Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliexpress çin malı replika egzozlar hakkında yardım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 250R
    Merhabalar, arkadaşlar linkini başlık sonunda verdiğim egzozu aliexpressden satın aldım. Ama geleli 1 ay olması rağmen taktırmadım. Kararsızım açıkcası. Sizlerinde görüşlerinizi kullanan varsa yorumlarınızı almak istedim.
    Motorum CBR 250 R bilindiği üzere tek silindir egzoz sesi kötü oluyor biliyorum. Benim alma amacım en öncelikli görüntü vede insanları rahatsız etmeyen bir ses vermesini istiyorum. Aldığım site üzerinde bir çok yorum var çoğu olumlu dünyanın bir çok yerinden insan almış fakat burada bu ürünleri kullanan sıkıntı yaşayan veya memnun olan arkadaşlar varsa görüşlerini merak ediyorum şimdiden teşekkürler.

ürün linki aşağıdadır.

https://tr.aliexpress.com/item/MOTORCYCLE-EXHAUST-UNIVERSAL-ESCAPE-AKRAPOVIC-YOUSHIMURA-MOTORCYCLE-GP-EXHAUST-DIRT-BIKE-MUFFLER-MOTORCYCLE-SCOOTER-EXHAUST/32721712016.html?shortkey=YV3mQVB3&addresstype=600

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

sıkıntı yaşıcağın bir kısım yok, 1-2 silindirlilerde egzoz orj replika çok fark etmiyor sonuçta patır patır zaten yüksek ses istemiyorsun, o linktekinden bende kullandım herkez kullandı stickerıda sök polis sorarsa orj aq de

A.Yaman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba CR1
    Arkadasim daha yeni cbr250 ye taktirdi replika bi akrep ses susturucuyla fazla geldi bana. Her türlü rahatsız eder ama keyif senin.

Motosikleti
    HD Sportster 883R
    Pist ya da trafiğe kapalı alanlar için bütçe ayırıyorsanız egzoz için de gerçek anlamda performansa yönelik bir şeyler bakmanızı tavsiye ederim.

(Zaten kanunlara aykırı bir şekilde, trafiğe açık alanda orjinal dışı parça kullanmayacağınızı var sayarak yazdım bu yorumumu.)

Memory42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 , CBR 650F, Rc 390
    Tek silindirde pek keyif vermez fakat görüntü değişsin dersen kullanabilirsin. Fakat susturucusuz hiç kullanma rezalet oluyor birtanesine denk geldim. Arkadaş o nasıl bir işkencedir zevk alan varsa direk kulaklarını ameliyatla aldırsın diyorum ��

Elinde tutacağına tak dene hoşuna gitmezse sat.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    çok ucuzlara yanaşma, orta kalite bir şey al. z1000 in full sistem egzoz maliyeti 10bin liraları aştığı için ben de aliexpress sc project replikalarına yöneldim. hatta full system headersları dahi aliexpressden aldım.

sese şuradan bakabilirsin;

Headerslar

tüpler

Motosikleti
    Yamaha R1 - Yamaha R25
    Sizce replika egsoz ile orjinal spor egsozdan daha fazla performans almak mantıksız mı?
    Gerçek anlamda Performans için REPLİKA Egsozun daha iyi olabilme şansı yok mu?

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Performans beklentisi içerisindeyseniz egzoza çok fazla anlam yüklemeyin. Egzoz değişimi en çok ağırlıktan kazandırır
    @resataimsek; orijinal spor egzozdan kasıt nedir?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)