Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Araba ile Motor sürücüsüne dersini verdim

Motovento
    REKLAM ALANI
    samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    Bugün kuzenlerle sinemaya gittik. Ataşehir tarafındayım. Aynaya baktım si scooter uçarak geliyo. Bu evlereservis motorlarından ama uçuyo ya. sağ şeritte sol şeride göre hafif hızlı gidiyorum hızım 50 felan. o scooter sağ tarafıma bi daldı 80le felan. bide sağda arabalar park etmiş halde yani ben o motoru görmesem hafifçe bi sağa kaydırsam o scooter benim araba ile park etmiş araba arasında tenis topu gibi sekecekti. sonra motor tehlikeli motora binmeyin şeytan icadı felan. Bunları düşünürken dur şuna ders vereyim dedim. Yapıştırdım gaza. Bunun bu sağda giderken ben solda idim bi anda arkasına bi geçtim aynada üzerine deli gibi gelen arabayı görünce bi kaçışı var görmeniz lazım tabi bende o sırada tekrar kaçtım felan çarpmamak için hızlarımızı biraz kestik sonra bana el kol yapıyo ne yapıyorsun gibisinden. açtım camı sen ne yapıyorsun yavaş git tehlikeye atma kendini dedim o da hııı gibisinden bişi dedi sonra yollarımız ayrıldı ama anladı mı dersiniz? bence hiç anlamadı....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Hiç bir şey anlamadım
    cakturkc, Olcay Avşar ve Tolme bunu beğendiler.

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynada üzerine deli gibi gelen arabayı görünce bi kaçışı var görmeniz lazım

Ya Kaçamasaydı... ??
    Asayiş berkemal

Motosikleti
    sym gts 250-mt 25
    Şaka gibisiniz yaa. Allahtan denk gelmemişin sürücüsüne .Bir gün gelir biri çıkar o o gaza yapıştırdığın arabadan seni indirip ağzının ortasına şaplağı basar sonra yeni başlık açarsın arabayla motorcuya dersini verirken motorcu yolda durdu şaplağı ağzıma ağzıma vurdu diye.Güzel kardeşim canım kardeşim kalben adam için başına bişey gelmesin diye geçirmişsin fiziken adamı öldürmeye teşebbüs etmişin ne desem bilemedim ama sen şaplağa dikkat et genede.
    M.ERKUT, avciceyhan, oguzhan6161 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Samet onlar o dilden anlamıyor.. Bugün kursa gidiyordum..Kaldırımdan yürüyordum ..trafik sıkışık diye kaldırıma çıkmış bizim pizzacılar slalom yapıyor.. yani sonuç olarak bunlar aynı tas aynı hamam..

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    kreş değil orası trafik oyunda olmaz şakada olmaz
    okulmu ki ders veriyosun adamı öldürebilirdin
    Tam35scream ve forestgump bunu beğendiler.
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Az dokunuvereydin tamponla... Daha güzel ders vermiş olurdun...
    Hatta hiç unutmazdı....
    Yakında ders vermekten profesör de olursun sen.. ;)

Başka yöntemler var mı hocam?...
    Tam35scream bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Bana öyle birşey yapıyo olsan, karbonfiber eldivenlerimi ve tabanı titanyum araba kaportası yarıcak kıvamdaki botlarımı tadardın kardeşim :D bunlara yapılcak en güzel şey mağazaya gidip şikayet etmektir. Zaten sparşici diye kıl olmuşsun anladığım kadarıyla. racing motor böyle bişey yapsa keyifle izlerdin gibi geldi.
    İmportant bunu beğendi.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Aferin!
    Marifetmiş gibi yazmıyormusunuz şunu foruma.
    İyi yazdın yine de, bir daha böyle hayatımıza kasteden pizzacı görürsem dumanla haberleşiriz artık.
    Gelir sıkarsın kafasına, kurtarırsın bizi hain pizzacıdan.
    Şükür sen de motorcusun, olmasan iyice duman halimiz.
    forestgump bunu beğendi.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Büyükşehirlerde bu tip olaylar sıkça oluyor. O da zevkten değil işi uğruna böyle işlere kalkışıyor. Bunu yapan apaçinin magandanın biri olsa dahi böyle bir ders vermek size düşmez ki pek derste değil yani. Allah korumuş birşey olmamış. Aman diyim. İçimizden birileri böyle yapıyorsa burda bir yanlış var demektir.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    Sl 150
    Biraz daha düzgün ve anlaşılır bir Türkçe'yle yazsaydınız da can çekişmeseydik felan? Okuduğumuzu biir kerede anlasaydık felan?

Ama anlayabildiğim kadarını da anlamamayı tercih ederdim doğrusu. ''Ders'' dediğiniz şey akıl karı değil...

Ola ki motor sürücüsüne heyecan yaptırıp, kazaya sebebiyet verdiniz. N'apıcaktınız sonrasında...

Yine gelip pişkin pişkin buraya mı yazacaktınız ?
    forestgump, kalyo, Tam35scream ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Ne mutlu [B]insanım[/B] diyene!

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı samet10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün kuzenlerle sinemaya gittik. Ataşehir tarafındayım. Aynaya baktım si scooter uçarak geliyo. Bu evlereservis motorlarından ama uçuyo ya. sağ şeritte sol şeride göre hafif hızlı gidiyorum hızım 50 felan. o scooter sağ tarafıma bi daldı 80le felan. bide sağda arabalar park etmiş halde yani ben o motoru görmesem hafifçe bi sağa kaydırsam o scooter benim araba ile park etmiş araba arasında tenis topu gibi sekecekti. sonra motor tehlikeli motora binmeyin şeytan icadı felan. Bunları düşünürken dur şuna ders vereyim dedim. Yapıştırdım gaza. Bunun bu sağda giderken ben solda idim bi anda arkasına bi geçtim aynada üzerine deli gibi gelen arabayı görünce bi kaçışı var görmeniz lazım tabi bende o sırada tekrar kaçtım felan çarpmamak için hızlarımızı biraz kestik sonra bana el kol yapıyo ne yapıyorsun gibisinden. açtım camı sen ne yapıyorsun yavaş git tehlikeye atma kendini dedim o da hııı gibisinden bişi dedi sonra yollarımız ayrıldı ama anladı mı dersiniz? bence hiç anlamadı....
    Aferim, çook güzel anlatmışsın, senin gibilere çok pis sövüyorum haberin olsun...
    forestgump ve Tam35scream bunu beğendiler.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Ben motosiklet de kullanıyorum, işim gereği tır de kullanıyorum. Demek ki bundan sonra senin gibi küçük araç kullanıp yaptıklarının hata olduğunu bilip veya bilmeyip sağımdan dalan onlarca sürücüleri ders almaları için minnacık otomobilleri ile dorsemin altına sokup çıkartmam lazım. !!!

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    herkes ekmeğinin derdinde...
    kim ister ki canını o kadar tehlikeye sokup trafikte cebelleş olmak...
    arabayla filan denk geldiğim zamanlarda özellikle yoldan çekilmeye bakarım ki, hiç değilse bir kişiden fedakarlık görsünler...

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Marifet..

Şaka gibi olmaya başladı bu forum..
    RamuthRa bunu beğendi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    50 ile giden arabayı sağdan geçmeye çalışan pizzacı hatalı tamam da, sen bir motorcu olarak açıktan alıp daha tehlikesiz gitmesini sağlayacağın yerde bir de üstüne sıkıştırmışsın. pizzacı 3 saniyelik bir tehlike aldıysa senin yüzünden dakikalarca o tehlikeli yerde gitti.
    motorcu motorcuya bunu yapıyorsa hiç motosiklet kullanmamış standart sürücülerin vay haline.

hem ders vermek nedir arkadaş? sen öğretmen misin ? yolların yargıcı sen misin ? ters tepki alınca da yok kuryeler böyle kapa yok pizzacı aynamı kırdı kaçtı konuşursunuz sağda solda .

senin gibi araba sürücüleri ile çok karşılaştım yolda.

Aykut009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    plaketi ve madalyası nerede kaldı?
    Bir 'şeref' madalyası takalım sana

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Hakkaten garip insanlarız. Akşama kadar burda trafikte yaşadıgımız tehlikelerden bahsediyoruz, bazıları sadece tehlikeyle kalmıyor agır bedeller ödeniyor. Ve birgün bakıyoruz bizleri insan yerine koymayan, aracımızı araç yerine koymayan birisi çıkıyor üstelik içimizden birisi, ve bunu marifetmiş gibi konu açıp büyük bir gururla duyuruyor. Ne denebilirki AFFERİM. Bu mantaliteyle devam et.

İki tekere binipte kimsenin hayatını umursamadan gaz açan sürücüler var tabiki ama bunun yaptırımı onun hayatı ile kumar oynamak olmamalı. Kolluk kuvvetlerini arar plakasını verirsin onlarda gerekli yaptırımı uygular. Hepsi bu. Bundan falası yapıldıgında insanlıktan taviz veriliyor!!!

tt Adnan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GT250R
    Garibim siparişçi evine ekmek parası getirme derdinde. Otomobile yakıştıramadım. Yazık ve çok ayıp. Kınıyorum. Bırak gitsin işte. Ne gerek var böyle hareketlere? Faydası yok böyle şeylerin.
    Tam35scream ve forestgump bunu beğendiler.
    Bu bir Tutku ve Tarzdır. TT Selamlar

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)