Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsikletime xenon far taktırmak istiyorum (yardım)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600R
    arkadaşlar cbr600r motoruma xenon far taktırmak istiyorumda acaba yasakmı,bana ne kadara mal olur ve akünün ömrünü yermi yardımlarınız için şimdiden teşekürler ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    orjinalinde olmadığı sürece yasak. Arabalar da da aynı. Fakat mercekli taktırırsan bi sorun olmaz. polislerde çevirmede xenon la pek uğraşmıyo. Valla 55 e xenon var 100 e de. Forumda bunlarla ilgili çok konu var bi arat istersen.

Yalnız sen motoru zaten kuzenine satmayacak mıydın kardeşim.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    yapılan son değişiklikle motorlu araçlarda sonradan takılma olan merceksiz xenonlar yasaktır ve araç muayne istasyonlarından ağir kusurlu belgesi alıp muaynesi yapılmazlar.
    eğer muayne zamani geldiğinde xenonu söküp orjinal far ampullerini takarsanız problem ortadan kalkar,
    kaldi ki xenon kit bir adet beyin ve ampulden oluşur,montajı çok basitir
    her ne kadar karşidan gelen araçlara fazla güçlü işik vermesi şikayeti olsa da,
    kendi görünümünüz ve güvenliğiniz için iyi bişeydir......ben tavsiye ederim
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)