Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

sonunda gt 250 r =)

Motovento
    REKLAM ALANI
    leon99 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250R-İnazuma-Mt25-Fazer8
    Merhaba arkadaşlar uzun zamandır hayalini kurduğum gt 250 r' ıma bu hafta kavuştum. en kısa zamanda resimleri ekleyeceğim. bişey sormak istiyorum. noterten alım satım işlemini bitirdikten sonra başka bir işleme gerek var mıydı acaba bana sadece iki yapraktan oluşan motorun bilgileri yazılı bir ruhsat sayfası verdiler. Bana ait olduğunu bildiren ruhsat sayfası bana nasıl ulaşacak benim ayrıyeten bir şey yapmama gerek kalıyor muydu? elimde sadece alım satım sözleşmesi dışında bir şey yok motorun bana ait olduğuna dair? sağolun herkese iyi akşamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun güle güle kullanın sorması ayıp ne kadara aldınız?

Bildiğim kadarıyla ruhsat evinize postayla geliyor. Ayrıca yeni trafik sigortası yaptırmanız gerekiyor.

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Hayırlı olsun... alım satımı hangi noter'den yaptıysan Oranın karakolundan 15 gun sonra alabilirsin... Eve gönderilicek dıyorlar fakat gelmesi uzun sürüyor bende cok bekledim gelmesini gelmedi gittim karakoldan aldım..
    ....

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşlar... 2010 model 9000 km' de siyah kırmızı 6500Tl' ye anlaştık. İzmirden alıp memlekete döndüm gidip karakoldan alma şansım yok yani. mecbur bekleyeceğim memleketimde ancak kesin gelir mi acaba?

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Gelir Gelir Ptt 'ile gönderiyorlar biraz sürer ama gelir.. resimlerini paylaşta gözümüz gönlümüz açılsın...
    ....

Motosikleti
    Şuan da resim çekme fırsatım olmadı. izmirden geldim memur olduğum için direkt iznim bitince işe. koyuldum zaten kar kış :S en kısa zamanda çekerim fotoğraflarını... bir şey daha soracağım. geldiğimde kar var dedim ya olduğu yerde yan yattı motor vites pedalı biraz eğildi acaba çekiç gibi bir şeyle vurarak düzeltebilir miyim yoksa bir demir ustasına mı götürmeliyim. Allah' a şükür başka bi sıkıntı olmadı yan yatmasından dolayı yerde kar olmasından dolayı sanırım.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler arkadaşlar... 2010 model 9000 km' de siyah kırmızı 6500Tl' ye anlaştık. İzmirden alıp memlekete döndüm gidip karakoldan alma şansım yok yani. mecbur bekleyeceğim memleketimde ancak kesin gelir mi acaba?
    Hayırlı olsun tekrar darısı başıma

Vites pedalı konusunda pek bir fikrim yok ama servis halleder gibi geliyor.

Motosikleti
    sağolasın darısı başına dostum. servis yakınımda yok bir de kış girdi araya... yarın çekiç ile deneyeyim yine de fikri olan varsa sevinirim.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Hayırlı uğurlu olsun ve geçmiş olsun

sllnbs.okn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 2014
    gidip trafik sigortası yaptırman lazım arkadaş polis çevirirse alır elinden.bide geçici ruhsatı kaybetme.

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    hayırlı ve geçmiş olsun inşallah ilk ve son kazanız olur

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı sllnbs.okn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gidip trafik sigortası yaptırman lazım arkadaş polis çevirirse alır elinden.bide geçici ruhsatı kaybetme.
    Aynen katılıyorum, direk bi sigorta şirketine gidip trafik sigortasını yaptır... İlk çevirmede bağlarla motoru. 120 Tl gibi bi miktara yaptırmıştım ben istanbulda oralarda nekadar bilmiyorum. Araştır aksatmadan yaptır..

Vites pedalına gelince demirciye götur o halleder çekicle falan vurup kırma ihtimalin cok yüksek...
    ....

Plossive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 1100xx
    Hayırlı olsun. Trafik sigortası yaptırmazsan ruhsat da basılmıyor diye biliyorum. Bir an önce yaptırman gerekiyor.

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    çekiçle düzelteceksen kesinlikle yerinden sök öyle çalış.
    üzerinde kesinlikle darbe yapma ....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    hayirli olsun dakka 1 gol 1 gecmis olsun.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    vites pedalını şu şekilde düzeltebilirsin.demir saplı içi boş çekiç veya 3-4 cm çapında demir boru gibi bişeyi tersinden pedala geçir ve eğrilen yönün aksine doğru kıvırt.rahatça düzeliyor.(babamdan gördüm.30sn tutmadı düzeltti) ben 1saat uğraşmıştım olmamıştı

Motosikleti
    Peki tek benim mi başıma geldi acaba bu vites pedalının eğilmesi? canım sıkıldı yeni motor olması sebebiyle:S

Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Leon99 takma bu kadar kafana ufak tefek şeyler olacaktır muhakkak... İllaki bir tek seninde başına da gelmemiştir. Götür bi demirciye hallederler... O Pedal da nazarlık olsun Allah beterinden saklasın...
    ....

Motosikleti
    doğru söylüyorsun spartacus ilk motorun etkisi galiba neyse Allah beterinden saklasın herkes için sağolasın.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı leon99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şuan da resim çekme fırsatım olmadı. izmirden geldim memur olduğum için direkt iznim bitince işe. koyuldum zaten kar kış :S en kısa zamanda çekerim fotoğraflarını... bir şey daha soracağım. geldiğimde kar var dedim ya olduğu yerde yan yattı motor vites pedalı biraz eğildi acaba çekiç gibi bir şeyle vurarak düzeltebilir miyim yoksa bir demir ustasına mı götürmeliyim. Allah' a şükür başka bi sıkıntı olmadı yan yatmasından dolayı yerde kar olmasından dolayı sanırım.

hem hayırlı hem geçmiş olsun diyelim o zaman
    Yamulan vites pedalına vurunca düzelcekmiş gibi durması seni yanıltmasın normal demir değil çünkü vites pedalı gidon ayaklıklar vs. dökme krom olarak geçiyo sanırım düzelteyim diye vurunca elinde kalıyo(benim kaldı ordan biliyorum)
    O şekilde sanayide bi egzoscuya git ilk önce kırıcak sonra kaynak yapıcak yenisinden bi farkı kalmaz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)