Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 mt 90 yakıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    1957chevrolet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 mt
    arkadaşlar benim 125 mt mondial km de 90 bin yakıyor normalmi bu daha düşermi ben 680 km deyim bide arkadan ses gleiyor arka tekerden 2 kişi oturunca ve bu ses arka freni sıkınca daha ta artıyor hepinize teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    mondial bu normaldir diyorum arkadaşıma 150 kn aldık sıfır motosiklete 15 ytl benzin koyduk 130 km de bitti buna ne demeli bnm ybr ye pazar günü öğlen 10 ytl lik benzin koydum öğleden akşama kadar 2 kişi gezdim akşam yakıt alırken km ye baktığımda tam 190 km yapmışım (80 km şehir dışı 110 km şehir içi) bence çok fazla yakıyo mondialler
    Ybr
    10 xx xxx

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    normaldir kafana takma.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    bence normal değildir servise söyle karbüratörü ayarlasınlar .....
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    başka başlıkta

ya benim motor km de 120 bin yakıyor mondial 125 mt bide 2 kişi binince bişi sürtüyor gibi ses yapıyor ama servisin bişiden anladığı yok ben ne yapacam

yazmışın karar ver senin motor kaç bin yakıyor
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    Alıntı seco@ybr adlı üyeden alıntı
    mondial bu normaldir diyorum arkadaşıma 150 kn aldık sıfır motosiklete 15 ytl benzin koyduk 130 km de bitti buna ne demeli bnm ybr ye pazar günü öğlen 10 ytl lik benzin koydum öğleden akşama kadar 2 kişi gezdim akşam yakıt alırken km ye baktığımda tam 190 km yapmışım (80 km şehir dışı 110 km şehir içi) bence çok fazla yakıyo mondialler
    ne alaka mondial bu normal diye 110 FT standart sürüşe göre 55 bin yakıyor daha sonra rs 151 mesela 10 ytl lik benzine 140-150 km yapıyor bunlarda mondial bence motorun markası olarak değilde bakım ve kullanım olarak değerlendirmek lazım
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Çin motorları çok yakıyor mantığına girmeye çalışmayın arkadaşlar.. Arada böyle uçuk farklar olmaz. Motorunun hava-benzin ayarında sorun var olduğunu tahmin ediyorum senin. Onu ayarlatırsan olay düzelecektir. Ben motoru aldığımda öyle bir karbüratör ayarı vardı ki 100 km'de 20 YTL benzin yakıyordu. Ayar yapıldıktan sonra 9-10 YTL civarına düştü (şehir içi-dışı karışık).
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    işte çin motorlarının belli bir standardı olmadığı belli hiç bir modeli diğerini tutmuyor ama çoğunlukta yakıt fazla
    Ybr
    10 xx xxx

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler