Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Depo Üstü Çanta...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 2006 model CBR125 motorum için Depo üstü çanta siparişi verdim modeli ve görüntüsü hoşuma gitti ama ebat olarak deponun üzerine oturur mu ki acaba diye düşünmeye başladım sizlerin görüşü nedir ?

Çantanın linki ve resimleri: http://www.feyizoglu.com/Kappa-TK-74...a_46733.html#0
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    E ölçseydiniz keşke.İlanda ebatınıda yazmış detaylı.
    Cbr ın deposu çok küçük,olacağını sanmam.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E ölçseydiniz keşke.İlanda ebatınıda yazmış detaylı.
    Cbr ın deposu çok küçük,olacağını sanmam.
    Aynı ebatlara yakın scoyco die bi markanın çantasını denedim olmuştu ama malzeme kalitesi ve rengi hoşuma gitmediği için almadım o yüzden hani ölçüp biçmeden sipariş verdik ama işte yinede bi kararsızlık oluşuyor görmeden bişey alınca.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Ben aynı çantayı cbf 150 ile kullanıyorum büyük durmuyor. Güzel tercih hayırlı olsun.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben aynı çantayı cbf 150 ile kullanıyorum büyük durmuyor. Güzel tercih hayırlı olsun.
    Eyw abicim saolasın yarın kısmetse elimde olucak bakıp görücez hayırlısıyla.

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı Arda_Karaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun musunuz? mıknatısları nasıl güçlü mü? su geçiriyor mu? scoyco markaya ben de bakmıştım çabucak ayrılacak gibi duruyordu depodan.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    bende depo üstü kappa kullanıyorum fermuarlarında sıkıntı yaşadım bilginize ama halledilmeyecek bir şey değil
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memnun musunuz? mıknatısları nasıl güçlü mü? su geçiriyor mu? scoyco markaya ben de bakmıştım çabucak ayrılacak gibi duruyordu depodan.
    Boyutlarından ve performansından genel olarak memnunum. Fermuarını açarak genişletirseniz bir sırt çantasının alabileceği kadar eşya alıyor. Mıknatısları güçlü fakat fermuarı açıp genişletmezseniz. Eğer genişletecekseniz uzun yolda depo bağlantı kayışlarını takmak gerekebiliyor. Yan rüzgarda çanta yükseklikten dolayı devrilebiliyor. Bu devrilmede cbf 150'nin deposunun yan tarafındaki plastik kısmında payı var. çantanın yan taraflarındaki mıknatıs ucundan depoya değebiliyor. Yağmurlu havalarda kullanım için kılıfı var. Kılıf yanınızda olmasa bile yağmura dayanıklı.

Motosikleti
    hepsi
    bizde tüm depoüstü çantalar en uygun fiyata ve bütün yedek parça aksesuarlar kapıda ödeme imkanı ile

Motosikleti
    Yamaha xt660z Tenere
    selamlar cümleten iyi günler dilerim. İki konuda bilgilerinize ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim. anes motordan alış veriş yapan varmıdır ve yine anes motorda oxford OF 635 depo üstü çanta beğendim bu çanta cbr 250 ye olurmu ve çanta kalitesi nasıldır. sanırım üç soru oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)