Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Superonline'ın motoruma verdiği zararı nasıl karşılatabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ne kadar saçma yorumlar görüyorum.Garip gerçekten.
    Düş arkadaşım peşine,çıkar parasını.Kolay alınmıyo bu motorlar.İster honda olsun ister çin.Kolay alınsa bile insanın gözü gibi baktığı mal,kim ne bilecek senin ne zorluklarla aldığını.Sadece trafikte değil,sosyal hayattada vasıtadan saymıyolar bizi.İster büyük cc olsun ister küçük cc.Bi insan dana kadar motoru sinyalinden tutup çeker mi ya !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kaydı şuraya bir koysana hocam nasıl yapmış adamlar çok merak ettim

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    şu anda koyamam formatı farklı
    zaten site bilgisayarında şu anda
    ben anlatıyım
    biri arkada sinyalden
    diğeri gidondan kaldırmaya çalışmış
    diresyon kilitli olduğu için kaldırmayı denediler heralde

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta motordan soğudum lafını ne çok duydum..
    Aynı şey benimde dikkatimi çekti. Havalar soğudu ya ondandır herhalde
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu anda koyamam formatı farklı
    zaten site bilgisayarında şu anda
    ben anlatıyım
    biri arkada sinyalden
    diğeri gidondan kaldırmaya çalışmış
    diresyon kilitli olduğu için kaldırmayı denediler heralde
    Bu tarz bir olay benimde başıma geldi.Fakültenin otoparkına park ettim 1 saat sonra bir baktım benim motor direğe dayanmış duruyor.Sürüklemiş sürüklemiş ayaklık açık halde, ayaklığa yatırmayı denememişte gitmiş direğe yatırmış sırf park ettiğim küçücük yere araba çekebilmek için.Heryerini didik didik kontrol ettim ve Allaha şükür birşey olmamış.

Seni anlıyorum.Bence hakkını aramalısın ve motosikletten böyle küçük bir olay için soğumamalısın.
    ANGARAJ

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    1 tl dahi olsa hakkını ara buradaki yorumlar çok saçma kimse hakkını aramadığı için bu ülke bu hale geldi herkes kuzu mantığında ayrıca altındaki motora az para vermemişsin belki borçlandın belki geceli gündüzlü çalışarak tırnağınla aldın neler çektiğini bir tek sen bilirsin böyle küçümseyici yazılar yazılmasına çok üzüldüm. Herkes babadan zengin olmuyor ben motoru alırken yeni evli olmama rağmen 3-5 para koymaya çalıştım köşeye sigarayı bıraktımki motora para biriktireyim biraz birikince gittim bankadan kredi çektim taksitini ödüyorum altımdaki motor 10.000 tl diye şimdi ben zenginmi oluyorum alakası yok yorum yaparken daha sevileyii olalım bence
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Kardeş geçmiş olsun,inşallah tez vakitte hakkını alırsın.

Dikkatimi çeken nokta; hala superonline abonesi var mı ya?Garip ve komik geldi.Sakarya merkezdeki en büyük superonline bayii bile superonline kullanmıyor diye biliyorum.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de motor gezimin birinde pansiyonun önüne bırakıp görevliye de göz kulak olması için ricada bulunmuştum. Sabah kalktığımda motor yeninden oynamıştı, disk kilidi de çamurluğu çatlatmıştı. Moralimi bozsa da buna şükür deyip yola devam etmiştim.
    www.motorumla.net

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı anamur.spor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş geçmiş olsun,inşallah tez vakitte hakkını alırsın.

Dikkatimi çeken nokta; hala superonline abonesi var mı ya?Garip ve komik geldi.Sakarya merkezdeki en büyük superonline bayii bile superonline kullanmıyor diye biliyorum.
    Superonline Turkcell ile birleşti ve fiber optik bağlantı olan yerlerde 1000 mbps hızda internet hizmeti sunuyor.Abone varmı diye sorarsan var ama fiberoptik altyapısı olan yerlerde genellikle aboneleri.
    ANGARAJ

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Geçmiş olsun kardeşim güvenlik kamerasının kaydını cd ye aktar ve işi yapan bayiyi yada teknik servisi bulabiliyorsan ilk önce onlara göster ve olayı anlat zararının karşılanmasını iste eğer ödemeye yanaşmazlarsa savcılığa şikayet edeceğini ve bu işin arkasını arayacağını söyle hala zararını karşılamazlarsa kayıtla beraber semt karakoluna gidip şikayetçi ve davacı ol hukuki süreç biraz uzun sürsede eninde sonunda zararını karşılamaya mahkum edilecektir karşı taraf.Bu arada kendin değiştirecek olursan çıkan parçaları ve servis faturasını muhafaza et, dava sonunda fatura tarihinden itibaren zararını faiziyle alırsın. Benzeri bizim arkadaşın arabasına olmuştu mahallenin veletlerinden biri aynasını kırmış mobese görüntülerinden olay tespit edilmiş çocuğun babası kayıtları görüpte işi mahkemeye taşıyacağını söyleyince aynayı ödemeyi kabul etmişti. 250 TL kOLAY GELSİN ŞİMDİDEN
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bir sinyal için motordan soğumaya değmez Ama tabii ki hakkını ara. Benden önce ne yapman gerektiğini yazanlar var.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    1- Geçmiş olsun.
    2- İşin hukuki başlangıcı tesbit ile başlar, öncelikle tesbit davası açılacak.
    3-Avukat olmadan sonuç alamazsın çünkü uyap üzerinden dosya ve gidişatı takip edemezsin.
    4- 3-4 seneden önce dava sonuçlanmaz, ayrıca dava masrafları en az 800 TL civarı tutar.

Test edildi....

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    volkancım öncelikle geçmiş olsun..
    bence ,ilk önce firmayı bul be şirkete git... orada yapılan her iş yönetici tarafından bilinir..
    apartman yöneticinizle konuş..Sonra firmaya git.. Sıkıntını anlat..Kesinlikle üstüne yatacak değillerdir..
    Sorunun halledilir merak etme..Sadece sinyal lambansa başka hiç bir yerde sıkınıt yoksa 20-25 tl bişey
    al kendin tak..fazla kurcalamana gerek yok..bunu yapanların karaktersizliği işte...
    yani zarar veriyorsun en azından söyle .. adamlar kaçmış.. ama halledilir dediğim gibi yap

hat döşeme işini yapan yerel ofisi bulmak için apartman yöneticinizle görüşebilirsiniz. genellikle apartmanlara bu adamlar yöneticiyle görüşerek apartman yönetim defeterinde karar aldırarak ve çoğu zaman apartman yöneticisine bedava internet hizmeti sağlayarak kazı, döşeme işleri yapabiliyor. ben yerinizde olsam, kim olduklarını ve yerlerini yöneticiden öğrenip, bir cd'ye görüntüleri katarıp onu yanıma alır, o yerel ofisin amiriyle görüşür görüntüleri izletirdim. meblağ çok yüksek olmayacağı için iki taraf için de olayı adli vaka haline getirmek sıkıntılı ve gereksiz olmayabilir. mağduriyetinizin giderilmesini umut ederim.

insanların kolaylıkla zarar verebilecekleri bir malımızı dışarıda bırakmak bazen travmatik (sinir bozucu) olabiliyor. evine hırsız giren insanları da etkileyen temel durum bu oluyor. evden giden malın değeri düşük olsa veya evden çalınan bir şey olmasa bile bize ait bir şeylerin hoyratça başkalarınca didiklenmesi ordan oraya taşınması bizim güvenlik hissimizi kötü etkiliyor. kötü.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan öncelikle geçmiş olsun kardeşim...
    İnşaAllah en yakın zamanda motoruna verilen hasarın telafisi olur...
    lakin okuduğum yorumlarda şu bölüme çok takıldım, bu cümleleri sarf eden arkadaşımız herhalde burjuvadan ki böyle abesçe cümleler sarf edebiliyor...
    bu aşağılayıcı tavır nedir?
    Burjuvadan falan değilim arkadaşım, ben de sabit maaşla çalışan bir adamım. İmkansızlıktan yıllardır motorumu değiştiremiyorum. Ben kimsenin işini küçümsemiyorum, küçümsediğim, aşağıladığım şey o işi yapanların kendileridir. Yanlış anlaşılmasın ve kimse üzerine alınmasın. Kendinizi arkadaşın yerine bir koyun bakalım nasıl hissedeceksiniz ? Bir insan bir başka insanın malına sırf işini yapmak adına "ekmek parası kazanıyoruz abi" edalarıyla nasıl zarar verebilir ? Senin elalemin malını kaldırıp kenara atmaya hakkın var mı ? Çağırırsın apartmanın sorumlusunu çektirirsin. Adamın içi gider motorunu öyle görünce. Zamanında şerefsizin biri gelip durduk yere benim üç kuruşluk motorumun gösterge tablosunu anahtarla çizmişti, o an yaparken görsem ne yapardım bilmiyorum.

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Usta sen bence onların kablolarını yankeskiyle kes gitsin en mantıklısı bu.Mahkeme felan 800 tl diyor arkadaşlar:D

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Geçmiş olsun. Superonline adamı kanser eder. Kurumsal wen hosting hizmeti alıyorduk, çok sık kesinti oluyordu. O ukala müşteri temsilcisi bana aynen şunu söyledi " beyefendi, çok fazla müşteri olduğundan kapasitemiz yetmiyor, bizden ancak bu kadar, daha iyi hizmet veremeyiz". 48 saat değil 148 saatte cevap vereceklerini sanmıyorum.

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R
    Varmı bi gelişme, son durum nedir ?

gökrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym gts250
    arkadaş geçmiş olsun firmaya git hafşf sert yap paranı verirler muhtemelen. ama su ayrı bi konu benim bıraktığım yerde biri motosikletimi krcalayınca uyuz oluyorum. coğu motorcunun basına gelmiştir heralde.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Arkadaşlar son durum motoru çeken arkadaş geldi kapıma kadar kusura bakma zararı telafi ederim dedi
    canın saolsun diyincede baya bi mahçup oldu çayımıda içti gitti
    pek umut bağlamamıştım kimse gelmez diye söküp yapmaya çalıştım eh olduda gibi zaten

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)