Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

degermi ? sym wolf 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    merhaba arkadaslar bugun sym bayısıyle gorustum sb wolf 250 ni almayı dusunuyorum fiyatı 10,300 TL pazarlıkla 9,500 TL plaka dahil e anlaştım . sizce buy motor bu para verilirmi hızı 150 km flan gorurmu sitesinde 140 yazıyor ( benim motorumun sitesinde 115 yazıyor ama 130 la gittigim oluyodu ) satıcı 160 gore bilecegini soyledi ve yaklasık 2 - 25 lt yakacagını soyledi acayıp cazip geldi hadi 2.5 deilde 3 lt yaksın . sizce alınırmı arkadaslar valla ikilemdeyim

İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    tavsiyem suzukiyi bekle ayni fiyata, yakinda gelecek, siteye kondu, 2-2.5litre cok zor ama, imkansiz degil, forumdaki kullanicilar ne der bakalim.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    sym gts250 ve joyride 200 scooter ile kalitesini ispatladı.s&t kanuni gt250 nin fiyatıda hemen hemen aynı.ondan eksik kalacağına inanmıyorum.tabi gönül isterdi daha ucuz olsun diye ama piyasa böyle...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    9500 tl ye plaka dahil mi? yanlış mı yazdın yanlışmı anladım...
    Eğer fiyat dediğin gibiyse aynı segmentteki GT250 comet fiyatı plaka vs.10 bine dayanıyor...
    Kalite olarak sym kendini ispatlamış bir marka,yakıt olarak gerçekten rakiplerinden daha az yakıyor,tek silindir olması bu konuda avantaj.
    Wolf 250ni sym nin naked piyasasına sunduğu bir hediye olarak düşünüyorum,fiyatına gelince St-kanuninin cometinden daha kaliteli olmasına ragmen ona yakın bir fiyatta satışa sunuldu ama biz ara segment kullanıcıları için ağır bir meblağ olsada;sıfır vibrasyon,kaliteli parça bilşenleri,seramik silindir teknolojisi,yakıt tasarrufu,görsellikte sınır tanımamış,üst düzey tasarımıyla 9500 ü hakediyor,9500 üm olsa hiç acımadan alırım suzuki inazumayıda beklmem,hyosungada göz kırpmam 2side çift silindirli makinalar,çift silindir istemiyorum çünkü.

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    aman abi, sakın bulaşma bence inazuma yı bekle...

http://motosiklet.suzuki.com.tr/Moto...-Gw250-Inazuma

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman abi, sakın bulaşma bence inazuma yı bekle...

http://motosiklet.suzuki.com.tr/Moto...-Gw250-Inazuma
    Neye göre bulaşmasın kerem,hiç sym kullandınmı,inceledinmi,test ettinmi,yakıt ekonomisi hakkında fikrin varmı?
    Tamam sana katılıyorum suzuki ondan daha kaliteli,taiwan lıyı japonla kıyaslamak gülünç olabilir.
    Sym nin kalitesi göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir marka,adını sanını duymadığımız çakma markaların aynı kategorideki çinçançun motorları bile 8500 tl nin üzerinde fiyat çekiyor.wolf 250 yi git yerinde gör-test et diğerleriyle kıyasını yap ondan sonra tekrar yorum yapmak için buraya gel seni beklicem :

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neye göre bulaşmasın kerem,hiç sym kullandınmı,inceledinmi,test ettinmi,yakıt ekonomisi hakkında fikrin varmı?
    Tamam sana katılıyorum suzuki ondan daha kaliteli,taiwan lıyı japonla kıyaslamak gülünç olabilir.
    Sym nin kalitesi göz ardı edilemeyecek kadar ciddi bir marka,adını sanını duymadığımız çakma markaların aynı kategorideki çinçançun motorları bile 8500 tl nin üzerinde fiyat çekiyor.wolf 250 yi git yerinde gör-test et diğerleriyle kıyasını yap ondan sonra tekrar yorum yapmak için buraya gel seni beklicem :
    abi sen hyo yu boşver senin motorun bu.. sanada ne yakışır ha

Motosikleti
    znu 125
    bekleme Ahmetcim, suzuki bayiinde buluşalım bence, inazuma gelince

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    kredi çakıp almayı dusunuyorum ınsallah verirler bana bi dua edinde alıyım ( insallah mmk ya kredi cıkarda alır ) bak her okuyan edio
    TECRUBE = 250K +

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Hyosung-Honda cbr250 yakışır..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    mehmet inşallah kredin çıkarda alırsın,sitede ilk sen alacaksın galiba,hadi hayırlısı.
    Allah tez zamanda nasip etsin,gerçekten çok güzel makina,ben çok begeniyorum,
    sen al istanbula gelip test edelim,çünkü bende ciddi ciddi bu makinayı düşünüyorum.
    kalitesinden şüphen olmasın,tek silindirli olması dezavantaj değil yakıt sarfiyatında avantajdır.,24 hp güç üretiyor zaten buda tatmin edici bir rakam.
    seramik silindirli,diğer muadillerinin sıkıştırılıp sınırlarının zorlanıpta sorun çıkarabileceği noktalarda sorun çıkartmayacak yada daha az sorun çıkartacak bir yapıya sahip.yinede zorlamamak lazım,sağlıklı ve uzun ömürlü kullanmak istiyrsan.
    yakıt verileri sana söylenenler doğrudur.tek beğenmediğim yeri egzozu oldu diğer her şey yerli yerinde.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bekleme Ahmetcim, suzuki bayiinde buluşalım bence, inazuma gelince
    Keremcim gerçekten inazumayı almak isterim,suzuki yawhu borumu
    Ama şekerim çift silindir 24 hp üretiyor,sym wolf 250 tek silindir 24 hp üretiyor
    sym suzuki teknolojisinin takipcisi bunuda biliyormuydun ben wolfu alırım tasarım olarak rakiplerinin hepsinden yakışıklı,teknik veri olarakta tatmin edici,tek eksiği japon olmayışı ve sym yi tanımayanların çinlilerle karıştırıp aşamadığı önyargıları sırıtan bi egzozu var onada atarız bi tane akrapoviç yada tiger egzoz olur biter dimi

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sym kaliteli bir marka hiç kronik arıza yada kullanıcı şikayeti görmedim alınabilir tek silindir ve seramik silindir olması çok güzel çift silindire oranla daha az yakıtı olur durumum iyi olsa bende alırım bundan

Motosikleti
    znu 125
    Ahmetcim benim asıl hoşuma giden gsr600 e benzetilen sinyalleri ve benim naked anlayışıma daha yakın oluşu. tamamen model olarak bahsediyorum inan. suzukide ki o model sym de olsa cidden tercih ederim. ama bana bu model çok taklidsi geliyor. bu modelde 3 tane falan çinli var. çok sıradan bence.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence sym nin teknolojisi sağlam kaliteli motor yapmaya gayet uygun
    (ahmet n bugün gebze yolunda yardıra yardıra gidiyordun)
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    suzukiyi bekle
    o motor cakma naked asla bir motosiklet markası olmadı scooter markası o

egzozuna bak scooter egzozu var
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    CBR250R
    8900 TL'ye honda CBR 250 alabilirsin. Hem daha hızlı ve kuvvetli.
    Babama söylemeyin. O, benim motorum yok sanıyor.

Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    honda guzel evet ama yedek parça olarak çok pahalı onu gıydırmeyle bunu gıydırme arasındakı farkla dandik bi scooter alırsın =)
    TECRUBE = 250K +

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Abi kim alırsa alsın da başta şu egzozu değiştirsin yahu
    Aciliyet yoksa sym alınacaksa dahi suzuki beklenmeli bence rekabet ve fiyatlar açısından.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    o litreyi ancak uzun yolda sakin kullanımla yakalar.
    tek silindir diye torku biraz yüksek olur balansör varsa motorda uzun ömürlü olabilir.
    çok acelen yoksa suzuki tabiki çok daha iyi bir alternatif

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hocam Motor Hakkında bişey diyemicem ama bi Suzukiyi beklemen iyi olur aradaki farkı görürüsün hangisi kafana yatarsa onu alırsın
    Bu Motorun 2.25 yakması imkansız 100luk cuplar o kadar yakmıyor kaldıkı 250 cc 24 hp lik makina sen onu 4.5 litr farzet
    Sado

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)