Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbf500 Orta Sehpa Bulamiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaslar, bulunabilen tum imalatcilari aradim ancak cbf 500 icin orta sehpa bulamadim. Sadece 1 yerde orjinali var ve fiyati 500 TL civarinda. Nasil bulabiliriz bu sehpayi? Tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ayzek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İstanbul ( Avrupa ) Motosikleti: MONDİAL MG 150 SÜPERBOY X - HERO HUNK
    Motosikleti
    YUKİ FORZA 170 - MONDİAL 100 SÜPERBOY + 100 HYENA
    İrfan usta var formda kullanici adi piyanistirfan olmasi lazim ona ulas derim kendi imal ediyor boyle seyler fiyat araligini bilmem ama ona gidipde memnun kalmayan yokmus google irfmotor yazsan bulursun
    Okan Sinan Ocan bunu beğendi.

Merhaba; cevabiniz icin tesekkurler.
    Ilk once irfan ustayi aradim, bitmis ve uretmiyormus. Ardindan pirlanta eksoz u aradim onlarda da yok. Inanilmaz ama gercek; cbf 500 orta sehpasi yok sanirim

Browning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500 FA
    Granis
    CB 500 F in orta sehpasını Anes Motor da buldum H&B marka 559 tl.tell.05059770001

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cb500 f ile cbf500 farklı motosikletler. Ama onunkinin fiyatı da muhteşemmiş.
    Konuya dönersek yapacak pek bir şey yok gibi, örneği varsa belki iyi bir demir ustası veya her kim yapar ise ona kopyalatmaktan başka çözüm gelmiyor benim aklıma. Eh işteden hallice olabilir. Eğer sehpayı sırf bakım için istiyorsanız, arka sehpa-stand (padok standı diye de geçer) almak daha mantıklı olabilir

Browning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500 FA
    BatuhanK
    Anes motor her ikisi içinde uyumlu olduğunu söylemişti.Bende yaptırmak istedim 200 tl.den aşağı fiyat çeken olmadı.Yaptıkları sehpayı gördükten sonra H&B için ödediğime pişman olmadım.

Alıntı Browning adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BatuhanK
    Anes motor her ikisi içinde uyumlu olduğunu söylemişti.Bende yaptırmak istedim 200 tl.den aşağı fiyat çeken olmadı.Yaptıkları sehpayı gördükten sonra H&B için ödediğime pişman olmadım.
    Bunu bilmiyordum, öğrendik hep birlikte Tabi ki dışarıda herhangi bir yerde yaptırılan sehpada çok iyi işçilik ve iyi malzeme gerekli, o da zor oluyor haliyle

Merhaba, anese gidip sorucaz artik ama 500 falan bunlar nasil rakamlar beyler. Inanilmaz yuksek degil mi?

Yüksek, o sebeple hayatta vermezdim. Yan sehpa candır İlla bakımsa padok standı alır mis gibi her motosiklette kullanırım

EmirhanCoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-10
    Alıntı Granis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, anese gidip sorucaz artik ama 500 falan bunlar nasil rakamlar beyler. Inanilmaz yuksek degil mi?
    ebay e baktınızmı bilmiyorum ama fiyat bence uygun..neden derseniz ürünü bulmuş olmanız güzel bir şans zaten 500tl gibi bir rakamda çok değil orta sehpalar genelde bu fiyat aralarında..kaldıki ebayde 475 tl bu ürün 53$ da kargo ücreti bence 500 tl epey uygun

http://www.ebay.com/itm/Honda-CBF-500-Bj-04-06-Motorcycle-Centre-Stand-SW-Motech-Stand-NEW-/231765669560?hash=item35f64f76b8:g:GDwAAOSw9mFWF81 J
    Youtube Kanalım -- Youtube.com/bilemir1

Alıntı EmirhanCoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay e baktınızmı bilmiyorum ama fiyat bence uygun..neden derseniz ürünü bulmuş olmanız güzel bir şans zaten 500tl gibi bir rakamda çok değil orta sehpalar genelde bu fiyat aralarında..kaldıki ebayde 475 tl bu ürün 53$ da kargo ücreti bence 500 tl epey uygun

http://www.ebay.com/itm/Honda-CBF-500-Bj-04-06-Motorcycle-Centre-Stand-SW-Motech-Stand-NEW-/231765669560?hash=item35f64f76b8:g:GDwAAOSw9mFWF81 J
    Merhaba; cevap için teşekkürler; youtube kanalınızın takipçisiyim

Önceki motosikletim cbx 250 twisterdı. Koruma demirini 50, orta sehpayı 80 tl ye aldıktan sonra bu rakamlar cidden çok geliyor.

Sıkıntım şu, uzun yola sıkça çıkıyorum, daha bu aletle çıkmadım. Zincir germe, yağlama, çanta sökme/takma, vs vs gibi durumlarda yan sehpa pek yardımcı olmuyor. E paddock taşıyamayacağımıza göre bu konuyu nasıl çözeceğiz hiç bilmiyorum.

Malum sitede orta sehpalı satılan cbf 500 lere mesaj attım, küfür etmedikleri kaldı.

Sanırım son deneme orta sehpası olan bir cbf 500 sahibinden bana bir süreliğine orta sehpasını emanet etmesi kaldı. Ben de gidip yaptıracağım bir yerde.

Hayırlı akşamlar herkese.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba; cevap için teşekkürler; youtube kanalınızın takipçisiyim

Önceki motosikletim cbx 250 twisterdı. Koruma demirini 50, orta sehpayı 80 tl ye aldıktan sonra bu rakamlar cidden çok geliyor.

Sıkıntım şu, uzun yola sıkça çıkıyorum, daha bu aletle çıkmadım. Zincir germe, yağlama, çanta sökme/takma, vs vs gibi durumlarda yan sehpa pek yardımcı olmuyor. E paddock taşıyamayacağımıza göre bu konuyu nasıl çözeceğiz hiç bilmiyorum.

Malum sitede orta sehpalı satılan cbf 500 lere mesaj attım, küfür etmedikleri kaldı.

Sanırım son deneme orta sehpası olan bir cbf 500 sahibinden bana bir süreliğine orta sehpasını emanet etmesi kaldı. Ben de gidip yaptıracağım bir yerde.

Hayırlı akşamlar herkese.
    İrfan usta yapıyormuş dedin ne zaman yapacakmış ve kaç para istedi?
    muhabbeti demleyelim...

Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İrfan usta yapıyormuş dedin ne zaman yapacakmış ve kaç para istedi?
    Merhaba;

İrfan usta ne yazık ki yapmıyor.

İyi akşamlar.

altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba;

İrfan usta ne yazık ki yapmıyor.

İyi akşamlar.
    Benim motorumun orta sehpası da yok kendim yapıyorum orjinalinin bire bir aynısını arkadaşlardan bir tane orjinal emanet bulabilirsen iki günde yaparım aynısını.
    muhabbeti demleyelim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)