Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Alarmlı disk kilidi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhaba,

*Öncelikle bunun reklam değil, kilitler hakkında yardımcı olmak amacıyla kullanıcı incelemesi olduğunu belirtmem gerekiyor

Dün itibariyle motorumu aldım ve daha öncesinde alarmlı disk kilidi araştırmalarım neticesinde MTS disk kilidini almıştım ve kısaca video şeklinde incelemesini yaparak youtube'a yükledim. Orada merak edilen her şeyi anlattım zaten.

Yardımı dokunur belki diyerekten sizlerle de paylaşmak istedim. Şuan motorun üzerinde ve direksiyonu kıpırdatınca direk 3 kez ikaz veriyor sonrasında ötmeye başlıyor hareket devam ederse. Üzerindeki haliyle de video çekip sizlerle paylaşmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Urban ile birebir aynı. Onunda şekli, pil yuvası, hatta alyan olayı, alarm ötme olayı bile aynı. Hangisi birbirininden çalmış bilemeyeceğim. Bende de urban var, 1 yılı aşkındır kullanıyorum.

disk kilitlerinin çoğu bu şekilde zaten, masterlock vs çoğu bu şekilde tip olarak. Ama bu kilidin avantajı ucuz olması.

DamienRice - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha TDM 900 A
    mts disk kilidi 2. ayından sonra durduk yere ötmeye başlıyor

mtnsyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    ben iki yıldır kullanıyorum caydırıcılık için mükemmel diyebilirim gözüm arkada kalmıyor en azından

IRau - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax
    bende mts den kullanıyorum 60 lira mı ne vermiştim caydırıcılık güzel fakat gerçekten güvenlimi acaba dedim ve bide zincir kilit taktım

Motosikleti
    Hyosung GV650
    bende mts alarmlı disk kilidi var. rüzgarlı havada motorda brandada varsa bangır bangır ötebiliyor. bu kötü birşeymi bence çokta değil. lakin hırsıza kilit dayanmaz zincir zart zurt ne varsa takmak lazım.

EthanHunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Honda Cbf 150
    Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba,

*Öncelikle bunun reklam değil, kilitler hakkında yardımcı olmak amacıyla kullanıcı incelemesi olduğunu belirtmem gerekiyor

Dün itibariyle motorumu aldım ve daha öncesinde alarmlı disk kilidi araştırmalarım neticesinde MTS disk kilidini almıştım ve kısaca video şeklinde incelemesini yaparak youtube'a yükledim. Orada merak edilen her şeyi anlattım zaten.

Yardımı dokunur belki diyerekten sizlerle de paylaşmak istedim. Şuan motorun üzerinde ve direksiyonu kıpırdatınca direk 3 kez ikaz veriyor sonrasında ötmeye başlıyor hareket devam ederse. Üzerindeki haliyle de video çekip sizlerle paylaşmayı düşünüyorum ilerleyen zamanlarda.

https://www.youtube.com/watch?v=2JxZCkAZHfo
    Bununla beraber renkli telefon kablosu lazım. Benim gibi kilit taktığını unutkanlar için.

(unuttuğum kilit ucuz bir kilitti ve diski yamultmadan kendi kırılmıştı)

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Bende bundan kullanıyorum boyle gece sabaha kadar dısarı koysam ıllakı bunlara kopuk sıkıp alarmı etkısız hale getırıyorlar ama hıc olmazsa sag sola gezmeye gıttgımde kullanıyorum bır nevze daha rahat edıyor ıcın ama sunuda soylım gps mutlaka takın arkadaslar o olmadan mootoru bulma ımkanınız yok

Direksiyon+kumaşlı zincir halat+disk kilidini anahtarıyla 10 dakikada açabildim hırsız ne kadar sürede açar artık bilemem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler