Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aliexpressten egzoz alınır mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaanbyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr
    Arkadaşlar pcx motorum var ve daha fazla ses almak istiyorum türkiyeden alınıcak en ucuz egzoz 1000 tl üstü bende aliexpresten çin malı egzozlara baktım sizce motora zarar verir mi 400 tl ye felan denk geliyor paramın boşuna gidip motorumun bozulmasını istemiyorum ama bi şekilde ses istiyorum öneriniz nedir başka motor alamam lütfen bilgisi olan yardım etsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar egzoz olayını çok abartıyoruz. Markalı bir egzoz tüpü ile markasız bir egzoz tüpü arasında ne kadar fark olabilir?
    Sıradan bir egzoz ''tüpünde'' ne teknoloji, hangi hesaplama var ki?
    Şöyle bir durum da var, alacağınız egzoza ilk çevirmede ceza yazılır ve motosiklet trafikten geçici olarak men edilir. Bir de scooter da egzoz çok kafa ağrısı, bilmem tecrübe ettiniz mi

Motosikleti
    Honda cbr
    ben pek büyük bi şehirde yaşamıyorum 1 senedir hiç çevirmeye girmedim o olay açısından sıkıntı yok baş ağrısınıda kuzenimin mt7 sinde test ettim ama benim hoşuma gidiyor nedense zaten pcxden çok ses çıkmıyor eğer motora zarar vermiyosa alıcam expresten

falcon4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aliexpersten alacağın eksoz öncelikle imitasyon yani çakma tabir edilen ürün ama fiyatıda ona göre bence gümrüğe takılırmı sen önce onu iyi araştır çünkü ben dahil birkaç kişinde böyle büyük paketlerde gümrük extra vergi alabiliyor.Bu çakma eksozları internette satan lar var riske girmeden pazarlık yaparak türkiyedende alabilirsin.Ancak ses alacağım diye yakıt artışın olabilir aynı zamanda eksoz gazı daha serbest çıktığı için performans kayıpları bile olabilir bu sistemi şöyle düşün önce serbest akış hava filtresi sonra powercommander (enjeksiyonlu motorlar için)sonra eksoz özet olarak böyle ama ses istiyorsan kendi üstündeki eksozuda modifiye edebilirsin hemde daha ucuza.Kolay gelsin.
    kaanbyc bunu beğendi.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı falcon4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aliexpersten alacağın eksoz öncelikle imitasyon yani çakma tabir edilen ürün ama fiyatıda ona göre bence gümrüğe takılırmı sen önce onu iyi araştır çünkü ben dahil birkaç kişinde böyle büyük paketlerde gümrük extra vergi alabiliyor.Bu çakma eksozları internette satan lar var riske girmeden pazarlık yaparak türkiyedende alabilirsin.Ancak ses alacağım diye yakıt artışın olabilir aynı zamanda eksoz gazı daha serbest çıktığı için performans kayıpları bile olabilir bu sistemi şöyle düşün önce serbest akış hava filtresi sonra powercommander (enjeksiyonlu motorlar için)sonra eksoz özet olarak böyle ama ses istiyorsan kendi üstündeki eksozuda modifiye edebilirsin hemde daha ucuza.Kolay gelsin.
    Sırayla gidilecekse filtre en sona saklanmalı. İdeali hepsini bir yapmak, ya da hiç yapmamaktır
    Az silindir, çok iş

Motosikleti
    Honda cbr
    bilgilerin için çok sağol almaktan vazgeçtim ve kendi egzozumu ne şekilde modifiye edebilirim ki ? bide pazarlık şanşı yok pek internetten alırım çünkü gpr ın var en ucuz 1000 tl felan akrapoviç 2500 gpr bile pahallı geliyo açıkcası pcx gibi 125 cc scooter için

falcon4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet böyle yüksek paralar scooter eksozuna verilmez yazık olur.Kendi eksozu üzerinde yapabileceğin modifiye işini burdan yazıyla anlatmak güç olabilir özet le ,ekstradan fazla delik yada mevcut delik çapını büyütmek diye tarif edebilirim eğer bu işlerde tecrüben yoksa en iyisi güvendiğin bir tamirciye istediğini anlatırsan kolayca halleder oyle uçuk rakamlarda talep etmez.Şunu da belirtim aliexpresteki çakma eksozlar şu an internette satışta sahibinden.com da mevcut fiyatları 300 400 civarı.Bu çakma eksozların da kendi içlerinde kalite farkı oldukça fazla 25$ a satılan eksozla 75 90$ satılan imitasyon eksozu resimden ayırt etmek zordur. bazıları dürüstce satılan malın imitasyon olduğunu belirtmiş ama asıl sahtekarlık ikinci el diye satılanlar orjinalin ikinci eli diye uçuk paralar istiyorlar dikkat edelim almak isteyen arkadaşları uyaralım.

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    SCOOTER ICIN GIRMEM EKSOZ OLAYINA BOSA KAFA AGRITIYOR AMA ALİEXPRESTEN EKSOZ ALIRIM NEDENI CUNKU BURDAKI EKSOZLARIN ORNEK VERIYORUM AKREPOVIC EKSOZ INTERNET SITESINDE 1000 KUSUR LIRADAN MOTORCULAR SATIYOR O ADAMLARIN O SITELERDEN ALDIGINI KIMSE BILEMEZ CUNKU BUYUK BAYILER HARICINDE FATURA VEREN GÖRMEDIM DAHA ORJ VE REPLIKA EKSOZU NORMAL MOTOSIKLET SURUCUSU AYRIMINI YAPAMAZ ISTEN ANLAYAN LAZIM SONUCTA EKSOZUN MOTORA COK BUYUK ZARAR VERCEGINI VEYA COK BUYUK ZARAR VERCEGINI TAHMIN ETMIYORUM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler