Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Toprak Razgatlıoğlu Avrupa Şampiyonası'nda yarışacak

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye'nin en genç şampiyonu Toprak Razgatlıoğlu, Fransa’da bu hafta sonu 2014 FIM Avrupa Superstock 600 Şampiyonası'nın son ayağında mücadele edecek.

2014 Redbull Motogp Rookies Kupası'nda ülkemizi temsil ederek sezonu 6. sırada tamamlayan sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu, 03-04 Ekim tarihlerinde FIM Avrupa Superstock 600 Şampiyonası'nda mücadele edecek. Razgatlıoğlu, Dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu’nun desteğiyle çıkacağı şampiyonanın 7. Ayağı Fransa’nın Magny-Cours (4.411 m) pistinde koşulacak. 40 sporcunun katılacağı Dünya Süperbike şampiyonası ile birlikte yapılan STK600 sınıfının serbest antrenmanları 03 Ekim Cuma günü, sıralama antrenmanları ise 04 Ekim Cumartesi günü düzenlenecek. Genç sporcumuzun start alacağı sezonun son ayağı aynı gün saat 18:50’de start alacak.

Kaynak: Türkiye Motosiklet Federasyonu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    TOPRAK RAZGATLIOĞLU birinci oldu Superstock 600 de ilk defa katıldığı bir kategoride bayrağımızı göndere çektirip istiklal marşımızı okutturdu bayram içinde ikinici bayramı toprakla yaşadık helal olsun sana yiğit çocuk helal olsun göğsümüzü kabarrtın geleceğin yıldızı diye boşuna demiyorlar boşa seninle bu kadar ilgilenmiyor kenan abin ondanda allah razı olsun ki sana sponsor oldu elinden tutup oralara götürdü seni, keşke bir karşılama olsada gidip seni havaalanında karşılasak çiçeklere ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:09 ----------

[IMG][/IMG]

Shrieker ve oyunageldim bunu beğendiler.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    videosunu bulabilen varsa atsın lütfen izleyelim keyifle (aradım bulamadım )
    Blackjet bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Harika bir sonuç... Beklenen de buydu ondan...Kenan ın da hakkını vermek lazım...tebrikler KNN54 team...
    Blackjet bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar ben toprak razgatlıoğlunun facebook sayfasında bir arkadaş sağolsun linkini koymuş oradan izledim mutlaka tekrarını toprak yayınlayacaktır ben izlerken telefonla çektim ama buraya koymak keyifli olmaz gibi kısa kısa videolar yarışın tamamını izleyin nasıl yarıştı cengaver görün mutlaka çok sıkıştırdılar ama pes etmedi aslan parçası helal olsun koçum benim diye kaç sefer bağardım hatırlamıyorum :D

https://www.facebook.com/RazgatliogluToprak?fref=ts

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Helal olsun demekten daha faydalı olacak fırsatlara kavuşur ins .allah yolunu açık etsin.
    Blackjet bunu beğendi.

Motosikleti
    full yarış

https://www.facebook.com/video.php?v=10152454119167875&set=vb.735502874&typ e=2&theater

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)