Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Elinde LS2 şeffaf vizör bulunan var mı acaba ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Merhaba beyler.

Kaskımı alırken bi heves siyah camlı almıştım çok daha güzel gözüküyordu.

Nitekim sonradan işkenceye dönüştü. Geceleyin görüş sıfır. Bide honda beat kullanıyorum şu aralar onunda aydınlatma rezalet zaten.

Elinde fazladan LS2 Cartoon modeline uyacak beyaz (orjinal cam) bulunan varmıdır bana verir mi acaba

(tabiki bir miktar ödeme gerçekleştireceğim)

Kaskım budur.

http://www.ticaretmerkezi.com.tr/LS2..._197130.html#0

benzer modellerinin de camı uymaktadır. şimdiden teşekkürler.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şuna beyaz değilde şeffaf desek
    şurayı bi incele vardır belki http://www.hudsonderi.com/?kategori-227-LS2.html

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    İşte ondan hocam
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

linke bir bak vardır belki

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Baktım hocam görünmüyor gibi.

Zaten satın alması kargosu havalesiyle falan 50tl'ye yaklaşıcak :(

sezon başı gibi yeni bi kask alıcaktım zaten benimki hafiften yaşlanmaya başladı. bu kaska öyle paralar bağlamak değil de bir başkasında olan işine yaramayan birisinden alayım hem ona biraz iyilik yapmış olayım hemde bütçemi sarsmayayım istiyordum malum öğrencilik işte :(

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktım hocam görünmüyor gibi.

Zaten satın alması kargosu havalesiyle falan 50tl'ye yaklaşıcak :(

sezon başı gibi yeni bi kask alıcaktım zaten benimki hafiften yaşlanmaya başladı. bu kaska öyle paralar bağlamak değil de bir başkasında olan işine yaramayan birisinden alayım hem ona biraz iyilik yapmış olayım hemde bütçemi sarsmayayım istiyordum malum öğrencilik işte :(
    eğer almadıysan arkadaşta var büyük ihtimalle de uyar

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam bende şeffaf vizör var çiziksiz 2 aydır kullanıyorum sende ki siyahla takas edebilirim.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba beyler.

Kaskımı alırken bi heves siyah camlı almıştım çok daha güzel gözüküyordu.

Nitekim sonradan işkenceye dönüştü. Geceleyin görüş sıfır. Bide honda beat kullanıyorum şu aralar onunda aydınlatma rezalet zaten.

Elinde fazladan LS2 Cartoon modeline uyacak beyaz (orjinal cam) bulunan varmıdır bana verir mi acaba

(tabiki bir miktar ödeme gerçekleştireceğim)

Kaskım budur.

http://www.ticaretmerkezi.com.tr/LS2..._197130.html#0

benzer modellerinin de camı uymaktadır. şimdiden teşekkürler.
    bende siyah kullanıyorum camı ls2 kaskta gündüz çok güzel fakat gece hava kararınca zindan oluyor yollar o yuzden açık gidiyorum sende öle dene gündüzde şefaf cama gerek yok gece ne kadar geziyosunki gerçi ben çok gezsemde açık gezerim hız yapmam olur biter :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Dostum beyaz vizör alıcaksın bu seferde güneş vurcak bencede alper150zc arkadaşın dediği gibi gece vizörü açıp gezebilirsin. Ben gecede açmıyorum vizörü bi zamandan sonra insan alışıyo

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    2 şeffaf vizör önerisine de mesaj attım beyler.

Motosikleti
    honda cbr250r hussar 125
    arkadaşlar konu acılmışken bende bişi sormak istiyorum bendede ls2nin singel mono yani ff351 modeli var buna siyah vizor alacam ama 351 nikini bulamadım 350 ninki 351 e olurmu

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    sanırım uygundur hocam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)