Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Branda önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki z900
    Merhaba arkadaşlar r25 motosikletime kalın işe yarar bir branda arıyorum önerebileceğiniz marka var mı ? nette baktığımda çok dandik brandalara denk geldim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı motoizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar r25 motosikletime kalın işe yarar bir branda arıyorum önerebileceğiniz marka var mı ? nette baktığımda çok dandik brandalara denk geldim.
    Bana kalırsa tam korunaklı olsun isterseniz su geçirmez araba brandası ile örtmeniz çok daha iyi olur ama yerde su varsa brandayı zor duruma sokabilir.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Benim xmax'a netten bulduğum 50 liralık brandalardan almıştım. 3 yıl kullanınca yırtılmaya başladı, bu fiyata 3 yıl iyi bile dayanmış deyip yine netten dandik brandalardan aldım geçen yaz ama fiyatı 80 küsür liraya çıkmıştı. Bu da 3 yıl dayansa yeter. pahalı branda alıp yırtılınca üzülmektense ucuz alırım 2-3 yılda bir değiştiririm. Alttan üstten bağlamak için de bir kaç tane ucu kancalı lastiklerden kullanıyorum. Yağmur ve güneşten motoru koruyor.

n11 gibi satış sitelerinde ucuz ama iş görür, motorun modeline göre dikilmiş brandalar var. onlardan birini alın geçin.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Dikişli değil kaynak olucak naylon değil miflonlu olucak.şu marka pek diyemiorum bende aldim markasini unuttum bulamiyorum şimdi.aklima gelen motomax sattıği branda.ağır ve kaliteli bir brandaydi.200 250 olmuştur ama değer

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    autoen marka alırsanız sorun yaşamazsınız

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Brandacıya gidip yaptırmak biraz daha pahalı oluyor.Fakat epey faydaları var;
    - Daha sağlam branda bezi seçme imkanı olur.
    - Onarım gerekirse işin kolay olur.

Pahalı bir brandam vardı. Köpek parçaladı. Suni deri benzeri kalın bir malzemeden yenisini yaptırdım. Yakınlarda bir daha köpek saldırdı. 50x50 cm. yama yaptırdım. Onarıldığı hiç belli olmuyor. Yeni branda almaktan kurtuldum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler