... nefisti doğrusu. önceleri hiç ilgim yoktu motogp ye ama yarışı izledikten sonra devamı gelir sanıyorum... umarım süleyman memnun un dedikleri olmaz ve bu güzel olrganizasyon hep sürer...
    Dorado V5

Ben ilk kez gittim hem GP'ye hem İstanbulpark'a hem de MT etkinliğine, güzeldi. Bence de Motogp'den önceki yarışlar daha zevkliydi.
    Ama GP'de son sıralarda giden bir mavi motorlu abi vardı, bana göre yarışın en iyi sürücüsü o, adam sonuncuyken son tura kadar 5 motoru geçmeyi başardı. Öyle bi kaptırıyordu ki biz arkadaşlarla ona takıldık kaldık. Demek ön sıralarda start alsa adam iyi bir derece yapacaktı.

İşte bu abimizdi...

Motosikleti
    Arıyor
    O adam işte Chris Vermeulen... Rizla Suzuki sürücüsü... yarışın başında yaşanan kazaya karıştı ve motosikletten düştü... sonra motoru kaldırıp yarışa devam etmeyi başardı ve sonunculuktan itibaren 5 sıra birden yükseldi... gerçekten muhteşemdi...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)