Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Muğla-Fethiye'li arkadaşlar bakabilirler mi. Bu motoru tanıyormusunuz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Merhaba beyler. Pazartesi günü gidip bu motosikleti alacağım galiba. Fiyatta anlaştık satıcı ile. Motor genel olarak düzgün gibi lastikler falan yeniymiş. Motoruna anahtar değmemiş.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72117792/detay

Matur budur. Bana düzgün gözüktü. Tanıyan varsa fikrini alabilirmiyim?
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Motoru bilmem ama kullananı pek gözüm tutmadı.

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Hocam benimde ama fiyat ciddi manada oldukça düşük Yeni kasası da zamlandı zaten 6500 oldu eder sanırım

Bu arada 1 saat önce atatürk ilkokulunun orada gördüm sizi Kırmızı beat'li kırmızı Ls2 kasklı birisi selam verdi size. o bendim işte
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam benimde ama fiyat ciddi manada oldukça düşük Yeni kasası da zamlandı zaten 6500 oldu eder sanırım

Bu arada 1 saat önce atatürk ilkokulunun orada gördüm sizi Kırmızı beat'li kırmızı Ls2 kasklı birisi selam verdi size. o bendim işte
    Kusuruma bakma yağmura yakalanmayayım diye sağa sola pek bakınmadan geçiyordum.Bir de motorun uzun ampulün de bir sorun olunca apar topar sanayiye kaçtım göstermek için.Bir daha denk gelir isek tanışalım isterim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk resime bittim.Deponun hali nasıldır acaba?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    hayirli olsun motor cok temiz görünüyor servise göstermeyi unutmayin bu arada kaca anlastiniz.

eren1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 600
    Aynalar yok, kullanan da pek tekin değil. Dikatli ol
    undefined

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Kardeşim valla fethiyeli arkadaşım var ama askerde büyük ihtimal tanırdı. Kilometresine göre fiyatı çok az yüksek fakat temizliğine göre çok iyi bence kaçırma

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Aynaların olmayışı,tekerdeki beyaz şeritler,kullananın oturuşu göz önüne alınırsa biraz zorlanmış dengesiz kullanılmış bi motor olabilir ama önyargılı olmamak lazım

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    şu satılık motosiklet ilanlarında kendi fotosunu çekip yayınlayan tiplere uyuz oluyorum.

motor için diyeceklerim bu tür motorlarda alt motor önemlidir. eger motosikletin motor kısmı saglamsa geri kalan çizik boya vs bunlara takılmayın. yedek parçaları çok pahalıdır eger motoru bitik cbr125 e denk gelirseniz çok para harcarsınız.

şunuda söylemek gerekir kmyi fazla bulan arkadaşlar bence kendini denize atsın. şu çin motorları çıktı 3-5 binde dagıldı motosikletlerde km ye bakılır oldu. kaliteli marka motosikletler bakımını yap yıllarca bin.

akıl var mantık var kardeşim kimse motosikleti salona koymak için almıyor. helede düşük cc ekonomik motosikletlerde kmye takılmayın önemli olan orjinalliginden bişey kaybetmemiş olması. bakımları aksatılmamış hor kullanılmamış olması.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu satılık motosiklet ilanlarında kendi fotosunu çekip yayınlayan tiplere uyuz oluyorum.

motor için diyeceklerim bu tür motorlarda alt motor önemlidir. eger motosikletin motor kısmı saglamsa geri kalan çizik boya vs bunlara takılmayın. yedek parçaları çok pahalıdır eger motoru bitik cbr125 e denk gelirseniz çok para harcarsınız.

şunuda söylemek gerekir kmyi fazla bulan arkadaşlar bence kendini denize atsın. şu çin motorları çıktı 3-5 binde dagıldı motosikletlerde km ye bakılır oldu. kaliteli marka motosikletler bakımını yap yıllarca bin.

akıl var mantık var kardeşim kimse motosikleti salona koymak için almıyor. helede düşük cc ekonomik motosikletlerde kmye takılmayın önemli olan orjinalliginden bişey kaybetmemiş olması. bakımları aksatılmamış hor kullanılmamış olması.
    Kendimizi niye denize atalım. Biz de biliyoruz çin malı motorla japon malının bir olmadığını. Hemen çin malı motorları işin içine sokmanız olmazdı zaten. Bi motor alırken herkes km sine bakar da alır. Ben japon malı km yapmaz demiyorum ki. Ben japon malıda olsa 40000 km ye gelmiş bi motoru almam. Arkadaş o motora ömür boyu binmicek mutlaka bi gün değiştirmek isticek. 45000 km ye gelince satmayı düşününce millet bakıcak ki km si çok bu motor bakım ister dicekler. Anlatabildim mi.
    Konuları bi araştırın isterseniz cbr125 alcak olan arkadaşlar seçenekler sunarken herkes en düşük km li olanı tavsiye etmiştir. Bu işin doğasında vardır. 2. el motor alırken ben buna kaç sene binerim, bu bincem süre boyunca km si ne olur, bu durumda satabilir miyim bunları düşünmekte lazım. Hemen cbr yi kötülediğimizi sanmayın. Aksine arkadaşa al dedim dikkat ederseniz!!!

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynaların olmayışı,tekerdeki beyaz şeritler,kullananın oturuşu göz önüne alınırsa biraz zorlanmış dengesiz kullanılmış bi motor olabilir ama önyargılı olmamak lazım
    ''kullananın oturuşu''

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    beyler niye kasiyorsunuz kendinizi arkadasimiz motoru begenmis ve kararini vermis siz hala yok km.si yüksek parcalari pahali satici ile konusulmus fiyatta da anlasilmis siz neyin derdindesiniz kuzum

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72098862/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71656339/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73038186/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...72098862/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63541689/detay
    ilanları incelerseniz daha birçok bulursunuz. Kilometresi daha az ve daha ucuz fiyata ya da aynı fiyata bi dünya cbr var. Bakın arkadaşa tekrar söylüyorum güzel tertemiz motordasorun yoksa bence almalı!!! Ben sadece km fiyat karşılaştırması yapıyorum. Hemen çin malını kötülüyerek beni motoru kötülemiş gibi göstermeyin. Umarın anlatabilmişimdir kendimi.Saygılar. Selamlar.

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:42 ----------

Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler niye kasiyorsunuz kendinizi arkadasimiz motoru begenmis ve kararini vermis siz hala yok km.si yüksek parcalari pahali satici ile konusulmus fiyatta da anlasilmis siz neyin derdindesiniz kuzum
    Ha doğru diyosunuz bende onu diyorum işte ben anlamadım ki sezer aykaç arkadaşımızın dediğine takıldım. Bende zaten güzel motor al dedim arkadaşa

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    iyinin her zaman iyisi vardır elbette zongoku nickli arkadasımızında dediği gibi daha ucuz ve daha guzel cbr ler var mesela ben sana arkadasımında önerdiği gibi http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...63541689/detay ilanına bi bakmanı öneririm.... benim özellikle bu cok hosuma gitti ve gayet diri ve temiz bir motor

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Hiç gözüm tutmadı... Apaçi işi bariz belli... Herşey çıkabilir...Bence bulaşma...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendimizi niye denize atalım. Biz de biliyoruz çin malı motorla japon malının bir olmadığını. Hemen çin malı motorları işin içine sokmanız olmazdı zaten. Bi motor alırken herkes km sine bakar da alır. Ben japon malı km yapmaz demiyorum ki. Ben japon malıda olsa 40000 km ye gelmiş bi motoru almam. Arkadaş o motora ömür boyu binmicek mutlaka bi gün değiştirmek isticek. 45000 km ye gelince satmayı düşününce millet bakıcak ki km si çok bu motor bakım ister dicekler. Anlatabildim mi.
    Konuları bi araştırın isterseniz cbr125 alcak olan arkadaşlar seçenekler sunarken herkes en düşük km li olanı tavsiye etmiştir. Bu işin doğasında vardır. 2. el motor alırken ben buna kaç sene binerim, bu bincem süre boyunca km si ne olur, bu durumda satabilir miyim bunları düşünmekte lazım. Hemen cbr yi kötülediğimizi sanmayın. Aksine arkadaşa al dedim dikkat ederseniz!!!
    boşuna kendini kasma arkadaşım. sen km ye bakarsan satarken başkasıda bakar. bu zincirleme gider. millet istiyorki ucuz olsun baldırı düz olsun. yok öyle arkadaşım. bugün bir 600 rr eger limitlerde kullanılmaz ve yagı suyu bakımı yapıldıktan sonra 200 bin devirir. ilanlara bak hepsi 20-30 binde. neden acaba. ben nedenini söyleyeyim sen ve senin gibiler yüzünden
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Alıntı sezer aykaç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna kendini kasma arkadaşım. sen km ye bakarsan satarken başkasıda bakar. bu zincirleme gider. millet istiyorki ucuz olsun baldırı düz olsun. yok öyle arkadaşım. bugün bir 600 rr eger limitlerde kullanılmaz ve yagı suyu bakımı yapıldıktan sonra 200 bin devirir. ilanlara bak hepsi 20-30 binde. neden acaba. ben nedenini söyleyeyim sen ve senin gibiler yüzünden
    Arkadaşım yazdıklarında mantıklı bişey olsun örneklerle konuş. Neyini kasacam ben rahatım. Akşam akşam seninle uğraşamıcam. Millet 20000 km de motorunu satıyosa ben mi diyorum satın diye. Tutturdun saçma bir şey devam ediyosun hala martavala. Sanki piyasayı ben ayarlıyorum. Sen motoruna bin 200000 km sonra sat bakalım satabiliyo musun? Herkes motor alırken düşük km de olsun ister. İster 125 cc al ister 1000cc farketmez. Konuyu japon çin muhabbetine getirip laf atıyosun sonra da gerekesiz şeyler konuşuyosun. Hadi arkadaşım sana kazasız belasız 200000 km dilerin. Yolun açık olsun...

Motosikleti
    Alıntı zongoku adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım yazdıklarında mantıklı bişey olsun örneklerle konuş. Neyini kasacam ben rahatım. Akşam akşam seninle uğraşamıcam. Millet 20000 km de motorunu satıyosa ben mi diyorum satın diye. Tutturdun saçma bir şey devam ediyosun hala martavala. Sanki piyasayı ben ayarlıyorum. Sen motoruna bin 200000 km sonra sat bakalım satabiliyo musun? Herkes motor alırken düşük km de olsun ister. İster 125 cc al ister 1000cc farketmez. Konuyu japon çin muhabbetine getirip laf atıyosun sonra da gerekesiz şeyler konuşuyosun. Hadi arkadaşım sana kazasız belasız 200000 km dilerin. Yolun açık olsun...
    bak güzel kardeşim yaşını başını bilmem laflarına dikkat et.

bu ülkede sen ve senin gibi düşünenler yüzünden bu km düşürme olayları dönmekte. akıl var izan var. düşük cc ne için alınır. az yaksın çok gezeyim diye. yada yüksek cc nin yanına ikinci motor olması için.

o az km de satanlar orjinal km demi kaç kez düşürülmüş bilgin var mı bu konuda. bak ben kesin düşürülmüştür demiyorum ama mantıklı olursak bu sonuca ulaşırız.

çinliyi kötülemedim. gerekte yok zaten herkes neyin ne oldugunu biliyor.

bak kymco diye bir marka var. kalite olarak ne çin kadar düşük ne japon yada avrupalı kadar yüksek. o bile sattıgı motosikletlere 100 bin km garanti veriyor. daha neyi tartışıyoruz. talep düşük km olunca arzda ona göre şekilleniyor.

piyasayı çok iyi takip ederim sadece internet sitelerinden degil reel piyasada hangi mal kaça gidiyor(sadece motosiklet degil.) iyi bilirim. topigi açan arkadaşa ben ne demişim iyi oku. fiyat için birşey söylemişmiyim. olması gereken fiyat aralıgında yazmış zaten.

şu sözüm kulagına küpe olsun

kimse iyi malını ucuza vermez. ucuz ise vardır bir illeti pahalı ise vardır bir hikmeti.

neyse ben boşa anlatıyorum nasılsa agzı olan konuşuyor hesabı bilende bilmeyende yazıyor çiziyor.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Beyler inanın istanbulda olsam şu motoru gözüm kapalı alırdım

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...73025620/detay

ama malesefki yer sıkıntım mevcut. düşündüğüm motorun km'si orjinal. büyük ihtimalle de eminim. satın alacağım kişi 25 yaşında. o kadar motoru hırpalayacağını zannetmiyorum açıkçası.

ama cidden güzel bi fiyatta anlaştık. motorda da masraf yok gibi. fethiyeden arkadaşlar motoru benim için araştıracaklar. pazartesi günü alırsam resimlerini koyarım buraya meretin =))

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)