Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Başlığı siz koyun...(dalgacılara gelsin)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Forumda arrtırmadım ama derdim büyük
    Arkadaşlar bende cobra eksoz var ama sesi yeterli gelmiyor
    problem bendede olabilir
    malum yaşlanıyoruz hayat şartları şehrin ses kirliliği küresel ısınma akp faktörü falan filan gibi şeyler uzarda uzar ama sorunumu çozmez
    sorunumun çözümü için zaman zaman değişik fikirlerim oluyor ve hayata geçirip deneme yanılma yolu ile yavaş yavaş öğreniyorum
    ehliyetim var, kaskta takıyorum hatta arada dizlik bile kullandığımı görenler veya iddia edenler çıkıyor
    siz onlara kulak asmayın gerçekten dizlik kullanıyorum
    omurilik koruyucum bile var haaa

tekrar sorunuma dönersek
    bunu sizlere açıp değerli fikirlerinizi almak istiyorum zira işe başladığımda oldukça zor günler meşakkatli yapım aşamaları beni beklemekte
    en azından fikrimi söyleyeyimki gözden kaçırıpta düşünemediğim birşey varsa işin başında bunları bileyim hatta belkide vazgeçeyim
    düşüğndüğüm kalıcı ve hatta paptenti içinde başvurulması gerekebilecek çözümüm şöyle
    kalın etli bir pet şişeden önceden çıkartacağım kagıttan mastarla jant tellerimle arka çatal arasındaki boşluğu hassas bir şekilde doldurup,döndükçe tellerime sürtecek iki parça kesip çamaşır mandalı ile
    her iki taraftan çatala bağlamak ve pata pata daa pat pat taa pataaaa sesini almak,
    sorularım şunlar
    aradan birkaç tel çıkartmalımıyım canttan?
    bu sistem sizce işlevselmidir?
    eger bu iş olursa hassas hesaplamaları tekrar gözden geçirip ön tekerleğede bu işlemi tekrarlamaılmıyım?

yukarıda yazdıklarım fena sayılmayacak bir türkçeyle yazıldı,
    yeni üye değilim
    hayatta tazede sayılmam bir kulak arkamız kalmış oda dostlara açıktır
    ne olursa olsun yazdıklarım son derece saçmadır
    demekki iş türkçede yeni üyelikte falan değil
    iş saygıda ama önce kendine saygıda,sonra topluma ve foruma saygıda
    konuyu kısaltırsak ben kendi fikrimi söyleyeyim 7/24 burada değilim arada işten güçten fırsay çalıp giriyorum bakıyorum
    bu sıradada okuduğum başlıklarda dişe dokunur bişeyler görmek isterim 10 yanlış 1 doğru götürür tezinden bakalım 10 sacmalık benki benim okuyabilecegim 1 güzelliği alta atıyor gözümden kaçırıyor
    3-5 kelime ki oda harfleri eksiltilmiş arkiler gibi başlıklarla soru olarak 125 cc mi nasıl amuda kaldırırım,nasıl kıçını yere sasarlen önteker yaparım gibi saçmalıklar beynimide gözümüde yoruyor ama ben yorulsun istemiyorum,topluma ve bu foruma saygıyı göstermeyene sonuçta yaşı başı kültürü dili dini ne olursa olsun
    saygı duymak zorunda değilim
    okuduğunuz için teşekkür ederim
    ozrace bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kişi farkında olmasa bile açtığı mevzu ile dalga geçiliyosa bilmeli ki yanlış birşeyler yapmış...başka bir ortamda bir adım atarken bu sefer düşünür hiç olmazsa...biz de iyi niyetli bütün sorularına cevap verirsek o adam o şekilde devam eder hayatına..hiç olmazsa dalga geçerek bir şeyleri düşünmesini sağlıyo olabiliriz istemedende olsa...bu da onun için iyi bişey olmalı...
    _w_ bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Furkan güzel bir konuya değinmişsin..Son olarak Kenan Sofuoğlu için yapılan eleştiriler beni bu formdan soğuttu..Ben şunu bilir şunu söylerim .. '' beyinsiz adam heryerde beyinsizdir'' dilin kemiği olmaz derler ya buda o hesap.. Aslında böyle bi durum olduğunda ,atıyorum arama motorundan arasana kardeş gibi veya buna benzer bi yazı gördüğümüzde o adamı rezil etmek lazım.. yoksa hergeçen gün daha kötüye gidiyor.. Son olarak furkancım senin bu başlıkta açtığın konudan son dönemlerde fazlasıyla açılmaya başlandı..Demek ki herkes şikayetçi.. Artık dur demenin zamanı geldi sanırım.. Öyle saça, böyle tarak der rencide edici kelimeler kullananları kültürümüzle döveriz
    furkanmg bunu beğendi.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Adab-ı Muhaşere Kuralları diye bir kelime duymuştur çoğumuz.

Bu, girilen ortam yada bulunan ortamlarda yada yaşanılan ortamlardaki yazılı olmayan fakat herkesce kabul görmüş hemfikir olunmuş kuralları temsil eder. Genelde herkesce bilinir. Bilmeyenlerede oradakiler öğretir öğrenemeyen yada uymayan dışlanır.

Bu güne gelindiğinde de bu değişmemiştir. Forum ortamına giriyorsan FORUM KURALLARI' na uyacaksın. Uyarıları dikkate alacaksın.

Senin açmış olduğun topicde vermiş olduğun tepkide bu kurallara uymamaya davet ediyor ki, bu da forum kurallarına aykırı.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adab-ı Muhaşere Kuralları diye bir kelime duymuştur çoğumuz.

Bu, girilen ortam yada bulunan ortamlarda yada yaşanılan ortamlardaki yazılı olmayan fakat herkesce kabul görmüş hemfikir olunmuş kuralları temsil eder. Genelde herkesce bilinir. Bilmeyenlerede oradakiler öğretir öğrenemeyen yada uymayan dışlanır.

Bu güne gelindiğinde de bu değişmemiştir. Forum ortamına giriyorsan FORUM KURALLARI' na uyacaksın. Uyarıları dikkate alacaksın.

Senin açmış olduğun topicde vermiş olduğun tepkide bu kurallara uymamaya davet ediyor ki, bu da forum kurallarına aykırı.

Forum kurallarına aykırı mı benim açtığım konu?
    Bi bakalım neyi aykırıymış?
    Apaçi diye nitelendirilen kardeşlerimizide kazanalım dediğim içinmi aykırı?
    Her başlığa aynı cevabı vererek,hep aynı konuları açanlardan farkımız ne?
    Asıl adap bence olgun karşılamak forumdaki konuya yararlı isen cevap verip zararlı isen ince bir dille iğnelemek...
    Bi insanı çaktırmadanda çok güzel iğneleyebiliriz DALGA geçmeden...

Farz-ı misal ben forum kurallarına aykırı bi konu açtım sizin yetkiniz nedirki beni bu konuda tenkid edebiliyosunuz ?

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Furkan güzel bir konuya değinmişsin..Son olarak Kenan Sofuoğlu için yapılan eleştiriler beni bu formdan soğuttu..Ben şunu bilir şunu söylerim .. '' beyinsiz adam heryerde beyinsizdir'' dilin kemiği olmaz derler ya buda o hesap.. Aslında böyle bi durum olduğunda ,atıyorum arama motorundan arasana kardeş gibi veya buna benzer bi yazı gördüğümüzde o adamı rezil etmek lazım.. yoksa hergeçen gün daha kötüye gidiyor.. Son olarak furkancım senin bu başlıkta açtığın konudan son dönemlerde fazlasıyla açılmaya başlandı..Demek ki herkes şikayetçi.. Artık dur demenin zamanı geldi sanırım.. Öyle saça, böyle tarak der rencide edici kelimeler kullananları kültürümüzle döveriz
    Bu sitenin kalıcı olmasındaki en öenmli sebeplerden birisi de bu....
    Her önüne gelenin benim eksozum patlamıyor gibi başlıklar açtığını düşünsene...
    Bu sitenin yönetimi her ne hikmetse üyelerin insiyatifine bırakıyor bazı kararları...
    İyi mi yapıyor?
    Bence iyi yapıyor...
    Yoksa Türkiyenin en çok tıklanan sitelerinden biri olmazdı....

Amaç şurda motor konusunda paylaşımlar yapmak , biraz eğlenmek , varsa öğrenilecek şey kapabilmek...
    15 - 16 yaşlarındaki gençlerin hiç bir denetime maruz kalmadan konu açabildiği bir sitede bu şekilde uyarılara kulak asmaması lazım...

Kaldı ki sizler neden rahatsız oldunuz anlamak zor...
    Eğer hoşunuza gidiyorsa veya gerçekten arkadaşı aydınlatmak istiyorsanız bu sizin en doğal hakkınız...
    Ama bunun yanında olumlu ya da olumsuz eleştirmek te bizim hakkımız değil mi?.... ;)
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Hajım insanların anlatmak istedikleri şu sanırım...

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...k-yakiyor.html

yukarıdaki konu, 3 gün önce açılmış bir kullanıcı tarafından başlatılmış..
    Motorum çok yakıyor ne yapabilirim.
    Modifiye etmek istiyorum ne yapabilirim.

Çok yakan motorlarla ilgili 30.000 tane başlık var. Bırak siteyi aramayı, google da aratsa motor çok yakıyor diye...
    Bizim sitenin konu başlıkları bile çıkar. Alacağı cevaplar da fikstir. karbüratöre baktır vs vs...
    Ustaya gidicen yapıcak bi şey yok. Ama 3 kuruşun hesabı.

Tabi bir de modifiye var. Yaw azıcık aran bakalım.
    Google imajları aran önce, YBR modifiye, cbf modifiye.. ot modifiye kök modifiye vs vs diye..
    bir sürü imaj çıkacak. Aç bak. beğen....

İnsanlar tek cümle soru yazıp, sonra tüm dertlerinin çözülmesini bekliyorlar.
    Beni darlatan şey de bu zaten...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı furkanmg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurallarına aykırı mı benim açtığım konu?
    Bi bakalım neyi aykırıymış?
    Apaçi diye nitelendirilen kardeşlerimizide kazanalım dediğim içinmi aykırı?
    Her başlığa aynı cevabı vererek,hep aynı konuları açanlardan farkımız ne?
    Asıl adap bence olgun karşılamak forumdaki konuya yararlı isen cevap verip zararlı isen ince bir dille iğnelemek...
    Bi insanı çaktırmadanda çok güzel iğneleyebiliriz DALGA geçmeden...

Farz-ı misal ben forum kurallarına aykırı bi konu açtım sizin yetkiniz nedirki beni bu konuda tenkid edebiliyosunuz ?

Forum kurallarını okumalısın. Anlamalısın. Daha sonra forum kurallarına aykırı bır mesaj gördüğünde her yazının en sol altında avatar kısmında bulunan " BU MESAJI ŞİKAYET ET " Butonunu kullanmalısın.

Bu forumu yonetenler makina olmadığı gibi tek işleri de burası değil. Hatta işleri bile değil.Bu konularda daha once konusuldu gözden kaçabilir. Geç kalınabilir. Bu nedenle de bu butonlar kondu. Umarım öğrenmeye başlamışsındır.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosiklet arayışındayken ve motoru aldıktan sonra bende belli başlı konular açmıştım. Hep uslubuma dikkat etmeye çalıştım bir kişi dışında alaycı,tenkid edici yazı almadım. Biraz da ne isteyeceğini bilmekle alakalı bir durum bu.
    Tabi ki MT'de ki üyelerin hiçbirisi burda bir şahsı eleştirecek yorumlar yapmayı istemez. Ama hep aynı konuları görmekte insanlara "şu arama butonunu kullanın be kardeşim" dedirtecektir...
    Yine de dalga geçmemek ve küçük görüp karşımızdakini incitmemek esas olmalı...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su eksozum patlamiyor konusunda emegi gecen herkese tesekkur ediyorum. uzun zamandir boyle gulmemistim. hala guluyorum ne yapti acaba?
    o konu çok iyiydi ya
    donanimhaber diye bi forum sitesi var, belki bileniniz vardır.
    Sene 2006falan olması lazım, bi arkadaş programlar bölümüne bir soru soruyor
    ve ilk atılan cevapla sorusu yanıt buluyo. Başlığın sahibi böyle teşekkür ediyor:
    ''teşekkürler,forum silinebilir''
    Ondan sonra o topic patlama yaşıyo ve yaklaşık 10sayfa sadece gülücük smile ı atılıyor
    sonra internet efsanesi haline geldi heryerde görür oldum
    egzos patlatma konusuda iyi gidiyodu ama çabuk bozuldu…
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

furkanmg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f
    Alıntı harbiturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurallarını okumalısın. Anlamalısın. Daha sonra forum kurallarına aykırı bır mesaj gördüğünde her yazının en sol altında avatar kısmında bulunan " BU MESAJI ŞİKAYET ET " Butonunu kullanmalısın.

Bu forumu yonetenler makina olmadığı gibi tek işleri de burası değil. Hatta işleri bile değil.Bu konularda daha once konusuldu gözden kaçabilir. Geç kalınabilir. Bu nedenle de bu butonlar kondu. Umarım öğrenmeye başlamışsındır.

Forum kurallarına aykır bi konu açtığımı söyleyen sensin O ŞİKAYET ET BUTONUNU sen kullan tamamm...
    Ayrıca öğrenme kapasitem hakkında senin bi söz sahibi olduğunu düşünmüyorum...

KONUYU nereden nereye taşıdın pes!!!!!!!!!!
    Senin bence anlama okuma yada yazmak istediklerini yazamama problemin var..
    Daha fazla kendi sinirimi yükseltmicem ve bundan sonrada sana cevap yazmıcam ne halin varsa gör tamammı.
    Dalga geçilsin,insanlar soğutulsun,bi kaç kişi makarısını geçsin sende kalk bu durumu savun.
    Herşeye muhalefet zihniyet Türkiye de senin gibiler oldukça daha çoooooookkk itibar görür.

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş aparatı aldı herhalde acaba hangi modelini aldı ?
    Aslında yeni modellerde euro 3 egzos olduğu için patlama olmadığını ve karbüratörün yeni modellerde farklı olduğunu yazıcaktım. Ama konuya yazdığı mesajı okuyunca bu işi zevk için yaptığını anladım. tam çıkıyordum konudan cevapları gördüm. ama hayatımda bu kadar bir konuda gülmemiştim. baktım cevaplar birbiri ile bağlantılı bende bağlantılı cevap yazdım
    Felon bunu beğendi.
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen ayın 24 dünde üye olan bir genç,aynı gün içerisinde 7-8 tane abuk subuk konu açtı ve 25 inde forumdan uzaklaştırıldı.
    Makul ve mantıklı açılan her konuya veya soruya, elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışırım.Ancak kendini bilmez ukala tiplerede gerekli cevap her zaman verilir,bu forum sayfalarında.
    abi o cocuğu bende hatırlıyorum cbr125r alıcaktı ilk alıyımı die konu açtı ikna ettik ertesi gün ne renk laıyım die açtı onuda söledik sonraki gün motora ne mazemeleri alıyım bakım için dedi dedide dedi 3günde 3 konu açtı sonra noldu bilmiyom allah kurrtardı bizleri 3 senelik üyeyim 3 konu açmadım surda nie hepsini bulabiliyorum çünkü

Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cclik motorlar ile 300 km hızlar yapılmaya çalışılan bir forum burası niye dalga geçmeyelim ?
    abartma olm 125cc ile 160km 250cc ile 200km üstünü yapılmaya çalısıyor :D

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani adam geliyor egzosum patlamıyor die konu açıyor fakat bizim forumca genelde yapmak istediğimiz motorun düzgün kıyafetlerle kendimize ve çevremize zarar vermeden çevreyi rahatsız etmeden zevkini çıkarmayı hedeflediğimiz bi ortam burası adam geliyor egzosum patlamıyor veya egzosumun içini boşaltıyımı diyor yok geliyor cupa led döşiyip aynaları söküp egzosu cıkarıyor güzel olmusmu diyor adam gibi anlatsan anlamıyor insanlarda artık şakaya vuruyor bizede yazık:D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu sitenin kalıcı olmasındaki en öenmli sebeplerden birisi de bu....
    Her önüne gelenin benim eksozum patlamıyor gibi başlıklar açtığını düşünsene...
    Bu sitenin yönetimi her ne hikmetse üyelerin insiyatifine bırakıyor bazı kararları...
    İyi mi yapıyor?
    Bence iyi yapıyor...
    Yoksa Türkiyenin en çok tıklanan sitelerinden biri olmazdı....

Amaç şurda motor konusunda paylaşımlar yapmak , biraz eğlenmek , varsa öğrenilecek şey kapabilmek...
    15 - 16 yaşlarındaki gençlerin hiç bir denetime maruz kalmadan konu açabildiği bir sitede bu şekilde uyarılara kulak asmaması lazım...

Kaldı ki sizler neden rahatsız oldunuz anlamak zor...
    Eğer hoşunuza gidiyorsa veya gerçekten arkadaşı aydınlatmak istiyorsanız bu sizin en doğal hakkınız...
    Ama bunun yanında olumlu ya da olumsuz eleştirmek te bizim hakkımız değil mi?.... ;)
    Yorumunuza genel anlamda cevap vermek gerekirse, kimsenin kimseyle dalga geçmesine ve rencidi edici konuşmasına gerek yok..
    15-16 yaşındaki arkadaşımız aykırı bir konu hakkında bilgi istiyorsa (egzoz patlatmak gibi) bunun yanlış olduğu söylenebilir..Yada sizin canınızı sıkan bir
    konu ise cevap vermeyebilirsiniz.Olumlu olarak cevap vermek, tatlı dille kibar olmaktır.Olumsuz olarak cevap vermek ise kırmadan vazgeçmesini sağlamaktır.. Yanlış yaptığını anlatmaya
    çalışmaktır.. Sanal alem ,klavye dedikleri teknolojik silahlar tüm duygularımızı yansıtmayabilir.Kendisine yazılan yorumu ise o andaki psikolojisi ile algılayabilir, ee durum böyle oluncada anlaşmak
    gerçekten güç bir hâl alıyor.Anlatmaya çalıştığım ise ; kimsenin hakaret etme veya dalga geçme hakkı olamaz.. Öyle değil mi ?
    furkanmg bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumunuza genel anlamda cevap vermek gerekirse, kimsenin kimseyle dalga geçmesine ve rencidi edici konuşmasına gerek yok..
    15-16 yaşındaki arkadaşımız aykırı bir konu hakkında bilgi istiyorsa (egzoz patlatmak gibi) bunun yanlış olduğu söylenebilir..Yada sizin canınızı sıkan bir
    konu ise cevap vermeyebilirsiniz.Olumlu olarak cevap vermek, tatlı dille kibar olmaktır.Olumsuz olarak cevap vermek ise kırmadan vazgeçmesini sağlamaktır.. Yanlış yaptığını anlatmaya
    çalışmaktır.. Sanal alem ,klavye dedikleri teknolojik silahlar tüm duygularımızı yansıtmayabilir.Kendisine yazılan yorumu ise o andaki psikolojisi ile algılayabilir, ee durum böyle oluncada anlaşmak
    gerçekten güç bir hâl alıyor.Anlatmaya çalıştığım ise ; kimsenin hakaret etme veya dalga geçme hakkı olamaz.. Öyle değil mi ?
    Yazılarımda hakaret nerde Rencide nerde?......
    Herhangi bir arkadaşın yazdığını veya yazacağını da sanmıyorum...4
    Eğer bu esprili yaklaşımdan gerçekten rahatsız olan kardeşlerimiz varsa bunu belirtirler...

Ama eminim ki eksoz patlatma olayında konuyu açan arkadaş ta gülmüştür...
    En azından gülümsemiştir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Forum denen olayı kıraathane gibi düşünmek lazım biraz.
    Hatta köy kahvesi. Hergün gelip sürekli oturan adamlar var. Ya da uzun zaman gelip gittikten sonra arada sırada uğrayan adamlar.
    Böyle bir samimiyet var ortada.

Şimdi sen düşün, herhangi bir köy kahvesine girip,
    Selamın Aleyküm ağalar, dedikten sonra, labada lubada muhabbete girsen... ne tapki alırsın. Hele hele saçma sapan bir şekilde dalsan?

Ama insan gibi merhaba desen, selamını versen selamını alsan, sonra derdini efendi gibi anlatmaya çalışsan.
    Bak kahvenin duvarında, kocamaaaan kahve kuralları var, herkes sana önce onu gösteriyor bi bak bakalım konuşmadan diye.
    Bak yanında kocamaaan kahvede bugüne kadar konuşulmuş konular var bak bakalım diyor millet.

Herşeyi geçtim, içeri girdin mi biraz sessiz sakin oturup etrafı izle, insanları tanımaya çalış
    kim bunlar nedir necidir tepkileri tavırları nelerdir muhabbetleri nelerdir.

Sen dal kapıdan donk! diye..
    şu ne bu ne diye gerek abuk sabuk, gerek saçma, gerek 1000 defa aynısı sorulmuş, gerek kanun dışı, gerek apaçi modu sorular sor
    sonra millet dalga geçmesin.. oldu...

Klavye başında en fazla dalga geçiliyor.
    Hakikaten kahve olsa burası, kahveci davranana kadar yaka paça dışarı atarlar öyle adamı.
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazılarımda hakaret nerde Rencide nerde?......
    Herhangi bir arkadaşın yazdığını veya yazacağını da sanmıyorum...4
    Eğer bu esprili yaklaşımdan gerçekten rahatsız olan kardeşlerimiz varsa bunu belirtirler...

Ama eminim ki eksoz patlatma olayında konuyu açan arkadaş ta gülmüştür...
    En azından gülümsemiştir...
    Hayır yanlış anladınız !!
    Ben sizin açınızdan hakaret ve rencide yi kastetmedim.. Genel anlamda bazı arkadaşların
    yorumuna istinaden söyledim.Tek düşüncem eğer bir genç arkadaş konu açarsa ;bu da bize garip gelirse
    onu incitmeden açtığı konuya cevap yazalım.Yoksa siz böyle yapıyorsunuz demedim.. Zaten mesajlarınızda
    ve düşüncelerinizde konuşmayı ve yazmayı bilen MT üyelerindensiniz..

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi o cocuğu bende hatırlıyorum cbr125r alıcaktı ilk alıyımı die konu açtı ikna ettik ertesi gün ne renk laıyım die açtı onuda söledik sonraki gün motora ne mazemeleri alıyım bakım için dedi dedide dedi 3günde 3 konu açtı sonra noldu bilmiyom allah kurrtardı bizleri 3 senelik üyeyim 3 konu açmadım surda nie hepsini bulabiliyorum çünkü
    Benim bahsettiğim,İzmir li cupçı bir oğlandı

Aynı gün ana sayfada açtığı 7-8 tane abuk subuk konu aynı anda görünüyordu.Mübarek makina
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim bahsettiğim,İzmir li cupçı bir oğlandı

Aynı gün ana sayfada açtığı 7-8 tane abuk subuk konu aynı anda görünüyordu.Mübarek makina
    THE-İZMİR ))
    kalbimizde yaşıyor

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Yanlız farkındamısınız bilmem?
    Attığımız fırçalar ve yönetimin çabaları sonucu,konu açanların Türkçesi oldukça düzeldi.
    O chat azıyla yazan tipler pek kalmadı
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)