Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motosiklet Hiç Kullanmadım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Kazasız sürüşler..1 hafta dur kalk yap 2.haftaya canavar kesilirsin
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neee?Balıkesir mi?Hemşerim sen nerelerdesin bu zamana kadar.Ben de Balıkesirliyim.Şu anda biraz uzaklarda olsam da çok özledim memleketimi.Merak etme Ybr altında güzel duracaktır.Korumaları da güzelce topladın mı bekle sonra yazı.İyi forumlar.

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben hiç düşmedim hep motor düştü .p

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    stahl ın dediği doğru...hatırlıyorum da biyere gitmem lazımdı anayoldan mecbur geçem gerekiyordu elektrikli bisikletle o g.. korkusunu hiç bi yerde yaşamadım millet 100 le gidio ben 30-40 iki tekerde çok dikkat gerekiyor gerçekten

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı slains adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler cevaplarınız için arkadaşlar.Hoşbulduk diyelim Bayideki adamda sen şimdi bilmediğin için büyük gelmiştir ilerde küçük gelir demişti.Ben ybr karar verdim tip olarakta o daha çok hoşuma gitti ilerde alırsam yamaha xvs dragstar 1100 alırım sanırım Hiç tanıdığım bir yakınımda motor yok daha öncede olmadı öğrencez artık bir şekilde.
    sen simdi motosikleti alirsin es dost akraba baslar buna bu para verilirmi delimisin kafayimi yedin ya dusersen ya sakat kalirsan akilli isi degil seytan icadi gibi laflari duymazdan gelmeni tavsiye ederim sonra milletle kotu oluyor insan bizzat ben yasadim sadece babamdan duymadim bu tur laflari cunki babamda bir motorcu ...
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 ESD
    Ben balıkesirli değilim denizliyiyim ama 4 senedir balıkesirdeyim Dikkat çok önemli,motorda daha da önemlidir ben arabayla hız yapmayı seven bir insan değilim hatta motosiklet videoları izlediğimde ben arabayla bile bu hızlara çıkmaya korkuyorum motosikletle bunun nasıl yapıldığını düşünüyorum ama eminim ki o çok farklı bir duygu ve heyecandır.Yaza inşallah alıp bir an önce başlamayı isterim.Okuduklarımda yeni başlayacaklar 2. el alsınlar diye okudum ama ben sıfır alıp motoru daha çok benimsemek istiyorum.Ben o kelimeleri daha ehliyet kursuna yazıldığımda duydum motor alınca neler duycaz neler

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)