Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Fiber Kaplama ve Sticker

Motovento
    REKLAM ALANI
    AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Arkadaşlar motoruma kaplama veya full sticker set yapmak istiyorum. Bir arkadaşım Eskişehir'de full sticker set üreten yer bulmuş 175 TL ye. İzmir de bu tarz şeyler yapan yer var mı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Crfye karbon yakıştıramıyorum rengarenk sticker setler çok fena oluyor. İnternette Crf sticker set diye aratırsan bir ton model çeşit bulursun yurtdışından ucuza getirme imkanın var.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Crfye karbon yakıştıramıyorum rengarenk sticker setler çok fena oluyor. İnternette Crf sticker set diye aratırsan bir ton model çeşit bulursun yurtdışından ucuza getirme imkanın var.
    Bilgi için saol Siyah kaplama düşünüyordum. CRF nin tek renk çeşidi olmasından biraz fark arıyorum
    Kısaca ben;

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi için saol Siyah kaplama düşünüyordum. CRF nin tek renk çeşidi olmasından biraz fark arıyorum
    Bir model tuttu ya üstünde nokta değişiklik yapmadan 10 yıl satmazsa rahat etmiyor kan emici firmalar...
    Crf modifiyeye çok açık sende bakmışsındır uğraşsan tatlı bişey çıkar ortaya. Mesela jantı iki renkli yapıyorlar ya da fosforlu renk yapıyorlar yiyesim geliyor
    tinerci bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir model tuttu ya üstünde nokta değişiklik yapmadan 10 yıl satmazsa rahat etmiyor kan emici firmalar...
    Crf modifiyeye çok açık sende bakmışsındır uğraşsan tatlı bişey çıkar ortaya. Mesela jantı iki renkli yapıyorlar ya da fosforlu renk yapıyorlar yiyesim geliyor
    Aynen CRF ile uğraşan çok ben de ufaktan başlıcam İlk olarak kaplama sticker yapayım diyorum.
    Kısaca ben;

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)