Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cezayı yedik aslan gibi

Motovento
    REKLAM ALANI
    yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    arkadaşlar merhaba cumartesi günü trafik cezası yedim yediğim cezayı hakettim neden ters yön bi ara sokakdan ana caddeye çıkmak istedim antepliler bilirler tatlıcı abdonun sokagından karagöze çıkmak istedim stadyumun ordan u çekip dönmek zor geldi
    neyse çıktım tam ana caddeye baktım tarfik tam karşımda gel gel gibi hareket yaptıı neyse gittik kontağı kapat dedi kapattık
    indim motorun üstünden polis acayip sinirli bi tavırla birazda yüksek sesle ehliyet ruhsat dedi neyse onuda verdik
    72 lira cezan var ney!! dedim 72 lira dedi naptın abi dedim, demez olaydım polisde bi bagırık hem ters yönden geliyorsun hem şikayet ediyorsun beni buraya boşunamı diktiler bostan korkuluğumuyum dedim abi devletin paraya ihtiyacı var seni o yüzden dikti buraya neyse adam beni braktı cezayı yazıyo köşedeli güllüoğlunun yanındaki tuhafiyede bende gittim cezamı alayım gideyim dükkana girdim dükkan sahibi bu seferde vay efendim dükkanımı kalabalık etmeyin çıkın kardeşim dükkanımdan oda bana bagırıyo noluyo ya dedim
    bu sefer polis başladı kaldırımda duran motorlara ceza kesmeye benle beraber 4 motorcuya kesti cezayı belli o polisin bi derdi vardı evde hanımla mı tartıştı amirinden fırçamı yedi sinirini bizden çıkardı adam

demek istedigim şu madem öyle kardeşim sinirlisin bana niye yansıtıyorsun polislerimiz biraz daha güler yüzlü olamazlarmı zaten sevmiyorum polisleri daha öncede 1-2 defa muhabbetimiz olmuştu iyice gıcık oluyorum polislere sanki karşısında çocuk var bagırıp çağırıyo tamam ters yönden gelmişim hatalıyım kes cezamı gideyim çocuk gibi ne fırça atıyorsun arkadaş bide böyle umursamaz tavırlar ehh ben polsim oğlum sen kimsin hareketleri buldummu açığını affetmem yapıştırırım yapıştır abi bişey dediğimiz yok zaten

herkese iyi günler kazasız, belasız ve cezasız sürüşler dilerim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    işimiz zor ya.gecen akşam arkadaslarla herzaman toplandıgımz top sahasının oraya cektım motoru.sıte kalorıfercısı yaklaştı dediki...evlat buralarda hırsızlık olayları oldu dikkatli olun başınız agrımasın sonra diye uyardı.tamam abi dedik aşa mahalledeki top sahasının oraya ındık arkadasla.askerden izne elmışti kendısı.neyse aradan 5-10dkka gecmeden polis geldi.arkadas cepten manıtasıyla konusma yapıyordu o esnada.polıs motor kımın dıye sordu,benım dedim.ewrakları istedi verdim kontrol ettı plakayı da gectı dıger akıplere sıkıntı yok die.düşünüyorum acaba benı o kalorıfercı emice mi ihbarladı.soyulan ewde polisin daıresıymış )

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    öncelikle yemiş olduğun cezan hayırlı olsun en azından yaptığının yanlışlığını biliyorsun buraya zaten hiç girmiyorumda evet zaman zaman her meslekten insanın sergilediği bir pisikoloji bu senin anlatmaya çalıştığın aslında ,

hani çingeneye yetki vermişler önce babasını kesmiş genelleme yapmak yanlış olur emme be kardeşim benim bir kankam vardı zamanında beraber yediğimiz zıçtığımız ayrı gitmezdi

liseden sonra sınavlara filandı derken polislik mesleğine girdi ama trefik değil abi adamı hiç tanıyamamışım bu kadar insan değişirmi yahu ??

anladık devlet adamısın, arkanda devlet var, da bir insanın yürüyüşüne kadar etkilermi yavvvvv kasılmalar konuşmalardaki imalar, insanın len allahtanda polis oldun diyesi geliyor ...

genelde malesef bende katılıyorum düşüncelerinize (malesef)...

tamam polis zaten canı istesin yazacak cezayı buluyorda işin dası var tamam biz suçluyuz trafikte hata yaptık , hatalı solladık, vs. vs.

tamam gereken neyse yaparsın cezamı kesersin bu cezayı öderken benimde canıma okunurda .... ne barıyon leyyynnnn bide adamı öle yıkıyonnn,

sanki devlet ona aynı zamanda pisikolojik baskı yap , milletin üstüne bağır aşşala demiş...
    ramizan83 bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...bi ara sokakdan ana caddeye çıkmak istedim antepliler bilirler tatlıcı abdonun sokagından karagöze çıkmak istedim stadyumun ordan u çekip dönmek zor geldi..
    Eh bir katmer yemediysen haketmişsin sen cezayı
    #sürenadam

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Gözünü seveyim eski polislerimizin ya Babam da emekli polis. Trafik değil sivil ama olsun polis sonuçta. Babam emekli olalı 5 sene oldu. 5 sene de genç polislerle tartıştığı belki 20 olmuştur. Bu kadar olur mu ya diyo biz de yaptık kardeşim polislik diyo Hatta 1 kez ifadesini almaya karakola bile götürdüler babamı. İşin özü; yeni,genç polislerimiz baya bi kendinibilmez üzerindeki üniformaya güvenerek iş yapıyorlar. Yapacak bir şey yok tepemize çıkaranlar utansın. Bu devirde ben diyorum her yerde abi polis olabiliyosan olcaksın...
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

mrsago - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 (12)
    Buda yeni moda oldu(devletin paraya ihtiyacı var o yüzden ters yöne girdim diye bana ceza kestiler)......
    ya sev ya terket...

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Eski polisleri mumla arıyoruz bırakın üslubu hitabı doğru düzgün Türkçe konuşamıyor büyük çoğunluğu tamamen kadrolaşmanın eseri,kökten bir kültür eğitimi de olmayınca ne kadar akademik eğitim alsalar dahi ..

Hayatımda bir kere karakola gittim o da kimliğim kayboldu diye neredeyse nezarethaneye girmediğim kalıyordu ben suçluymuşum kaybetmeseymişim aşağılayıcı ilgisiz tavırlar böbürlenmeler özünde sönük pısırık bir çocukluk ergenlik dönemi sonrasında sağlıksız bir ilişki ve evlilik haliyle üniforma görünce kişilik çatışması yaşıyorlar

Motosikleti
    CBF 250 i sattık 600f te sıra :)
    türkiyede motorcu olmakk ooooffff Allahım sen bize yardım et.benim sülalemin yarısı polis hepsinin suratına söylüyorum üstünüzde üniforma varken hiç biriinizi sevmiyorum diyorum güülüyolar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    iyi olmus az bile yazmislar.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    hem ters yönden yola girmişsiniz hem de serzenişte bulunuyorsunuz, çok enteresan, adamlar görevini yapıyor işte, kendi düşen ağlamaz, kimse kimseye özellikle suç işleyenlere güler yüz göstermek zorunda değil, ayrıca bütün gün hırlısı hırsızı sarhoşu vs bir sürü çatlak insanla muhattap oluyorlar, bazen sinirli olmaları normal, önemli olan size kötü söz söylememeleri, sizi darp etmemeleri ...
    bu arada 80 küsür yaşındaki babama ters yönden yola girmiş bir motor çarpıp hastanelik etmişti, o yüzden tersten yola girip yardırma olaylarına (özellikle otoban harici ara sokaklarda) pek sıcak bakamıyorum ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    [QUOTE=vlknsyrn;2551516]
    diosun ki..ehliyeti rıhsatı istedi verdik 72 lira cezan var deyınce..neyy !! naptın abi sen ,, abii olurmu fln memura işini öğretir gibi manyak konusuon..
    QUOTE]

ters yöne girme olayı anormal bir durumdur, ben bir kere bağdat caddesinde arabayla girip az ileriden çıkmıştım, etraftaki tüm polisler alarma geçmişti, terörist sanmışlar, hemen yakaladılar, karakola götürdüler, yabancıyım dedim, dönülmez işareti yoktu dedim, cezasız salmışlardı ... neyse hem suçlu hem güçlü lafı vardır, alttan alması gereken, saygılı olması gereken suçu işleyendir, bir polise siz nasıl davranırsanız o da size genelde öyle davranır ... o kadar ...
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Abilerim benim amcam trafik şubede başkomser amcamda hiç öle tavırlar yok allah razı olsun 1 sefer ceza yedim polis dediğiniz gibi bana bağırdı çağırdı bende bağırınca yaşım küçük die tokat attı bende amcama telefon ettim amca dedim böle böle ben cezayı ödemeye gidiorum sende gereğini yaparsın polisin ismi fatih soyadını sölemiim abi bunu ben amcamın yanındayken getirdiler amcam bir tokat attı benim karşımda sonra beni dışarı çıkarttı adamı bir güzel dövdü.Valla içimin yağları nasıl eridi anlatamam size 632tl cezayıda paşapaşa ödedim!!!

Abi kimse doğru bişi ytaptık demiorki biz yanlış yaptık ama küçüğüz veya ondan düşük insanlarız die kimse beni aşşağalayıp bağırıp çağırmaya hakkı yok kimsede ben bu hakkı ona vermediğim sürece bunu yapamaz izin vermem yapanda paşapaşa cezasını çekecek

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Vallaha ben o zaman çok çok çok çok insaflı polise denk gelmişim
    Mersinde 47 cc Düz depo Mobiletle Otogarın oralarda dolanıyordum .Mersinin O Meşhur cross lu yunus ekipleri Yakaladı beni altımda 46 olsa yakalayamazdı da 47 işte ne yapcan :S
    Her Neyse ,ne plaka var ,ne kask var ,ne ruhsat var, ne ehliyet var , Hem ceza yazacaklardı hemde Motor gidiyodu
    Yalvar yakar dedim abi vallaha söz olsun bidaha sürmicem hemen az ileridede Sanayi var zaten dedim orada çalışıyom abi söz dedim bir daha buraya uğramıcam yalvar yakar bırakdılar
    Ama tabi sözümde söz İşin içine birde babadan fırça gelincee Dahada mobilet yok Ehliyete yazıldım Sınavı Bekliyom Mobilet felanda yok artık Plaka ruhsat kask işi sağlama all
    Sado

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı vlknsyrn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne bu polis dusmanlıgı sizde, siz nerelisiniz oğlumm ağzınızdan cıkanı kulagınız duymuuoo!!!?
    yok polis psikolojik baskı yapsın diemi yok gıcık oluyorum polislere neymiş milletin üstüne bağır aşşala diemi..kimisi cıkmıs eski polisler nerrdee gözunu seveyim yok üniformaya guveniyor fln...noluyooorrr size !!!
    polislerimiz olmasaa sizin gibilerle motorsiklete binip apacilik , yanlıs yonden ordan burdan dalan giren kişilerle trafik kurallarını hiçe sayan sizin gibileri kim dize getircek..sen kafana göre takıl trafıkte polis cevirince cezayı yerleştirince off acıdıı die bagrın..

diosun ki..ehliyeti rıhsatı istedi verdik 72 lira cezan var deyınce..neyy !! naptın abi sen ,, abii olurmu fln memura işini öğretir gibi manyak konusuon..
    diosun kii bide asagıda "çocuk var sanki bagırıp çağırıyo tamam ters yönden gelmişim hatalıyım kes cezamı gideyim..
    sana in demiş evrakları iştemiş cezanı kescek hatanı bilion ne ağlıyon bebek gibi..yazının sonudna cezam neyse kes gideyim demeyi bilion artisleniyon..o yaptıgını avrupa da yapsan cok cok buyuk sekilde ceza yerdin ustune ceza puanın yazılırdı ehliyetine bide polise ney abi naptın flndersen...hehee adamı osuttururlar be kardeşim..
    Kim oluyorsunuz kime ahkam kesiyorsunuz ?
    İsteyen istediği kişi hakkında ahlak ve saygı sınırlarını aşmadan istediğini söyleyebilir. İster başbakan olsun, ister polis, ister işçi farketmez.
    Polis kimseyi dize getirmiyor. Sadece görevini yapıyor. Ve 'dize getiriyor' dediğiniz polislerinde çörba parası altında nelere göz yumduğu saklanamaz bir gerçek!
    Üniforma giyip öyle beline silah takmayla kimse kimseden üstün olmuyor.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motor Kafa abi duygularıma tercuman oldun sağolasın!!!!!!!!!!

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    72 lira bişey değil yırtmışın valla...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ben burda bişiler yazıyorsam vee siliniyorsa (elinizde silme yetkisi var die) deycek hiç bişeyim yok..!!!herkez kafasına göre ötsün
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    MotorKafa ya aynen katılıyorm ceza yersekde paşa paşa yeriz egzozum açık die 140 lira yazdı saglık olsn her kurala uymamanında bir cezası var :S
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

yaşar35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco xcıtıng 500
    hz ömer'in bi sözü vardır..BAŞKASINI DÜZELTMEK İSTİYORSAN ÖNCE KENDİNİ DÜZELT. 8 yıldır motor kullanırım kaskı kendim için,kurallara kendi can güvenliğim için uyarım.bi keresinde bir sokak ileri gidicem diye kask takmadım polise yakalandımnerde kask neden takmıyorsun sonuçta senin için dedi haklısınız manzaretim yok cezayı kesin diyince tamam bida kasksız gezme diyip ceza kesmedi.üslüp tavır çok önemli,hem suçlu olucan hem ahkam kesicen hem polisi suçlucan...kurallara uymassan cezanı yersin burda polis değil kurallara uymayan suçludur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)