Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Tüm motosikletlilere örnek polisimiz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    NUR İÇİNDE YAT YÜZBAŞIM...
    BU VATAN VE MİLLET SANA BORÇLU..

Kule : Uçağı hemen terk et...!!!!! Atlaaaa...!!!!!
    Plt .Yzb. Ümit ÖZER : Bunu Yapamam...Bu Uçakta Yetim Hakkı Var...Uçağımı Kurtarmaya Çalışacağım..

Uçağını bırakmaz yetim hakkı var diye. Diğeri de motora istediğini yapar....
    Zippo's, dürümdöner, ixeywent ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    bu resm deki bişeymi?
    Ters şeritten gideni..
    yol açaçğım diye şeridin ortasında duranı..
    çimlere basmayın denen yerde ekip otosu ile gezeni çok gördük..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkes şöyle yapmalı böyle yapmalı demiş ama yapan yok bari ben yapayım. Durumu açıkca bhim@egm.gov.tr adresine ilettim. Ayrıca http://www.mersin.pol.tr/oneri.asp adresinden de başvuruda bulundum. Umarım engellerler böyle kötü örnekleri.
    TwisTeD, F54 ve _ŞEVKET_ bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı ero__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes şöyle yapmalı böyle yapmalı demiş ama yapan yok bari ben yapayım. Durumu açıkca bhim@egm.gov.tr adresine ilettim. Ayrıca http://www.mersin.pol.tr/oneri.asp adresinden de başvuruda bulundum. Umarım engellerler böyle kötü örnekleri.
    Helal Sana Abicim
    ero__ bunu beğendi.
    Sado

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    polis dediğin adam her şartta motorunu sürmeye hazırlıklı olması lazım.
    motorunun önü kalkınca panikleyip motoru deviren polis gördüm muhtemelen bu polis olsaydı o durumdan motoru devirmeden kurtulurdu.
    resimde çok abartılacak bir şey yok...
    harley is making love with davidson

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    Alıntı reis007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru çıkaramadım F650mi o ?
    yanılmıyorsam transalp
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet beyler olayı biraz abarttık sanki...

Motosiklet hastası bireyler olarak o polisin yerinde olsak belki bizde boş zamanlarda bikaç kez denerdik kimbilir Motosiklet farklı bir hastalık yapılanı tasvip etmiyotum ama ekip otosuyla el freni çekip kimse çocuk gibi yanlamaz heralde

Diğer yandan affedilmeyecek şeyler polis kimliğine güvenip veya altına saklanıp vatandaşı darp etmek korkutmak sindirmek. 2006 mıydı tam hatırlamıyorum. 1 mayısta kafede oturup kahvesini içen 60 yaşlarında bir adamın karısının ailesinin yanında üstüne yürüyüp bana vuramassınız diye uyarı alınca kaskının gizlediği kimliğine güvenip atılan tokatı unutmuyorum. Babası yaşındaki adama görevi dışında sırf uyuz oldu diye sert bişekilde tokatlayan şer..sizler asıl mimlenmesi gerekenler.. Buyrun:

http://www.youtube.com/watch?v=n8zFYPAwqd8
    anaconda84 bunu beğendi.

siz emin misiniz buranın mersin olduguna alanyadakilere benziyor gibi

Bundan sonra kasksız binen polis yakaladıkça ihbar etmezsem fotoğrafını çekip adam değilim. İyice uyuz oldum zaten uyuzdum polislere.

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    artizz yav sen ben öyle bişi yapsak ceza üstüne ceza
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motosikletli polislerin hiçbiri yazın kask takmıyor güneş gözlüğü yetiyor onlarasonra vatandaşa kask takmayınca cezayı basıyorlar nasıl örnek oluyorlar halka anlamadım
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galiba geçen yıl, bu fotoğraf paylaşılmıştı.

Hatta siteden birinin mahallesinden miydi neydi??

Siz yinede ağzınızı bozmayın, sıkıntı olmasın. Zira bu memurun kimliği ilgililerce tespit edilebileceği gibi sizde deşifre olmayın.

Açıkçası bu kadar motora hakim olması sevindirici ama diğer kısımlar tartışılır.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bıze trafıkte ders vermeye kalkanların halıne bak hıcbır koruması yok artı bızım odedıgımız vergılerle alınmıs motorlar onlara bu hareketlerı yapmaları ıcın degıl hızmet ıcın verılıyor yazık

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haberlere çıkartıp bu kişiyi bulup ceza kesmek lazım
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu resim delil sayılıp işlem yaptırılmalı bence....
    Babasının parasıyla almadığı için ne kıymet bilirler ne yetim hakkı...
    Daha da bişey yazmam..Yazarsam banlanırım...

AAA Burdada kasksız polisler var, hemde bi o kadarda akrobasi yapıyolar, hemde halk icinde hicte korkmuyolarmı biri şikayet ederde ceza alırım diye (!).

Bundan sonra kasksız binen polis yakaladıkça ihbar etmezsem fotoğrafını çekip adam değilim. İyice uyuz oldum zaten uyuzdum polislere.
    KARDEŞ, İSTANBULDAYSAN EĞER TAKSİMDE HER YIL POLİS GÜNÜNDE YUNUS VE ŞAHİN EKİPLERİ, KASKSIZ MOTOR GÖSTERİSİ YAPIYO, BU RESİMDEKİ FALAN HİC BİRŞEY DEĞİL....
    HATTA İSTANBULDA OLMANA BİLE GEREK YOK BAK YUKARDAKİ VİDEO YA BÖYLE BİR SÜRÜ VİDEO MEVCUT İNTERNETTE, BOŞUNA MAİL FALAN ATMA EMNİYETE, BU VİDEOLARI TOPLA Bİ ARŞİV YAP DAVA AC BENCE (!)
    Alıntı KaPTaNHaSaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resm deki bişeymi?
    Ters şeritten gideni..
    yol açaçğım diye şeridin ortasında duranı..
    çimlere basmayın denen yerde ekip otosu ile gezeni çok gördük..

Siz kendinizle bu adamları niye bir tutuyosunuzki onu anlamıyorum, neyin kafasıdır bu ? Belki bir mekanda silahlı, bıcaklı vb. saldırı oldu, belki hala sürmekte olan ve acil müdahale edilmesi gereken bi olay var.
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ön lastik patlamış üstünde gitmemek için gerekeni yapmış. ben kastı neresine soktu onu merek ediyorum.
    apaçi demeyin aynaları var.
    Sanada bişey derdimde şimdi banlanmayalım ayaküstü.

Birde hepinize toplu söyliyim arkadaşlar, ne kadar farkında olmasanızda bu adamlar polis.Ekstrem durumlara karşı hazırlıklı olmaları gerekiyo, yurt dışındaki polislerin eğitimine bakarsanız bizim bu görüntülerin cok masum olduğunu anlarsınız.
    Ortada gizli saklı yapılan, suc teşkil eden birşey yok, kalkıp birde şikayet etmişsiniz, maili okuyan ekip iyi gülmüştür ama, hani biz sahibinden.com daki takas-pazarlık teklifleriyle dalga gecip gülüyoruzya, onlarda bunlarla gülüyodur.

Birde motorsikletli polislerin eğitimde motordan düşme eğitimi var, Allah'tan onun videoyu yok internette, olsaydı onuda bulup "AAAA BAK ŞEREFSİZE BABASININ MOTORU OLSA BÖYLE HEMEN MOTORDAN KURTULUP, MOTORU YERE ATARMIYDI HİC...." derdiniz.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

AAA Burdada kasksız polisler var, hemde bi o kadarda akrobasi yapıyolar, hemde halk icinde hicte korkmuyolarmı biri şikayet ederde ceza alırım diye (!).

.
    Sen konu resmini bu şekilde yorumluyorsan ne diyim...
    Bu kadar adam tepki göstermiş,
    Sen savunmadasın...
    Hayır akraban ya da tanıdığın falan sa anlarım da,
    Biraz daha özverili düşün,
    Elini vicdanına koy....
    Kalkıp ta bana gösteri ya da eğitimlerdeki oluşacak zayiattan bahsetme...
    Gülünç duruma asıl sen düşersin
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    @alp_tunay

Adam tamamen yasal bir şeyi gidip mail olarak şikayet etmiş emniyete, gülünç duruma benmi düşücem ? neden ? nasıl ? hangi düşünceyi savunduğum icin ?
    Biride trafikteki geciş üstünlüğünü, trafik canavarlığı olarak algılayan biri de var yukarda.Sizin bu mantık utanmasa itfayeyi falan trafik kurallarına uymuyo diye şikayette buluncak ama komik duruma düşen ben olacam, ilginçmiş gercekten.
    "Bu kadar adam tepki göstermiş,
    Sen savunmadasın..."
    He eğer büyük bi coğunluk bir düşünceyi savunuyosa o doğrudur yani öylemi ? eğer bu soruya cevabın evetse, bundan sonra birdaha senin mesajlarına cevap atmıcam.
    Akrabamda yok tanıdığımda yok.Hatta birde üstüne, 2 kere polisler tarafından saygısızlığa uğradım, bir kerede ceza yedim trafik sucundan (tabiki cezayı kendi hatamdan yedim).
    O saygısızlık diye tabir ettiğim olaylardan birini anlatayım ;
    Ramazanda oruclu bir şekilde yürürüyodum ailem bi kaldırımda, nedense ben diğer kaldırımda.Yemeğe gidiyoruz bir saat kalmış, aclıktan beynim dönmüş.Polis arabası geldi yanıma yanaştı "genç osman, genç osman" diyo, ben duyuyorum ama kesinlikle üstüme alınmadım, banamı diyo acaba diye şüpeye bile düşmedim.Sonra birden yanımda durup, "niye bakmıyosun lan" dedi, ben şaşkınlıktan cevap bile veremeden babam geldi zaten, cıkıştı hemen "o benim oğlum, hayırdır ne oldu, ne istiyosunuz falan" bide öyle takım elbiseli falan görünce tırstı direk, mırın kırın etti gitti.
    (Bu arada karışıklık olmasın adım Osman falan değil, adım Görkem, Görkem şeklinde aldığım 2-3 tane nick var, onlar daha önce alınmış olunca Osman diye alıyorum.)
    Elbette emniyette yetki sınırını bilmiyen, insanlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen, cahil... bir cok personel var. Ama ben sizin polislerle bi iki kere sacma bir şekilde muhattap oldum diye, bütün emniyet teşkilatını, asıllı asılsız sacma sapan şeylerle suclamıyorum.Bu demek değilki ben onları dokunulmaz olarak görüyorum, onlar herşeyi yapabilir.Demek istediğim sadece şu, suclanacak şey var suclanmayacak şey var..
    NOT: Üstteki mesajımdada bu mesajımdada kendimde tek bir hata buluyorum, biraz sert bir dille yazdım, o yüzdende kusuruma bakmayın.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @alp_tunay

Adam tamamen yasal bir şeyi gidip mail olarak şikayet etmiş emniyete, gülünç duruma benmi düşücem ? neden ? nasıl ? hangi düşünceyi savunduğum icin ?
    Biride trafikteki geciş üstünlüğünü, trafik canavarlığı olarak algılayan biri de var yukarda.Sizin bu mantık utanmasa itfayeyi falan trafik kurallarına uymuyo diye şikayette buluncak ama komik duruma düşen ben olacam, ilginçmiş gercekten.
    "Bu kadar adam tepki göstermiş,
    Sen savunmadasın..."
    He eğer büyük bi coğunluk bir düşünceyi savunuyosa o doğrudur yani öylemi ? eğer bu soruya cevabın evetse, bundan sonra birdaha senin mesajlarına cevap atmıcam.
    Akrabamda yok tanıdığımda yok.Hatta birde üstüne, 2 kere polisler tarafından saygısızlığa uğradım, bir kerede ceza yedim trafik sucundan (tabiki cezayı kendi hatamdan yedim).
    O saygısızlık diye tabir ettiğim olaylardan birini anlatayım ;
    Ramazanda oruclu bir şekilde yürürüyodum ailem bi kaldırımda, nedense ben diğer kaldırımda.Yemeğe gidiyoruz bir saat kalmış, aclıktan beynim dönmüş.Polis arabası geldi yanıma yanaştı "genç osman, genç osman" diyo, ben duyuyorum ama kesinlikle üstüme alınmadım, banamı diyo acaba diye şüpeye bile düşmedim.Sonra birden yanımda durup, "niye bakmıyosun lan" dedi, ben şaşkınlıktan cevap bile veremeden babam geldi zaten, cıkıştı hemen "o benim oğlum, hayırdır ne oldu, ne istiyosunuz falan" bide öyle takım elbiseli falan görünce tırstı direk, mırın kırın etti gitti.
    (Bu arada karışıklık olmasın adım Osman falan değil, adım Görkem, Görkem şeklinde aldığım 2-3 tane nick var, onlar daha önce alınmış olunca Osman diye alıyorum.)
    Elbette emniyette yetki sınırını bilmiyen, insanlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen, cahil... bir cok personel var. Ama ben sizin polislerle bi iki kere sacma bir şekilde muhattap oldum diye, bütün emniyet teşkilatını, asıllı asılsız sacma sapan şeylerle suclamıyorum.Bu demek değilki ben onları dokunulmaz olarak görüyorum, onlar herşeyi yapabilir.Demek istediğim sadece şu, suclanacak şey var suclanmayacak şey var..
    NOT: Üstteki mesajımdada bu mesajımdada kendimde tek bir hata buluyorum, biraz sert bir dille yazdım, o yüzdende kusuruma bakmayın.
    Konu olan resim sence yasal mı?....
    Veya şöyle sorayım....
    Yasal olduğunu nereden anladın veya biz yasal olduğunu nerden anlayalım?....

Eğer ki gerçekten yasal sa bu resim daha detaylı çekilir yasal olduğu bir şekilde belli edilirdi...
    Çünkü bu resme ilk bakıldığında yasal da olsa nahoş bir görüntü algılanır....
    Kaldı ki bu pozun yasallıkla ne alakası var ben çözemedim hala....
    Polisimiz eğitimde tek teker yapma dersleride mi alıyor?...
    Stopie falanda gösteriliyor mu?....

Yaptığım yorumlar sadece üstteki resim için geçerli....
    Eğer vaktim olsaydı emin ol o maili ben de atardım ;)

Burası amerika değil....
    Hiçbir suçluyu yakalamak , diğer masum insanların canına veya devletin malına zarar vererek yakalamak akla mantığa sığmaz...

Sen bir şüphelinin (daha suçlu olduğu bile belli olmayan) peşinden gidicem yakalıyacam diye böyle hollywood vari görüntüler vermek bence hoş değil...Ve bana göre suç....

Ortada bir yanlışlık ya da hata varsa arkadaşın şikayet mailine cevabı gelir zaten...
    Biz de öğrenmiş oluruz....
    Bir sonraki konuşmamızı arkadaşın şikayet mailinden sonra yaparız artık...
    Eteğimizdekileri ortaya döktük....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Evet o zaman daha fazla tartışmak mantıksız ne desem boş cünkü; ben bilgimle konuşuyorum siz ise bilginiz olmadan mantığınızla yorum yapıyosunuz.Yasalar bu: adam kaskta takmaz, önde kaldırır, yanda verir, başkasının malına ve canına zarar vermediği sürece sorun yok diyorum.Siz ise, yasaların ne dediğine değilde kendi mantığınıza nasıl doğru geliyorsa ona inaniyorsunuz.

He birde siz demeden ekliyim; "böyle bir şey yasal, tamam ama nasıl olur? bunun mantığı nedir?" gibi sorularda yöneltmeyin bana, bu işin mantığı, doğruluğu ana konumuz değil.
    Siz resmi şikayet etmişsiniz, ben size durumun komikliğini söyledim, ana konumuz bu.

Bundan sonra bende daha birşey yazmıcam, mail'in cevabını bekleyelim tamam, oda ne zaman gelir ve ne kadar acıklayıcı olucaksa artık..

Nasıl sorun yok yav? İyi devletin bana verdiği silahla gideyim avlanayım. Bu sence mantıklı mı ? Mantıklı olmak zorunda söylediklerine göre.

Resim komik evet ama durum değil, devletin o motosikleti o ekipmanları şahsa vermesinin tek amacı HALKIN YARARINA KULLANMAK. Gösteri ile bu saçma sapan hareketin fotoğrafını bir tutan birine bunun benim cebimden çıkan verginin sayesinde yapıldığını anlatacağıma deveye hendek atlatırım daha kolay.

Devlet bu şekildeki e-posta gibi şikayetlere yazılı olarak cevap veriyor merak etmeyin.

Dediğim gibi, bir tane daha böyle saçma sapan hareket yapan, kasksız binen motosikletli polis göreyim yapıştırırım dilekçeyi. Yok cevap mı gelmedi? Suç duyurusunda bulunurum. Benim paramla bana artistlik yapmasına kimseye müsaade etmem. BU KADAR BASİT!

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    bir yanda yetim hakki var diye ucagi kurtarabilme ihtimali ile atlamayip hayatini kaybeden bir pilotumuz, diger tarafta bu tur bir sahsiyet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)