Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BMW c600 sport

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gayet mantıklı
    Adam TR de uçuk fiyata satılan T-max tan vazgeçtim BMW ye alıyorum diyor!

T-max sınıfında Referans noktası olan bir motor ve Bmw teknoloji ve dizayn olarak Japonları kafa yorduğu segmentte çok rahat geçebilen bir marka. Bıkınız: S1000RR Bakınız Enduroları...

BMW X5 - İnfiniti FX 35 aldım diyen kişiye kia Sorento al çok mantıklı diyen adamdan farkınız yok
    seckin_ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

T-max sınıfında Referans noktası olan bir motor ve Bmw teknoloji ve dizayn olarak Japonları kafa yorduğu segmentte çok rahat geçebilen bir marka. Bıkınız: S1000RR Bakınız Enduroları...

BMW X5 - İnfiniti FX 35 aldım diyen kişiye kia Sorento al çok mantıklı diyen adamdan farkınız yok
    Sonunda mantıklı bir insan evladı çıktı...
    FOR THE HORDE...

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster

aynı özellikleri taşıyan bi araca yarı para vermek varken sırf marka diye iki katı para vermek akıl karı değil..ama para ganiyse sorun yok tabi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    Alıntı yaşar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı özellikleri taşıyan bi araca yarı para vermek varken sırf marka diye iki katı para vermek akıl karı değil..ama para ganiyse sorun yok tabi
    headshot bravo hocam bunlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur bu polemik uzar gider alanada satanada hayirli olsun diyelim

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Yorumlar icin tesekkur ederim . Daha once X Max 250, Xciting 500, X 9 500 evo kullandım . Su an da Xciting 250 i kullanıyorum. Yamaha T Max hayalim vardı ama fuarda tüm cabalarıma karsın adamları bir anahtar bulup da bagajı dahi açtıralım. BMW 60 HP ABS li elcik ve sele ısıtmalı 15/15 tekerlek boyutları sele altı çift kask alabilmesi vs.. Hayırlısı olsun diyelim tekrar tesekkur yorumlar icin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:55 ----------

Kusura bakmayın şimdi farkettim actiramadim yazacağıma açtıralım yazmisim. Takrar malzeme olmadan bu sefer düzeltme yapayım

seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    headshot bravo hocam bunlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur bu polemik uzar gider alanada satanada hayirli olsun diyelim
    Yoo tam aksine, bize laf anlatmak aslında çok kolaydır. Fakat sen ve senin gibiler "fiyatı uygun olan her zaman makbuldür" mantığında olduğunuz için bizim ne düşündüğümüzü idrak etmeniz biraz zor olsa gerek.

aaaaa pardon, kymco her türlü bmw'ye tercih edilirdi değil mi? haklısın yaa bize laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordu...
    FOR THE HORDE...

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bmw cok kaliteli ve güzel bir motor lakin borusan milleti enayi yerine koyuyor test motorunu 0 diye kakalayan borusan sattığı mal ayıplı olunca bu modeller böyle biye karşıdakini keriz yerine koyan yine borusan bu olayların mahkeme kayıtları bu forumlarda mevcut

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Hocam hayırlı olsun. Scooter sevmememe rağmen c600 sport, c600 gt ve t-max i çok seviyorum. Zaten dikkat ederseniz c600 sport ve t-max tasarım olarakta aynı tarzdalar ama bmw 60 beygir yamaha 46 beygir. Şimdi dergilerimi karıştırdım t-max in ayrıntılı testi vardı şubat sayısında son hızı 161.7 km/h olarak belirlenmiş. C600 ün ise fabrika verisi 175 km/h ama onun testi daha yapılmamış.
    Merak edenler için t maxin artıları: mükemmel motoru, tasarımı, gerçek bir yol motoru kadar rahat seyahat, virajlar arasında çok hızlı, çok güçlü ivme ve çok güçlü kalkış yeteneği.
    Eksileri: biraz küçük lcd ekran, orta tünelin genişligi, yüksek fiyat, sele altı bagajı 2 kask almıyor.
    Bakalım c600 testinide merakla bekliyorum

the_patriot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    derbi terra 125 adventure
    kymco yu sorento ya benzeten arkadaşın verdiği mantık dersine hayranım. bu arada KYMCO, BMW ile Orijinal Ürün Üreticisi Projesine İmza Attı http://www.kymco.com.tr/html/haberler.php?id=50

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı the_patriot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymco yu sorento ya benzeten arkadaşın verdiği mantık dersine hayranım. bu arada KYMCO, BMW ile Orijinal Ürün Üreticisi Projesine İmza Attı http://www.kymco.com.tr/html/haberler.php?id=50
    Hocam gercekten Kymco hafife alinacak bir marka degil zamaninda Yamaha'yada lojistik destek sagliyordu o sorento muhabbeti yapan elemana söyleyecek laf bulamiyorum zaten

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    daha önce BMW kullanmış biri olarak, param uygunsa ve gelirim yerindeyse kesinlikle bazı modellerde BMW dışına çıkmam...
    zaten bir çok modelinde kullandığı ve sadece kendine ait patentli çift denge mili olsun, standart direksiyon amortisörü olsun, motor teknolojisi ve özellikle frenaj hassasiyetleri ile BMW benim gözümde öndedir ama öncelikli olamamıştır.
    yurt dışında yaşanmış, 2-3 yıl önce okuduğum bir servis yardım olayı farkı ortaya koyuyor.

BMW den motosiklet kiralayıp yüksek mevkiilere çıkmış bir grup ayrıca sadece 100-150 dolar ( kasko gibi bir şey ) fark ödediği için, arız yapan motosikleti servise bildiriler ve helikopterle yeni motor o yere getirilip arızalı motor alınıp götürülür ve gezi 2-3 saat aksamayla devam eder.....

ayrıca, başka bir siteden tanıdığım " alanyalı " kullnıcı adlı bir abimiz almanyadan aldığı bozulan 1200GS motorunun yolda arızası çıkınca servise ulaşır ve tamir bitene kadar yerine ( hem de test etmesi için ) s1000 verirler ve full depo olarak gelir....

ülkemizde de bgu hizmetler verilse, borusan da hizmeti ön planda tutsa servis ücretinin, verilen hizmetin karşılığı olduğu fikri hakim olmaz mıydı?

markacı bir yapım yoktur ama pek çok markalı bir motor grup sürüşünde tüm molalarda BMW motosikletlerin sürekli ilgi odağı olduğu da bir gerçek.

prestij+paranın karşılığı BMW demek yanlış olmaz sanırım

diğer firmaların da modellrine bakacak olursak, t-max ve x-city arasında kalsam, yamahanın bana iteciliği+ sahipsizliği ile kymconun sağlamlığı ve rakipleriyle boy ölçüşme özgüveni bana KYMCO'nun daha mantıklı bir seçim olduğu kanaati uyandırıyor. ( maxi scooter modellerde )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha önce BMW kullanmış biri olarak, param uygunsa ve gelirim yerindeyse kesinlikle bazı modellerde BMW dışına çıkmam...
    zaten bir çok modelinde kullandığı ve sadece kendine ait patentli çift denge mili olsun, standart direksiyon amortisörü olsun, motor teknolojisi ve özellikle frenaj hassasiyetleri ile BMW benim gözümde öndedir ama öncelikli olamamıştır.
    yurt dışında yaşanmış, 2-3 yıl önce okuduğum bir servis yardım olayı farkı ortaya koyuyor.

BMW den motosiklet kiralayıp yüksek mevkiilere çıkmış bir grup ayrıca sadece 100-150 dolar ( kasko gibi bir şey ) fark ödediği için, arız yapan motosikleti servise bildiriler ve helikopterle yeni motor o yere getirilip arızalı motor alınıp götürülür ve gezi 2-3 saat aksamayla devam eder.....

ayrıca, başka bir siteden tanıdığım " alanyalı " kullnıcı adlı bir abimiz almanyadan aldığı bozulan 1200GS motorunun yolda arızası çıkınca servise ulaşır ve tamir bitene kadar yerine ( hem de test etmesi için ) s1000 verirler ve full depo olarak gelir....

ülkemizde de bgu hizmetler verilse, borusan da hizmeti ön planda tutsa servis ücretinin, verilen hizmetin karşılığı olduğu fikri hakim olmaz mıydı?

markacı bir yapım yoktur ama pek çok markalı bir motor grup sürüşünde tüm molalarda BMW motosikletlerin sürekli ilgi odağı olduğu da bir gerçek.

prestij+paranın karşılığı BMW demek yanlış olmaz sanırım

diğer firmaların da modellrine bakacak olursak, t-max ve x-city arasında kalsam, yamahanın bana iteciliği+ sahipsizliği ile kymconun sağlamlığı ve rakipleriyle boy ölçüşme özgüveni bana KYMCO'nun daha mantıklı bir seçim olduğu kanaati uyandırıyor. ( maxi scooter modellerde )
    ben gururla söylüyorumki Kymco kullanicisiyim hemde 2005 model bir emektar binlerce km.yol yaptim 1 defa ariza cikartmazmi ya evet beni 1 defa üzmedi alirken tereddütlerim vardi ama artik yok cünkü üzerindeyken size öyle bir güven veriyorki yasamaniz lazim kymco bambaska bir dünya daha bu emektar ile türkiye tutuna cikicaz Allah kismet ederse nisanlim ile o kadar güveniyorum bu markaya bundan sonraki ilk tercih edecegim motor downtown 300i yada 500 RI olacak cünkü fazlasi scooter'a gelmez scooter zevk motorudur keyif motorudur hiz motoru degil hiz isteyen ölmek isteyen sakat kalmak isteyen race takilsin aga

berkopos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom 650
    Başta ORTOPEDIST olmak üzere bu konuya cevap yazanlara bir soru sormak istiyorum... Ciddi olarak Honda'nın yeni scooterı INTEGRA 700 almayı düşünüyorum. Bunun başlıca sebebi hem otomatik hem manuel olarak kullanılabilen efsanevi DCT şanzıman. Bu motor hakkında görüşleriniz nelerdir ?

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı berkopos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başta ORTOPEDIST olmak üzere bu konuya cevap yazanlara bir soru sormak istiyorum... Ciddi olarak Honda'nın yeni scooterı INTEGRA 700 almayı düşünüyorum. Bunun başlıca sebebi hem otomatik hem manuel olarak kullanılabilen efsanevi DCT şanzıman. Bu motor hakkında görüşleriniz nelerdir ?
    fiyatına vs bakmadım ama aynı özellikler DN-01 de de var ve bence çok daha alımlı kerata

http://www.google.com.tr/imgres?imgu...%3Disch&itbs=1

http://imageshack.us/photo/my-images...dadn011ad.jpg/

bir de bu var ama bu türkiyede yok :(
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...g-strider.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:08 ----------

http://www.sahibinden.com/motosiklet-honda-dn-01
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Ortopedist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha X max 250
    Evet integra yi da gördüm. Cok da beğendim. Honda standında beyaz ve kırmızı 2 tane vardı . Fiyatı yanılmıyorsam 22.000 TL ama sele altında bagajı yok. Top case takilinca da cok yakismayabilir gibi geldi. Alırsanız memnun kalacağınız bir motor olduğunu düşünüyorum. Hayirli olsun..

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    üzerinde bmw amblemi var ve yamahayla mı kıyaslanıyo :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

skyytr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter 150
    Bmw C600 kullanan kimseler varmi forumda ?
    "Nasıl ki insan bedeni %90 sudan ibarettir, motosiklet sürücülüğü de % 90 bakıştır."

düzgünbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    varvarvar
    Alıntı Ortopedist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne düşünüyorsunuz bu motor hakkında? Fuara T Max bakmaya gittim ama burnundan kıl aldırmayan Yamaha ekibine inat gittim BMW ye kapora verdim. Teknik ve görsel acıdan T Max sen daha iyi fiyat daha belli değil ama T Max sen daha fazla olmayacak.. Sevgiler..
    Hööö????????
    Bazıları çok yalama adam
    Allah için ÇALıyoruz hamdolsun..Keriz feneri derneği.

Düzgün baba altında açıklaması yapılmış arkadaşın hata yaptıgının ve dogrusuda altta mevcut okumadan cevap yazmış olmak için yazmışsınız.

motorumu satiyorum , ilgilenenler icin Sahibinden satıcıyım , Gumus gri olan ... bmw / c600 sport / 36750 TL
    Tmax ile takas yaparım .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)