Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kenan Sofuoğlu'na ikinci şok

Motovento
    REKLAM ALANI
    Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İtalya'da geçirdiği kazanın ardından Türkiye'ye dönen milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu'nun, Sakarya'nın Akyazı ilçesindeki yarış pistindeki antrenmanda motosikletten düştüğü ve sağ topuğunda kırık oluştuğu öğrenildi.
    AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, İtalya'daki kazanın ardından Akyazı'daki pistte antrenmanlara başlayan Sofuoğlu, motosikletten düştü. Özel Adatıp Hastanesi'nde tedavi altına alınan ve sağ topuğunda kırık oluştuğu belirlenen Kenan Sofuoğlu'nun ayağı alçıya alındı.

Sofuoğlu, bir hafta önce İtalya'da geçirdiği kazanın ardından kendisini daha iyi hissettiğini belirterek, ''Bugün İtalya yarışları için antrenmana başladım, ancak kaza yaptım. Sağ ayağımda kırık oluştu, şu anda ayağım alçıda. İtalya'daki yarış doktorlarına burada çekilen filmleri gönderdim. Oradan gelecek haberi bekliyorum. Eğer ameliyat için çağırırlarsa İtalya'ya gideceğim. 1 Nisan'daki yarış riske girdi ama yetişmek için zamanı iyi değerlendirmeye çalışacağım'' diye konuştu.

Sofuoğlu, 16 Mart'ta İtalya Şampiyonası'nın Imola Pisti'ndeki resmi test antrenmanlarında kaza geçirmiş ve sol dizinde kırık oluşmuştu.

Kaynak: Stargazete

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Diyecek bir sey bulamiyorum, Antreman yapma istegi cok guzel ama tam sagliga kavusmadan yapilan bu hareket hem kendisini hemde takimini ciddi sorunlar icinde birakacak. 1 Nisandaki yaris yalan oldu. Zaten sponsor sikintisi ceken Kenan bu durumda iyice acmaza girecek.

Evinde oturup biraz dinlenmek bu kadarmi zor. ?
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı misali... Haftada bir Kenandan bir iyi iki kötü haber alır olduk.. Tek başına magazin adam yaaa Allah akılfikir ve şifa versin..
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Ah be abim, yapma bunu... Artık farklı şeyler geliyor aklıma, niyet edip üç kere ağıza üç kere burna su ver banyoda, nedir bu şanssızlık?
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Hollandalı gelinden kimseye fayda gelmemiştir.. Tarih daha görmedi bunu.. Bknz. "öyle bir geçer zaman ki" caroline yenge :(
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Kesin cenabet
    psyche, zeda3000, Terapist ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletli Kaplumbağa...

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Çok şanssız ya, ama [MENTION=12189]zeda3000[/MENTION] haklı. Acaba bu antremanlar Kawasaki'nin bilgisi dahilinde miydi?

Bu arada Kawasaki görmesin Yamaha tulumu giydiğini
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ünlü bir futbolcunun halısahada sakatlanması gibi bir durum maç öncesi.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    haluk levent gibi..o nası sürekli cezaevine giriyosa kenanın peşini de sakatlık bırakmıyo...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Kabak tadı verdi bu iş

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    İnanılacak gibi değil. Çok geçmiş olsun. Bu şekilde yarışsa kaç puan alabilir çok merak ediyorum.

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hollandalı gelinden kimseye fayda gelmemiştir.. Tarih daha görmedi bunu.. Bknz. "öyle bir geçer zaman ki" caroline yenge :(
    Tarihin gördüğü en saçma yorumu yaptın. İlla banlatıcaksınız insanı. Nekadar geri kafalısınız ya, adamın eşine laf etmek senin ne haddine. resmen densizlik bu senin yaptığın.
    #sürenadam

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlısı olsun diyelim. Kenanım geçmiş olsun...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bence acilen giysi sponsorunu değiştirmeli...
    Nasıl korumaymış..
    Her düşmede biyeri kırılıyor adamın....
    Kenan ın sol botu bende..
    Aldım elime inceledim...
    tank geçse topuğundan kırılmaz yahu...
    Spor ayakkabı ile mi çıkmış anlamadım... :(
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Haftada bir kaza normal değil bence;Kurban kesip akan akıtsın,sadaka versin (sadaka belayı def eder)...Bu kadar talihsizlikmi,dikkatsizlikmi,sorumsuzlukmu,kara belamı desem peşpeşe gelmez bir arada olmazki.
    Geçmiş olsun,Allah acil şifa versin, en kısa zamanda sağlığına kavuşup pistlere dönmesi ümidiyle...

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    nazar değiyo herhalde ya
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

teocan94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biri Şuna Abdest Almayı Öğretsin !!

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yüz kere söyledim şu nalet şeyi yavaş sür diye abi sözü dinlemiyoki geçmiş olsun kenanım.

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkiye'de ki doktorlara güvenmiyor ki İtalya'ya gidecekmiş ameliyat olmaya....
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiye'de ki doktorlara güvenmiyor ki İtalya'ya gidecekmiş ameliyat olmaya....
    Türkiye'deki doktorlara güvenmeme gibi bir durum yok, İtalya ve İspanya motosiklet pist yarışlarına en çok pilot yetiştiren iki ülke ve sakatlılar/tedaviler konusunda oradaki doktorların büyük ihtimalle daha fazla tecrübesi var. Özellikle de bu işle daha fazla haşır neşir olan doktorların.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Kenan hakkında yapılan malca eleştirilere ise diyecek birşey yok. Her seferinde söylüyorum bu ülkede motosiklet neden bu halde davranışlarınız çok güzel açıklıyor. Biri diyor ki yok eşi Hollanda'lı öteki diyor ki sadaka versin belayı def etsin vs. vs. vs...

Kaçıncı yüzyılda yaşıyosunuz bu neyin kafası anlamadım gitti.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Rockwood - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR125R
    Kenan Sofuoğlu, SporToto'nun isim hakkı olarak verdiği ve yorum yapan çoğu şahsın bir arada göremeyeceği bollukta parayı "haram" olduğu gerekçesiyle kabul etmemiştir. Aynı zamanda kendisini, ailesini birazcık bile tanıyan varsa, taşıdıkları soyadı gibi gayet sofu insanlar olduklarını anlamak pek de zor değildir. Bu insan yaptığı işe olan sevgiden dolayı aceleci davranmış olabilir; ancak, desteğe ihtiyacı olduğu zamanlarda bu sporu Türkiye'de tanıtmak ve adını dünyaya duyurmak için çabalayan biriyle bu şekilde dalga geçmek... Bunları söylemek üzerime vazife değil gerçekten, çoğu zaman da güler geçerim ama yazıktır, ayıptır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)