Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Superonline'ın motoruma verdiği zararı nasıl karşılatabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Evet başlıktanda belli olduğu gibi apartman içine hat döşenmesi sırasında süperonline kutusu altında olan motorumu çekerken nasıl yaptılarsa sinyalimi evirip çevirip yamultmuşlar..içindeki demiri yamultacak kadar bükmüşler yada çekerken duvara sürtündü.Herneyse kamera kayıdı mevcut elimde motoru çektikleri gözüküyor..müşteri hizmetlerine şikayette bulundum 48 saate döneceklerini söylediler ama güvemiyorum yarın geri dönmeleri lazım.Bu döşeme işini hangi firmanın yaptığını bulabilirsem zararımı karşılıyabilirim.Malum bu motor için uzun süredir hayaller kuruyordum sonunda aldım ama hevesimi kursağımda bıraktılar..hala kredisini ödüyorum ve böyle insnların gelip zarar verip hiç birşey olmamış gibi çekip gitmesini kendime yediremiyorum.
    Belki siz değerli MT üyeri bana bu konuda yardımcı olabilirsiniz..
    İzmir-Karşıyakada oturuyorum ve bu bölgenin döşeme işlemlerinin kim yaptığını öğrenmek istiyorum
    Yöneticidede bir telefon mevcut diğil..Şu anda motordan soğumuş durumdayım.

Yardımlarınız ve değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürlerimi sunarım.Saygılar
    Volkan Serezli...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bi sinyalin yamuldu diye motordan niye soğuyosun onu anlamadım açıkçası
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hat döşenmesi sırasında süperonline kutusu altında olan motorumu çekerken nasıl yaptılarsa sinyalimi evirip çevirip yamultmuşlar..içindeki demiri yamultacak kadar bükmüşler yada çekerken duvara sürtündü.
    Bunu hangi hayvan yapabilirki.. bence kasti yapmışlar..ama sen yine çetin ve soğukkanlı ol motordanda soğuma..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    binbir güçlükle alınınca öyle oluyor bilmiyorum sizde oluyor mu

CankutKaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Evet ona bende takıldım ama söylemek istememiştim aslında. Allah'a şükür Honda gibi kaliteli marka bir motosiklet alabilecek maddi duruma sahipsiniz. Altınızdaki motosiklet ülkemizde Çin üretimi motosiklet kullanan o motor tutkunlarının belkide hayalidir. Böyle ufak bir hasarın sizi motordan soğutmasına izin vermeyin. Daha büyük sorunlarla karşılaşmamanız dileğiyle, iyi sürüşler..
    Motosiklet.net - Tutku YaraTTI..

samet10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 400
    aynen ya bi sinyal için üzülme tamam güeldir kıymetlidir ama soğuma olmaz o kadar kolay uğraş sen masrafını karşılat yani

ntuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Geçmiş olsun.Zarar verip çekip gitmeleri kabul edilemez.Bu konu da haklısınız.Motordan soğumanıza da gerek yok.O iş kanuni yollara dökülürse epey uzar gibime geliyor.Daha çok canınız sıkılır.Mutlu günler dileği ile...

buruc72 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bir zamanlar 600 rr
    Geçmiş olsun. Allah daha beterinden korusun. Yapanların vicdana kalmış bir durum, eğer ispatlıyamazsan kanuni yollarada gidemezsin. Ama görüntü kaydı veya görenlerin ifadeleriyle talebini isteyebilirsin. Tavsiyem sakin olman, daha kötüsünü düşünerek bu olaydan ders çıkarmaya çalış. Huzurlu ve kazasız günler dilerim. Bunu yapanlarıda lanetle kınıyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi sinyalin yamuldu diye motordan niye soğuyosun onu anlamadım açıkçası
    Gerçektende çok zor sahip oldum bu yüzden böyle şeyleri çok takarım

Motosikleti
    pejo
    allahtan granaj kırılmamış yoksa hayattan soğuyacakmışsın

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bence burada sormak yerine gidip bir avukatla konuşun, motordan soğuyacak birşey yok. Aslında en güzel ceza, üç kuruş maaşa çalışan o gerizekalılara bunun parasını çatır çatır ödetmek.

Bir de isterseniz apartmandaki diğer abonelerle de anlaşıp hizmeti iptal ettirmekle tehdit edin (blöf yapın). Onların en korktukları şey müşteri kaybetmek, bu yüzden mutlaka dikkate alacaklardır. Zaten konuşmalar kayıt altına alındığından boşlayamazlar.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bu hafta motordan soğudum lafını ne çok duydum..
    ANGARAJ

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Hiç değilse bir amaç için motorunuza zarar gelmiş, apartmanınıza hizmet getirmek. Sokakta motorlara zarar veren it kopukla aynı kefeye koymayın adamları ve motordan soğumayın. Alt tarafı 80-100 liralık bi sinyal.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    100 liralık sinyal. Kamera kaydıyla gidersiniz işi yapan bayiye, zararınızı karşılarlar.

ne demiş atalarımız cana değil mala gelsin hemen bi sinyal alıp motorunu eski haline getir. kimsenin de peşine düşme. daha çok kırılır üzülürsün. tecrübelerime göre bu tip durumlarda geniş gönüllü olmak insanın hem kendisine hem çevresine fayda sağlıyor

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne demiş atalarımız cana değil mala gelsin hemen bi sinyal alıp motorunu eski haline getir. kimsenin de peşine düşme. daha çok kırılır üzülürsün. tecrübelerime göre bu tip durumlarda geniş gönüllü olmak insanın hem kendisine hem çevresine fayda sağlıyor
    Evet ya CBR250 alacak param olsa 100 lira için kimseyle muhattap olmazdım, mesai ve enerji harcamazdım, O motorun periyodik bakımı 300 liradan başlar düşünün 1 sinyal nedir ki ...

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bakımları mondiallerden daha ucuza geliyor emin olun bendede mondial 150 zc vardı
    ayrıca cbr alcak olsam 100 lira için kimseye muhattap olmazdım tabiri cidden çok yanlış çünkü uzun vadeli bir borca girerek alabildim bazı şeylerden vaz geçerek o yünden 100 tl beni baya bir etkiliyor..

gerçekten o sinyali yamultan gelip deseki böle böle yanlışlıkla oldu
    canın saolsun der geçerdim ama yapıpta ole bırakması bana dokunuyor...
    böyle ufak şeylere ses çıkarmazsanız ileride donunuzu altınızdan alırlar gıkınızı çıkaramazsınız (hükümetin yaptığı gibi)

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence burada sormak yerine gidip bir avukatla konuşun, motordan soğuyacak birşey yok. Aslında en güzel ceza, üç kuruş maaşa çalışan o gerizekalılara bunun parasını çatır çatır ödetmek.

Bir de isterseniz apartmandaki diğer abonelerle de anlaşıp hizmeti iptal ettirmekle tehdit edin (blöf yapın). Onların en korktukları şey müşteri kaybetmek, bu yüzden mutlaka dikkate alacaklardır. Zaten konuşmalar kayıt altına alındığından boşlayamazlar.
    Volkan öncelikle geçmiş olsun kardeşim...
    İnşaAllah en yakın zamanda motoruna verilen hasarın telafisi olur...
    lakin okuduğum yorumlarda şu bölüme çok takıldım, bu cümleleri sarf eden arkadaşımız herhalde burjuvadan ki böyle abesçe cümleler sarf edebiliyor...
    bu aşağılayıcı tavır nedir?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Teşekkürler Ebubekir..
    Bende bu tür aşağılayıcı tavırlara karşıyım.
    Burdaki çoğu arkadaşımız beğenmediğiniz o üç kuruşa çalışıyor bende dahil olmak üzere.
    mecburen part time migrostayım 450 gibi bir rakam alıyor yaptığım mesaiye görede değişiyor.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Geçmiş olsun öncelikle. Bırakma peşlerini. İllaki karşılatırsın bir şekilde.

Motordan soğumakta yeni moda oldu arkadaş. İki günde bir başlık açılıyor. Yıkattırmadılar soğudum, virajı dönemedim soğudum, arkadan korna çaldılar soğudum.
    Motorcu adam böyle tırt sebeplerden soğumaz...
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)