Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kenan Ispanya Zaferine Gidiyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Dünya Supersport Şampiyonası'nda sezona iki galibiyet ve bir podyum başarısıyla devam eden Kenan Sofuoğlu bu hafta sonu Valencia'da zafer için yarışacak.

70 puanla zirvede bulunan Türk pilot, şampiyonluk için iddialı rakipleri, Foret, Curtain, Parkes ve takım arkadaşı geçen yılın şampiyonu Charpentier'in açık ara önünde bulunuyor.

Kenan Sofuoğlu yarıştan önce Ten Kate takımının resmi sitesinde:

"Donington'da kazandığım için çok mutluyum ve şu anda şampiyonada iyi bir pozisyondayım. Valencia'da testler yapmıştık ve pek çok iyi zamana imza atmıştım. Orada kendimi iyi hissediyorum ve sürüş açısından da rahatım. Tabii ki hedefim podyumda bitirmek ve bunu başarmak için şansım var. Sadece yarışmaya bakıyorum ve takım arkadaşım dahil tüm sakatlık yaşayan pilotların geri gelip ellerinden gelenin en iyisini yapmalarını diliyorum." dedi.

Ten Kate Honda takım menajeri Ronald ten Kate ise:

CBR600RR'yi geliştirme çalışmalarımız sürmesine rağmen Kenan çok iyi bir pozisyonda ve şampiyonada lider. Yarış yarış daha iyi oluyoruz ve pek çok yeni parçayı motosikletimize katarak yeni ayarlar deniyoruz. Bizim için Valencia'da önemli olan Sebastien Charpentier'in geri dönmesi. Sağlık ekibimiz ve kendisi geri dönebilmesi için çok çalıştı. Yarışa hazır olduğunu biliyoruz. Hazır olmasıyla ön sıralar için mücadele edecek ki ön sıraları fazlasıyla hak ediyor.

Sofuoğlu'nun yarışı Türkiye saati ile sabah 10:00-11:00 arasında koşulacak.

Kaynak:

www.otomotorspor.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Kenandan yeni başarılar bekliyoruz
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kenan'ın yarış stiline çok uygun bir pist olduğunu düşündüğüm Valencia'da bir zafer daha bekliyorum.

Charpentier kendisini ispat etmiş bir pilot.
    Umarım Kenan'ı onun gölgesinde bırakmazlar.

Bu sezon inşallah bir terslik yaşamazsa Kenan'ı dünya şampiyonu ünvanı ile selamlarız.

eroldayı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur
    başarıların devamını diliyorum dualarım seninle
    SADAKAT NEDİR BİLMEM KİMSENİN GÖLGESİNDEN GEÇİNMEM HİÇ KİMSEYEDE EYVALLAHIM YOKTUR BU CANI ALLAH VERDİ ANCAK ALLAH ALIR EMİR OLUNDUĞUNDA VAKTİ GELDİĞİNDE KOŞA KOŞA GİTMEK NASİP OLUR İNŞAALLAH

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    yarış Pazar mı? Cumartesi mi? motors tv canlı veriyor mu?(Bizim kanallar vermez zaten önemli olayları o saatte kadın programları oluyor )
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    ben eurosportta gordum sanirim pazar 12 de sbk dedi, eurosport 2 demedi bu arada sanirim kablodan da izlenebilecekkk, saat olarak buna gore 10-11 gibi de bunlar yarisir
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler