Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

MotoGP'yi 45 bin 485 kişi izledi.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O adam işte Chris Vermeulen... Rizla Suzuki sürücüsü... yarışın başında yaşanan kazaya karıştı ve motosikletten düştü... sonra motoru kaldırıp yarışa devam etmeyi başardı ve sonunculuktan itibaren 5 sıra birden yükseldi... gerçekten muhteşemdi...
    Bilgi için sağol, ben çok iyi bir takipçi olmadığımdan ismini bilmiyordum. Hakikaten başarılıydı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

vermaulen kazada düşmeseydi herhalde ilk 8 de bitirirdi.çok güzel yarış oldu ilk defa seyrettim moto gp yi. ben otopark sorununa değinmek istiyorum bostancıdan 40 dk da ist park a ulaştım her 2 günde de . Cumartesi günü organizasyonu kim yaptıysa araçları ana tribünün yukarsındaki tepeye park ettirdiler start sonundaki tribinün ın arkasındaki koca park bomboş duruyordu oraya vip konukların araçları park etmelerine izin veriliyordu . bu neyin vip idir ben anlamadım ben da kalkıp nerden geliyorum yurt dışından gelen bile var ordan ana tribüne yürümek 20 dk mızı aldı bu nasıl iştir. Gelelim pazar gününe şükür tepenin arkasına bırakmadılar ama gene bu seferde ana tribünün arkasındaki daracık yere arabayı koymaya çalıştık. Bu basit problemlerin çözülmesi gerek

Alıntı cemika adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vermaulen kazada düşmeseydi herhalde ilk 8 de bitirirdi.çok güzel yarış oldu ilk defa seyrettim moto gp yi. ben otopark sorununa değinmek istiyorum bostancıdan 40 dk da ist park a ulaştım her 2 günde de . Cumartesi günü organizasyonu kim yaptıysa araçları ana tribünün yukarsındaki tepeye park ettirdiler start sonundaki tribinün ın arkasındaki koca park bomboş duruyordu oraya vip konukların araçları park etmelerine izin veriliyordu . bu neyin vip idir ben anlamadım ben da kalkıp nerden geliyorum yurt dışından gelen bile var ordan ana tribüne yürümek 20 dk mızı aldı bu nasıl iştir. Gelelim pazar gününe şükür tepenin arkasına bırakmadılar ama gene bu seferde ana tribünün arkasındaki daracık yere arabayı koymaya çalıştık. Bu basit problemlerin çözülmesi gerek

Arabayı bırakın motosikletleri bile koydurmadılar tribünlerin oraya. Bir çok motosikleti çektiler. sahipleri geri gelince şoke olmuştur herhalde. Oysa bizim yarışı izlediğimiz 8 nolu tribünün arkasında yüzlerce motosikletin rahatlıkla girebileceği boş yer vardı. Biz de epeyce yürüdük. Pestilimiz çıktı. Çok basitçe çözülebilecek şeyleri bile arapsaçına çevirmek bizim adetimiz olmuş.

lewoonline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200 repsol
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc deki finişe doğru olan kapışmayı izleyebildinizmi .....
    off diyorumm o an cıldırdım ben yaa süper bi kapışmaydı
    HER DÖRT TEKER VE YUKARISI BİRER TEHLİKE UNSURUDUR 5562

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı
    O adam işte Chris Vermeulen... Rizla Suzuki sürücüsü... yarışın başında yaşanan kazaya karıştı ve motosikletten düştü... sonra motoru kaldırıp yarışa devam etmeyi başardı ve sonunculuktan itibaren 5 sıra birden yükseldi... gerçekten muhteşemdi...
    ...ve yarışın en hızlı turunu atmayı başardı.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Forumdan Uzaklaştırıldı CenkKeskin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hitchhiking 1000 RR :)
    Chris Vermeulen tum yarıs boyunca en iyisiydi bence İstanbul Parka İmzasını attı resmen

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    İşin daha enterasanı.. Vermeulen, kaza yaptı, çakılda sürüklendi, motoru kaldırdı, yarışa devam etti ve yarışın en hızlı turuna imza attı! Rossi ise ilk turda motorunu bordürlerin üstüne çıkarttı ve her tur yavaşlamaya başladı... motosikletinin ayarları bozuldu ve yavaşladı... bu nasıl iş anlamadım ben... Bi tarafta kaza yapmasına rağmen devam edip en hızlı tur zamanına imza atan vermeulen, diğer tarafta yarışa ilk sırada başlayıp 10. bitiren rossi...

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    kaza tam bızım onumuzde oldu
    250cc yı seyretmek ıcın sılver 7 ye gıtmıstık
    moto gpde anatrıbune donmeye usendık ıyıkıde ole yapmısız..
    salak pedrosa cnm repsolu parcaladı..
    asya as 125t, honda cbr125, honda nx4 falcon, suzuki gsr 600, sırada?

C@NSU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keske enduro olsa..
    45485 kisinin arasında ben d vardım :D
    cok guzeldi gayet heyecanlıydı rossi soka soktu bni ama nese kazaya d üzüldüm
    vermeulen cok etkileyiciydi ya

pedrosanın yarışdışı kaldığı kaza ve rossinin azıcık pist dışına çıktığı an süperdi... bu mükemmel havada bile 45 bin kişi gelebilmiş yarışa. yazık...
    ben BUYUM işte

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Chris Vermeulen 2004 de world superbike şampiyonluğunu son yarışta kaçırmıştı.Üstelik Superbike kategorisinde hem kendisinin hem de Honda CBR 1000 RR'ın ilk yılıydı.

Aslen Hollanda'lı kendisi, ailesi sonradan Avustralya'ya göç etmiş.Avustralya adına yarışıyor ama Hollanda'nın Assen pistindeki yarışlarda "burası benim 2. evim" diyor.

Supersport ve Superbike kategorilerinde Kenan'ın şimdi yarıştığı Ten Kate takımında yarışmış.Kenan da O'nunla aynı yoldan gidiyor, ancak bir kıyaslama söz konusuysa Chris ilk senesinde 8. olmuş supersport'da, Kenan ise 3. oldu, Chris supersport'daki 2. sezonunda (2003) 4 galibiyetle şampiyon olmuş; Kenan ise ilk 4 yarışta 3 galibiyet bir 2.'lik aldı ve daha 9 yarış var.Varın siz düşünün Kenan motoGP'ye gelince neler yapacak
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Chris Vermeulen

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    Simasını merak edenler için..:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    vermeee uleeeennnnnnnnnnn...............gecenin son espiriki benden...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Benim takıldığım bir nokta, neden Pedrosa'nın heyecanlı, hırslı tavırları salaklık olarak değerlendiriliyor?
    Hayden gibi yarışıp (yarışıp kelimesini kullanmak bile uymuyor) profesyonel, iyi bir yarışçı etiketi taşımaktansa, deli dolu yarışıp ilk sıralara oynuyorsa salaklığıyla eleştirilmemeli, çılgınlığıyla alkışlanmalı bence...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    ben izleyemedim hastaydım

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    assen deki yarisi izledikten sonra igrenc geldi bana istanbul park...

sole tepenin inisine dogru cimlere yayiliyosun motorlar 5 mt assadan viraj yapiolar resmen mayfest senlik ortami yaratmis elemanlar...
    Been here, done that before and survived

UNFORGETABLE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JINLUN 150 CC 2005:)
    organıizasyon igrenc olmasına ragmen yarıs mukemmeldı
    kenan sofuogluna uzulduk ama atılım ıcın tum motorcuara thankssss

organizasyon igrenc olmasına ragmen yarıs mukemmeldı
    kenan sofuogluna uzulduk ama katılım ıcın tum motorculara thankssss

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Körfez pistinde bu hafta yapılan yarışları ise 45 kişi izledi
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    biletler bedava degildi galiba görkem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)