Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RX3i Evo Topcase

Motovento
    REKLAM ALANI
    Simsar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba 200 ns kullanıyorum . Bu motosiklete topcase takma fikrim var ancak piyasadaki sıradan topcase'ler pek gözüme hitap etmiyor. Alüminyum kare olmasını istiyorum (en azından görünüm olarak) fakat fiyatlarına baktığım zaman bütçemi çok aşıyor . Set olarak baktığımda 2-3 bin tl'yi gözden çıkarmam gerek .Size sormak istediğim bu rx3i evo modelinin topcase'nden satın almam mümkünmüdür ? Temin ettiğimizi varsayarsak bağlantı demiri işini nasıl halledebilirim ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bektanist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 301 2002- Mondial RX3i Evo 2015
    motoru ağırlaştırır 200cc beklenen verimi vermez güç kaybı yaşarsın rx3i evonun topcasesi çok küçük kask girmez evrak için olur ancak.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Simsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba 200 ns kullanıyorum . Bu motosiklete topcase takma fikrim var ancak piyasadaki sıradan topcase'ler pek gözüme hitap etmiyor. Alüminyum kare olmasını istiyorum (en azından görünüm olarak) fakat fiyatlarına baktığım zaman bütçemi çok aşıyor . Set olarak baktığımda 2-3 bin tl'yi gözden çıkarmam gerek .Size sormak istediğim bu rx3i evo modelinin topcase'nden satın almam mümkünmüdür ? Temin ettiğimizi varsayarsak bağlantı demiri işini nasıl halledebilirim ?
    RX-3'ün topcase alüminyum değil ki,plastik hemi de adisinden...
    The Power of The Dreams.

o zaman daha çok işime gelir çünkü ucuz olur , arkadaşlar nerden satın alabilirim bu çantaları ?
    essegesse bunu beğendi.

essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Mondial bayilerine bak derim.

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Alıntı Simsar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman daha çok işime gelir çünkü ucuz olur , arkadaşlar nerden satın alabilirim bu çantaları ?
    Maalesef! Mondial yedek parça fiyat listesine göre sadece arka çanta 242 TL. Üstelik gövdeye bağlanma tablası falan da belirtilmemiş. Bence RX3'ün forumuna girip, arka çantayı daha önce söken ve yerine büyük çanta takmış olan arkadaşların çantalarına teklif verin. Ama gövdeye bağlantı için ne yaparsınız bilmem. Selamlar.
    2012 Bmw F800gs; 2016 Mondial RX3i (2016-18); 2003 Bmw R 1150R (2009-17); 2006 Honda Shadow VT 750 C (2009-10); 2006 Ramzey QM 250 Cruiser (2006-10); 2006 Ramzey QM 200 Enduro (2006-9); 1990 350 cc çift silindir Jawa (1990-93); 1979 vitessiz Puch (1979+).

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar , 242 lira çok çok makul bir fiyat benim için , bağlantı demirini gerekirse özel yaptırırız o problem değil , ben internetten bahsettiğiniz siteden sipariş olarak alabilir miyim ? Ya da burada bu çantayı değiştirip satmayı düşünen var mı ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)