Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cumartesi Günü Sürüş sınavı var sizce ehliyeti ne zamana alırım?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Arkadaşlar ehliyetin son kısmına geldik. Bu cumartesi sürüş sınavım var. Sanırım sürüş sınavının sonuçları aynı gün açıklanıyor. Yani haftaya hafta içi sizce ehliyeti alabilir miyim?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Pazartesiye dosyan hazırlanır alırsın panpa.
    poyraz010 bunu beğendi.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı yesewi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazartesiye dosyan hazırlanır alırsın panpa.
    Hemen pazartesiye hazır ederler mi murat kardeşim dosyayı?
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen pazartesiye hazır ederler mi murat kardeşim dosyayı?
    Senin kurs gevşek değilse olur

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Senin kurs gevşek değilse olur
    Gevşekse sıkarız kardeşim

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gevşekse sıkarız kardeşim
    o zaman pazartesi akşamına foto bekliyoruz

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    o zaman pazartesi akşamına foto bekliyoruz
    Pazartesi akşamına alırsam vaya senin yanına bile gelirim diyomuşumDenizliyi tanıtan bir foto galeri sunarım size

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    puhah eflatundan emo kareleri bekliyorum

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    puhah eflatundan emo kareleri bekliyorum
    Oraya girmem hiç sevmem orayı

---------- Post added at 02:15 ---------- Previous post was at 01:50 ----------

Arkadaşlar güncel fikri olan yok mu? Sürücü kursunun dosyayı hazır etmesine mi bağlı? Dosya dediğimiz olay heralde sadece Milli eğitimin dosyaya attığı bir imza doğru mudur?

---------- Post added at 04:12 ---------- Previous post was at 02:15 ----------

Güncel....

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    üzmüş olurum belki ama gecen sene aldım ben bu sınavdada b alııyorum ınsallah gectigin zaman 10 gun icinde elıne evrakların gelir . sıra alman lazım trafikten sırayı aynı gune bulursan ehliyetın cıkması en fazla 15 gn en az 10 gun . yanı yaklasık min. 20 gun var sınavdan sonra

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı antilop_skul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üzmüş olurum belki ama gecen sene aldım ben bu sınavdada b alııyorum ınsallah gectigin zaman 10 gun icinde elıne evrakların gelir . sıra alman lazım trafikten sırayı aynı gune bulursan ehliyetın cıkması en fazla 15 gn en az 10 gun . yanı yaklasık min. 20 gun var sınavdan sonra
    Kağıthane ilçe emniyetten aldın sende sanırım benim gibi

Aynen arkadaşın sölediklerine katılıyorum. Sınavdan 1 hafta 10 gün sonra dosyan hazır olur. Daha sonra emniyete gitmek için randevu alman gerekiyor. Eksik evrakların olmaması gerekiyor. Zaten emniyetin sayfasında yazıyor neler olması gerektiği. Randevuyu alıp evraklarını içeri verdiğinde 15 gün süre veriyorlar. 15 gün sonra gidip alıyorsun. Tabi Emniyetten emniyete fark var.
    ....

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    ve sakın aldıgın randevuyu sılıp baska randevu alma . sildigin zaman 1 ay sonraya randevu veriyorlar tecrubeyle sınırlı birseydir hayırlı olsun

---------- Post added at 11:45 ---------- Previous post was at 11:42 ----------

Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kağıthane ilçe emniyetten aldın sende sanırım benim gibi

Aynen arkadaşın sölediklerine katılıyorum. Sınavdan 1 hafta 10 gün sonra dosyan hazır olur. Daha sonra emniyete gitmek için randevu alman gerekiyor. Eksik evrakların olmaması gerekiyor. Zaten emniyetin sayfasında yazıyor neler olması gerektiği. Randevuyu alıp evraklarını içeri verdiğinde 15 gün süre veriyorlar. 15 gün sonra gidip alıyorsun. Tabi Emniyetten emniyete fark var.
    evet aynen o sekilde oldu =) akıllandım sarıyerden alıyorum bunu

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    offf demeyin arkadaşlar ya. Ben emniyette tanıdığın yanına gitcem ama hemen çıkartabilmek için. B alırken tanıdık yanına gitmiştim 30 dk da halletmişti kendisi. Şimdi yine öyle yapmayı planlıyorum. Eğer sınavdan sonra 20 gün daha beklersem kötü olur ya. Sürücü kursundaki adam ayın 15 inde alırsın dedi ama. Bakalım bugün de bir konuşayım.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    Emniyete git benim ismimi ver, bi 10 gün gecikmeli alırsın
    _ŞEVKET_ bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 250
    ya direksiyon sınavı nası hafta sonu bizim 17 sinde önümüzdeki hafta yani

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sadeceo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emniyete git benim ismimi ver, bi 10 gün gecikmeli alırsın
    Önder son etaptayım zaten zorlaştırma aga işimi

---------- Post added at 15:20 ---------- Previous post was at 15:18 ----------

Alıntı HaLiL_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya direksiyon sınavı nası hafta sonu bizim 17 sinde önümüzdeki hafta yani
    Valla bizim bu hafta sonu bilmiyorum

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Aslında şehirden şehre farklılık gösteriyor.. Kimi yerlerde 20 günde alırsın, kimi yerde 1 haftaya alırsın bazen 2-3 gün de alırsın.. Ben her şeyim tamam olunca. Yanlış hatırlamıyosam 1 hafta içinde almıştım. Hatta emniyette belgeleri götürmüştüm kan grubu kartı kesin lazım demişlerdi biliyo olmama rağmen olmadı ertesi sabah erkenden hastaneye gittim kanımı verdim akşam 3-4 gibi al dedi.. Sonra emniyete gittim yine sabah kartı getir işlemleri öyle başlatalım dedi. Kan grubumu biliyorum ama ben dedim. Söyle o zaman yazalım kartı getirince işlemleri başlatırız dedi.
    Sonra annemin katkısıyla sonuçlar erken çıktı (sağlıkçı dayanışması ) 1 gibi aldım emniyete götürdüm kartı verdim tak diye koydu önüme ehliyeti.. Bizden jest olsun dedi.. :D
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Beyler Biz denizlideyiz bu işler İstanbuldaki kadar uzun soluklu olmuyor burda gerçi ben daha bastırmadım ehliyetimi ama benımle alan arkadasım cumartesi günki direksiyon sınavından sonra pazartesi günü eline almıştı ehliyetini

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında şehirden şehre farklılık gösteriyor.. Kimi yerlerde 20 günde alırsın, kimi yerde 1 haftaya alırsın bazen 2-3 gün de alırsın.. Ben her şeyim tamam olunca. Yanlış hatırlamıyosam 1 hafta içinde almıştım. Hatta emniyette belgeleri götürmüştüm kan grubu kartı kesin lazım demişlerdi biliyo olmama rağmen olmadı ertesi sabah erkenden hastaneye gittim kanımı verdim akşam 3-4 gibi al dedi.. Sonra emniyete gittim yine sabah kartı getir işlemleri öyle başlatalım dedi. Kan grubumu biliyorum ama ben dedim. Söyle o zaman yazalım kartı getirince işlemleri başlatırız dedi.
    Sonra annemin katkısıyla sonuçlar erken çıktı (sağlıkçı dayanışması ) 1 gibi aldım emniyete götürdüm kartı verdim tak diye koydu önüme ehliyeti.. Bizden jest olsun dedi.. :D
    Bende tanıdık vasıtasıyla hızlandırmayı düşünüyorum ama bakalım bugün konuştum sürücü kursuyla hafta içi alırsın ehliyetini dedi. Ne zor işmiş arkadaş şu ehliyeti almak keşke önce ehliyeti alsaydım sonra motor alsaydım ya

---------- Post added at 21:08 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

Beyler Biz denizlideyiz bu işler İstanbuldaki kadar uzun soluklu olmuyor burda gerçi ben daha bastırmadım ehliyetimi ama benımle alan arkadasım cumartesi günki direksiyon sınavından sonra pazartesi günü eline almıştı ehliyetini
    Bence de İstanbuldaki kadar sıkıntılı olmaz. Zaten hafta içi alırsın dedi adam ama işte ister istemez güvenemiyor insan. Bakalım görecez. Yarına sürüş eğitimi var biraz gideyim de motor süreyimCumartesi de sınav var.

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Ben o dosyaları almaya giderken kursa ceza yedim ehliyetsizlikten sakın ha sakın cebine koymadan binme motora
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)