Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sizce Hangisi_?

Katılımcı sayısı
16. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • 150 MC X

11 68.75%
  • 150 MR

5 31.25%

Mondial 150 MC X & 150 MR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Forumda aradım ama bulamadım. Arkadaşlar benim gönlüm hep 150MR'dan yanaydı. Ama çevremdekiler MC X al diyolar ısrarla. Motor aynı beygirleri aynı kısacası herşeyi aynı tek fark görüntü ve MC X'in arka freninin disk olması. MC X'i satarken daha rahat satarsın diyolar. Birde 2 yıl falan kullanmayı düşündüğüm için parça sorunu hiç çekmezsin diyorlar. Sizin fikirleriniz nedir_? Gerçekten kararsız kaldım...
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MR'ı ilk alanlardan biriyim. Parça sıkıntısı çekmezsin, garantiden yana da memnun kalırsın. Satma konusuna gelince, belki MCX'i daha kolay satarsın ama iki yıl kullanacaksan bunu düşünmene gerek yok. Motosikletten aldığın faydaya bak sen.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Mondial 150 MC
    ikiside hemen hemen aynı motor hangisi hoşuna gidiyorsa onu al. ben 150 mc kullanıyorum hiç parça ihtiyacım olmadı. 2 sene kullanacağın motorda büyük ihtimalle parça ihtiyacın olmayacak bile
    "[B]Sarı[/B]"ya tutkumuz,yüreğimizde büyüttüğümüz "[B]Lacivert[/B]" sevdadandır.

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    MR'a oturduğum zaman ayaklarım tam olarak yere basıyor. MC X'e oturunca parmak ucum yere basabiliyor. MR uzun yolda da daha rahat kullanım sergiler düşüncesindeyim. Sizin fikirlerinize bu yüzden ihtiyacım var
    [B][COLOR="Red"]...::: Günahkâr Sokakların Tövbekâr Delikanlısı :::... [/COLOR][/B]

kanlıcalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 mr

iyi günler

ben 150 mr kullanıcısıyım.aslında sormuş olduğun sorunun cevabını kendin vermişsin. şöyle ki.bence motor üzerine oturulduğu zaman ayakların yere basması önemli. bu motor a hakimiyeti kolaylaştırır.mc x kullanamazsın anlamına gelmez .ben şu anda 3. mondial sahibiyim . kesinlikle parça sorunun olmaz.hangisini alırsan farketmez parça mevzusunda.satarkende motorun temiz kullanılması çok önemli ben motosikletlerimi herzaman kolay sattım .çünkü satarkende motorlar sıfır gibiydi.esen kalın

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Alıntı kanlıcalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 150 mr kullanıcısıyım.aslında sormuş olduğun sorunun cevabını kendin vermişsin. şöyle ki.bence motor üzerine oturulduğu zaman ayakların yere basması önemli. bu motor a hakimiyeti kolaylaştırır.mc x kullanamazsın anlamına gelmez .ben şu anda 3. mondial sahibiyim . kesinlikle parça sorunun olmaz.hangisini alırsan farketmez parça mevzusunda.satarkende motorun temiz kullanılması çok önemli ben motosikletlerimi herzaman kolay sattım .çünkü satarkende motorlar sıfır gibiydi.esen kalın
    bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    kardeşim sanada hep MR ciler cevap vermiş.Boyun uzunsa kesinlikle MC X al,MR kısa boylulara uygun bir motosiklet.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Honda nın yeni motoru çıktı honda cb 125 e onu al bence 12 taksite 3550 ye bırakıyorlar bu ikisindende iyidir

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    1.75 boy biraz kısa kalıyo ve 110 kilo :(

125lik makine çekmiyo beni

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sanada hep MR ciler cevap vermiş.Boyun uzunsa kesinlikle MC X al,MR kısa boylulara uygun bir motosiklet.
    abi boydan kaybediyorum :(

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı delicocuk61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.75 boy biraz kısa kalıyo ve 110 kilo :(

125lik makine çekmiyo beni

---------- Post added at 18:49 ---------- Previous post was at 18:47 ----------

abi boydan kaybediyorum :(
    1.75 aslında motosiklet için çok ideal bir boy sayılır.Bizim buralarda 1.60 lık ada tavşanları Transalp e binmeye çalışıyorlar
    Not: Ada tavşanı,küçük adalarda yaşıyan çelimsiz ufak tefek tavşanlardır.
    Bizim ilçenin halkınında çoğunluğu adalardan göç edip buraya yerleşenlerdir.Dolayısı ile onlarda ada tavşanı gibi ufak tefeklerdir.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    YAMAHA 125 ESD
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.75 aslında motosiklet için çok ideal bir boy sayılır.Bizim buralarda 1.60 lık ada tavşanları Transalp e binmeye çalışıyorlar
    Not: Ada tavşanı,küçük adalarda yaşıyan çelimsiz ufak tefek tavşanlardır.
    Bizim ilçenin halkınında çoğunluğu adalardan göç edip buraya yerleşenlerdir.Dolayısı ile onlarda ada tavşanı gibi ufak tefeklerdir.
    abi öldürdün gülmekten yaa allah ta seni gülmekten ayırmasın. bakalım abim hayırlısı artık...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)