Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bir Motor Hakkında Bilgi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    Arkadaşlar az önce bi topic açmıştım senetle motor alımı ile ilgili, bir tane motor buldum senetle alabiliceğim Modeli Asya ZN 125 T ama nasıl bir motordur sizce? ben yazın istanbuldan izmire falan gitmek istiyorum gezi amaçlı okadar yolu kaldırabilirmi yolda dengesi nasıldır yada çok arıza yapan bir motormu görüşlerinizi bildirebilirmisiniz ? şimdiden teşekkürler arkadaşlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...-zn-125-t.html

15 gün önceki şu ilandan sonra altından ne çıkacak merak ediyorum?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    ilginç hem satıyor hem de alıcı!!
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...-zn-125-t.html

15 gün önceki şu ilandan sonra altından ne çıkacak merak ediyorum?
    çok iyi yakalamışsınız

Arkadaş sattığı motoru geri almak istiyor olabilir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    kardeşim ben o bildiğin fake üyelerden değilim o motor babamın motoruydu satıyordum ama bir tartışma sonucu motoru geri iade etmek zorunda kaldım yani anlıycağın motorsuz kaldım ve ben o motorla hiç uzun yol yapmadım ve hakkında fazla bilgim yok uzun yol açısından.. şimdide biyerden aynı model bir motor buldum nasıl bir motordur diye soruyorum (uzun yolda)... böyle bi konu olmasaydıda kendi motorum hakkında soru soracaktım uzun yola çıkabilirim görüşleriniz nedir diye ;)

babanın motoru olduğunu ve daha önceden senin kullandığını sonradan babana geri verdiğini söyledin yanlışmıyım?

Peki insan kullandığı motoru bilmez mi ? Hiç şehir dışına çıkmasa bile son süratinden hızlanmasından ne sıklıkda arza çıkardığından bilmemnesinden anlamaz mı? Yav lütfen artık yapmayın şöyle cidden. Hani motosiklet kullanmasak belki diyeceğiz...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    -
    söylüyorum ozaman sürati 120 km saate kadar çıkıyor ve ben hiç bir arızasını görmedim ama şehir içiyle 700 km lik bir yol aynı olmaz değilmi ;)

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Motoru daha önceden kullanmışsınız. Sizin bize bilgi vermeniz lazım.

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Ben bir şey anlamadım yahu

Alıntı Bold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylüyorum ozaman sürati 120 km saate kadar çıkıyor ve ben hiç bir arızasını görmedim ama şehir içiyle 700 km lik bir yol aynı olmaz değilmi ;)
    Arkadaş galiba anlamadın beni. Kullanan sensin zaten bunu bilmiyormusun? Hani kullanmana rağmen hatta 8000km yapmana rağmen bunun farkına varmadın mı?

Kusura bakma ama ben önceki konunu samimi bulmadığım için mesaj yazmamıştım ve daha önce açtığın satılık konusunu görüncede samimi bulmamamın yerinde bir tespit olduğunu iyice anladım diyebilirim.

Eğer sattığın motosikletin mt de ki ilanını bulup çıkarmasalardı ve millet bu konuya normal yorumlar yapıp sonrada sen bu motor nasıl diye link verip kendi sattığın motorun reklamını yapacaktın.

Açıklama yapma bence yaptıkça daha çok dibe vuruyorsun farkında değilsin.

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Alıntı safakk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş galiba anlamadın beni. Kullanan sensin zaten bunu bilmiyormusun? Hani kullanmana rağmen hatta 8000km yapmana rağmen bunun farkına varmadın mı?

Kusura bakma ama ben önceki konunu samimi bulmadığım için mesaj yazmamıştım ve daha önce açtığın satılık konusunu görüncede samimi bulmamamın yerinde bir tespit olduğunu iyice anladım diyebilirim.

Eğer sattığın motosikletin mt de ki ilanını bulup çıkarmasalardı ve millet bu konuya normal yorumlar yapıp sonrada sen bu motor nasıl diye link verip kendi sattığın motorun reklamını yapacaktın.

Açıklama yapma bence yaptıkça daha çok dibe vuruyorsun farkında değilsin.
    taktik super.satmaya niyetlendigimde ben de aynisini yapicam. Hatta klasik hangi 250cc motosikleti alayim diye baslik acayim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)