Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Fuarda motosikletlere dokundurtmayan firmalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorum yazmadan fotoları ekleyecektim ama dayanamadım.Arkadaş tam doğrusunu bilmeden neden iftira atılır yada fikir beyan edilirki!"Kuyuya bir deli taş atmış 40 tane akıllı çıkartamamış."
    Bence eğer bu durumu yaşamış kişi kendinde sorgulamalı yanlışı önce....

http://img52.imageshack.us/img52/798...0303132611.jpg

http://img811.imageshack.us/img811/4...0303130611.jpg
    motorlarin ustune oturamayan arkadaslara duyrulur seneye ceketlerini omuzlarina atip oyle gitsinler fuara bakin resimdeki arkadas oyle yapmis kimsede birsey dememis yani demek oluyorki prezentabl olacakmisiz fiyakali gorunecekmisiz paramiz olmasada olur nasil olsa elbise bize yurumesini ogretir..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    insanlari kullandiklari araca daha dogrusu parasina gore siralayan ey gafil. Insanin degeri uzerine gunesin dogup battigi herseyden daha kiymetlidir.sonsuz degerde birseye 3 de eklesen sonuc yine sonsuzdur, 50milyarda eklesen sonuc sonsuzdur.biz forum bulusmalarinda 1 masada oturur herkesi ayni kiymette goruruz. Herkes esittir. Her olenin pesine "er kisi niyetine" derler. Damarlarinda kan degil kapitalizm dolasanlar asla bizim kardeslik ilkelerimizi anlayamazlar.
    Ktmler yuksek dogru o zaman diger firmalarin yaptigi gibi sabitleyeceksin dusmeyecek ihtimali kalmayacak.

Birsürü uzun konuşma ve kırılan kalpler,değerli arkadaşlarım ben şöyle bakıyorum;rüzgarı ve ikitekeri ortak amaç edindiğim bir arkadaşım bu bant olayına sinirlenmiş sonuna kadar arkasındayım,o firmaları var eden bizleriz.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    burada birbirimize dert yanacağımıza,ilgili firmalara pretosto mailleri atsak ya. merak ediyorum hiç itiraz eden varmı
    kardeşim bu bantların ne işi var burada diye firma yetkilisine. buraya yazdıklarınızı 10 kişi gidip yetkiliye şarlasaydı
    eminim o bantlar kalkardı. avrupada amerikada ki fuarlarda bantlama olayı varmıdır? cesaret bile edemezler, anında
    tepkiyi alırlar. hem de ağır tepkiler.şimdi bilen bir arkadaş o firmaların mail adreslerini yazsın buraya ve pretosto
    maillerini gönderelim,hatta ingilizce olarak firma merkezlerine. burada birbirimize dert yanmayla olmuyor
    v max, v max ve UNdocab bunu beğendiler.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    fuara giden kişiler ikiye ayrılıyorsa madem fuarlarıda ıkıye ayırsınlar, girişte herkezin mal varlıgını gelır beyanıyla araştırıp. geliri yüksek, hacimli motorlara bakacak olanları 1 numaralı standa geliri düşük, motorlara bakacak olanları 2 numaralı standa alsınlar. arkadaş fuarı gezen insanlar illaki motormu almak zorunda adam altındaki motoru satmadan motormu alack üstüne bindi diye. madem elletmeycen motorunu fuara hıc gırme senı zorla fuara sokanmı var yani, dostlar alış verişte görsün hesabı...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    milyon dolarla iş yapan firmalar bir motorun üstüne bindirmezken akıllı ve haklı da hiç üstüne binmediğim bi motoru satın alan ben gerizekalı mıyım? bi basıp gitsinler bence. fuarlar bunun için vardır.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Ben gittiğimde bu bantlar yoktu. Yukarıd aprilla yazmışım ama yanlış olmuş. Agusta dışında bütün motorlara bindim. Çinliler hariç
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Motosikleti
    para biriktirir
    motorum yok ama insallah almaya giderken karsıma,
    ben ekmek paramı bu isten kazanıyorum ama insanları ak koyun kara koyun diye ayırıyorum diye yazan
    dingilin biri cıkmaz.............
    Dilim,sen benim hem servetim, hem felaketimsin.
    Beni abad edende sensin berbat edende....(Mevlana)

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    http://motosiklet.suzuki.com.tr/Iletisim Şurdan Suzuki'ye şikayet yazabiliriz arkadaşlar, eve döneyim akşam ilk iş yazacağım. Bir de bu şirketleri savunanlar var enteresan. Neymiş deposu çiziliyormuş, Honda filan büyük kapitalist şirketmiş, Goldwing yakarmış. KTM Suzuki de merdiven altında el işi motosiklet montajı yapıyor sanki. Ajitasyonun böylesi. Ben oturdum diye caka satanlar var o da ilginç. Ben dün gittim bütün Suzuki'lerin üstü bantlıydı; Honda, BMW, Yamaha tıkabasa doluyken Suzuki'de bantları görenler burun çevirip uzaklaşıyordu. İlgilendiğim, arkadaşlarımın ve benim alabileceğim motorlar hariç hiçbir motora oturup da bakmadım; ama yakından inceledim çoğu motoru çinliler hariç. Mesela bu bant olayını da görünce anında uzaklaştım Suzuki'den. En başta insana saygısızlıktır bu yaptıkları. Böyle müşteri çekebileceklerini düşünüyorlarsa avuçlarını yalarlar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    şikayet yazılacaksa, bu şikayet zaten oradaki motorlara bant çeken distribütörlere değil, onlara distribütörlüğü veren asıl patrona yani genel merkeze yazılmalı. yoksa, zaten kabahati işleyen adama kabaht işlediğine dair yazı yazmanın anlamı yok. oraya gidecek tepkileri anlama kapasitesine sahip olsalar zaten bu haltı yemezlerdi.

böyle bir şey yapılacaksa da şikayet mektupları türkçe değil, ingilizce yazılmalı. çünkü türkçe gidecek bir mektubu, anlamayacakları için direkt türkiye distribütörlerine yönlendirirler, biz de başa dönmüş oluruz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yok
    Suzukiye oturamadım,hondaya oturdum fotoğrafta çektirdim. Bazı honda modelleri vitesi ayağıma uymadı oyüzden almaktan vazgeçtim. Ben suzuki alsam vitesi,freni ayağıma uymasa altta kalsa bunun hesabını kim verecek? Rahat edemesem hesabını kim verecek? Oturtmak istemiyosan yanına cam çek,standa koy bunu yapanlar var bant nedir arkadaş ya

ANTHYPATHY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800 nasipse olucak...
    Alıntı halepli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müşteri her zaman haklıdır
    Son nokta daha bişey demiyorum.
    Arkadaşlar hangi fuarda hakgi ürünün ellenmediğini dokunulmadığını gördünüz siz. Var mı böyle bir uygulama. Motorsikletler çok kıymetli çok hassas. Katılıyorum ama ben otomobil fuarında A firmasının 150bin dolarlıka rabasına biniyorun oturuyorum. Kıymetli değil mi?
    Sonuçte fuara katılan firmalar bazışeyleri göz önüne alarak katılıcaklardır. Kimse kusura bakmasın orada müşterinin kim olduğunu yada ileride müşterisi olamayacağını kimse bilemez.
    Böyle bir yaklaşımı fuarda kimse kabullenemez.
    Tamam kabul ediyorum çok özel çok nadide motorsikletler var. Onlarıda ayak paspasına çevirmeyelim. Ama seri üretimi olan adı belli sanı belli bir markayada bu hareketler yakışmıyor.
    Bu arada yok çinli motora binen motorcu değil yok bu markaya binen motorcu mantığıyla hereket edersek ileride motorcu olup kardeşimiz olacak çok kişini bu işten şevkini kırarız. Yapmayın bunu abilerim kardeşlerim.
    Ben çok Üniversite öğrencisi olupta yok kredisini yok harçlığını biriktirip iyi kötü bir çinli motoru alan buna heveslenen arkadaşımı biliyorum. Çinliyi motorsikletten üzerindeki kardeşlerimizi motorcudan saymayan zihniyet sonunda kendini yollarda yalnız bırakıcak zihniyet olucaktır. Yakışmaz bizlere.
    En son olarak abimin mesajına katılıyorum tekrar
    MÜŞTERİ HER ZAMAN HAKLIDIR....

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklete oturarak zarar verileceğini düşünen zihniyete tüküreyim. Zarar verecek adam aynaya çarpar kırar al sana zarar. Orjinal bir ayna ne kadar? Onu da geçtim oturmak yasak mıncıklamak değil, pek ala mıncıklama esnasında da o kadar çok zarar verilebilir ki! Elindeki yüzük depoyu çizer vs. İstediğim gibi kurcalayamayacaksam gelmesinler boşuna bencede.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu fuar fırtınası geçsin herkes eski haline dönücek yine.''Suzuki ve Ktm almam'' diyenler bir süre sonra kampanyalarını takip edip 2. el sitelerinde bakmaya devam edicekler.

Tıpkı benzine yapılan zam topiklerinde olduğu gibi.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada birbirimize dert yanacağımıza,ilgili firmalara pretosto mailleri atsak ya. merak ediyorum hiç itiraz eden varmı
    kardeşim bu bantların ne işi var burada diye firma yetkilisine. buraya yazdıklarınızı 10 kişi gidip yetkiliye şarlasaydı
    eminim o bantlar kalkardı. avrupada amerikada ki fuarlarda bantlama olayı varmıdır? cesaret bile edemezler, anında
    tepkiyi alırlar. hem de ağır tepkiler.şimdi bilen bir arkadaş o firmaların mail adreslerini yazsın buraya ve pretosto
    maillerini gönderelim,hatta ingilizce olarak firma merkezlerine. burada birbirimize dert yanmayla olmuyor
    Abi dediğiniz gibi yapıcam. Suzuki japonya, ya göndericem maili türkiyedekiler zaten aynı kafada olmasalar böyle bir şey uygulanamazdı. Fotoğrafların elime geçmesini bekliyorum sonrasında Suzikiye Türkiyede ki fuarda nasıl temsil edildiklerini firmaları üzerindeki bu rezalet imajı göstericem.

WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    o motorlar üreticinin değil, bayinin-distribùtörün. Üretici hasar vs anlamaz. Dünyanın her yerinde her gün fuar var. Suzi ve ktm de işin boku çıkmışki bantlamışlar. Agusta ezelden böyle görsel temas ama burada hiç tepki olmadı?! Agusta için neden bu kabullenmişlik

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

honda goldwıngi yakar bedelinı ödeteceği kitlesi var. TR de sattığı düşük cc lere Yapar 10TL fazladan zam olur biter. Algıda kötü nıyete gerek yok. Ben fıkrımı yazarım, siz de konu hk yazın, benım fıkrımı assağılamak, sizi yüceltmez. Yine burada yazan bir kardeşimize küfür hakaret etmek ne oluyor anlamıyorum. Medenice iddıasını beyan eden ahlaksızlık içermeyen yazılara saf alıp dağarcık yetersizliğini su yüzüne çıkaran en kibarından kötü şeyler söylemek hakaret etmek neyi toparlar? En fazla bşlık kilitlenir, herkes dağılır. Öteki arkadaş nasıl sınıf ayırımcısı olarak degerlendiriliyor anlamak mümkün değil . Yazılan ya anlasılamıyor ya da tantanacılık yapılıyor. Gençlik banttan rencide olmus, satıcı malı zarar görmüs bantlamış. Kilosunu tartalım tatlı tatlı nedir yani.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:53 ----------

bu forumun tabıatı oldu. Senın gibi düsùnmeyene hakaret bu işi bitirir arkadaş. Allah'ın selamı üstünüze olsun.
    Faruk07 bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Vallahi ben aslında böyle bir konuya katılamayacağım..
    Üzerine oturulması yasak olan motora talipsen ve alacaksan zaten sana gerekli hizmeti vereceklerdir..
    Suzuki mi oturtmadı.. Sen alıcı olduğun zaman ilgili arkdaş sana her türlü müşteri memnuniyetini sunacaktır..
    Birazcık empati yapın onların yerine kedinizi koyun.. Almayacak adamda bi zahmet binmesin oradan baksın..
    Motorlar çizilse fiyat zararına uğrar..Gerek yok..Kısacası almayacaksan oturma ,izle

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yahu zamanında izmirde otobüs kamyon ve iş makineleri fuarı olmuştu. Alakam olmamasına rağmen hatta öğrenci olduğumu bilmesine rağmen oradaki ''man''marka otobüslerin yetkilisi okadar iyi ilgilendi bilgi verdi gezdirdi ki dışardan baksanız aha şafak kepçe alıyor dersiniz ha sonuçta almadım ama ilerde şirketim olsa araç ihtiyacım olsa aklıma gelecek ilk firmalardan biri oldu ayrıca çevremde bu gibi konular açıldıkça bende fuardaki bu tutumunu anlatarak insanlarda markaya karşı ister istemez iyi intiba oluştu. Sonuç olarak ister istemez parasız reklam yapmış oldum bir nevi hatta belki geleceğin müşterisinide kazandılar

Honda'nın tanınmasının bmw nin efsane olmasının sebebide aslında budur. Motosikletleri halka açıyorlar aralarına bant ıvır zıvır koymuyorlar ve sonuçta insanlarda kendine yakın hissediyor. Marka halka iniyor kısaca.

Ama suzuki pazardan karpuz seçer gibi insanların arasında sen sen sen bin peki ya ben? Kardeşim oturmak yasak biliyon mu... demesi firma adına büyük bir ayıptır. Ayrıca sizce bundan daha mide bulandırıcı ne olabilir ki? Bu tavra maruz kalan ismi geçen firmaları savunanlarda olabilirdi yada bu hareketi sergileyenlerde olabilirdi... Düşünsenize daha yeni motosiklete sempati duymaya başlayan birine sen binemezsin demek o insan için nekadar itici ve antipatik bir durumdur.

Kimsenin kimseye 2.sınıf insan muamelesi yapmaya hakkı yok. Eğer yapan biri varsa (ki yapanlar ortada) o kişi yada kurumlar insan değildir

Eğer malı çok kıymetliyse ya fuara hiç gelmeyecek geliyorsada binecek kişilere kemerle fermuarli giysilerle bindirmeyecek ve güvenlik tedbirini alacak. Yoksa 3 ün 5 in hesabını yapıp kullanıcılar arasında ayrım yapmayacak

Fuara gitmedim sadece başlıkdaki tüm yorumları okumam sonucu aklımda oluşan tabloya göre bir yorum yaptım

Boş gevezeliğe gerek yok aslında

İnsanları sınıflandırmıyoruz, yaradılanı yaradandan ötürü seviyoruz

Ancakkkkkk Yamaha standında gördüğüm ve motosikletlere oturan adamları inceleyen çekik gözlü adam kimse bilmiyorum;
    yumurta topuklu ayakkabıları-boyalı saçları ile 60 yaşındaki 1,60 lık amcanın Tenere 1200 e tırmanma anındaki görününen algıyı bi açıklasın lütfen

Saygılar

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    hep duygusal yaklaşımlar.
    arkadaşlar şahsınıza herhangi bir kasıt olmadığı aşikar.
    fuar dediğin ticaret odaklı bir sergi.
    adamlar hesap kitap yapar;
    -düşen, çizilen motorun şirkete maliyeti
    -motora elletmenin şirket imajına ve satış rakamlarına etkisi
    gibi etkenleri değerlendirip teşhir şartlarını belirlerler.
    ha bunu çeşitli uyarı levhalarıyla belirtmeyip motora oturan adama lütfen kalkar mısınız beyefendi derse işte o hırtlıktır. sövülesidir.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)