Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nedir Bu Motosiklet Yakalama Çabası!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Kask olmaması bence geçerli sebep.İyi bir müdürmüş helal olsun.Polisleride tebrik ediyorum.Asfalttan beyin toplanacağına kasksız binenleri tokatlasınlar her zaman.

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla motosiklet muhabbeti hep.sıradan şeyler konuştuk zaten 10 dk ya durduk ya durmadık.kask yoktu emniyette ceza tutanağı yazdılar sadece
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Madem kask yoktu o zaman çok iyi yapmışlar.Ellerine sağlık.
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM50QT
    bir de şöyle birşey var, bu ülkede 15-30binlik motorlara binmiyorsan büyük ölçüde "torbacı" muamelesi görüyorsun.. bu ankarada da böyle, istanbulda da, ardahanda da, antalyada da, rizede de.. potansiyel suçlu oluyorsun direk, bence..
    Live to ride, ride to live..[B][I][/I][/B]

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Ceza sorun değil önemli olan sanki bombası veya hırsız yakalamış gibi elime kolumu tutmaları yazsın cezasını gitsin o zman.Orada bir sürü insan içinde dısardan bakan adam beni belki gaspçı zanndecek insanlar beni kötü gözle tanıyacak dısarıda olay başka gözükür
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşların dediği gibi durduk yere kimse kimsenin malını bağlıyamaz. Bu olayda bi .ok yemi var diyorum ben. Orda ben şuna inanıyorumki siz polislerin zıttına gidicek birşeyler konuşmuşsunuz ki adamlar sizden şüphelenmişlerdir. Koskocaman müdür günde 100 tane belki tehdit alıyorlardır. Samanlıktaki iğneden bile şüphe duyar o tür insanlar Yok polisleri sevmiyormuşun, ulem polisler olmasın bak bakım o mahallede o sokaklarda o caddelerde kolay kolay kaldırımlarda yollarda dolaşabiliyormusun Yok ordaki bütün motorlara ceza yazıyor demişsin, tabi yazar hem küçük mahalle diyorsun hem hep motor var diyorsun, Allah bilir orda kaç motosikletlinin ehliyeti vardır muayenesi vardır yada korumalıkları vardır Lütfen olayı sadece kendi pencerinizden bakmayın biraz geri çekilin ve her yönden düşünün...

KAYA28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    QM250
    2 türlü canlılar vardır. normal canlılar birde erzincanlılar bu normal canlılarda 2 ye ayrılır

krallar
    ve
    kraldan çok kralcılar.
    frustrated bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    bu hikayede anlatılmayan, eksik bir şeyler hissediyorum...
    semich bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)