Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hella micro de sis farı.. bilgi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3230318/detay/
    arkadaslar bu ilandaki hella micro sis farı hakkında bilgisi olan varmı ..nekadar enerji harcar?kaç vat tüketir??aküye zarari olurmu??direk baglasak motor tesiisatina bi zarar verirmi?
    konu ile ilgili arama yaptım ama bulamadım..şimdiden tesekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    tek olarak 55 W ,iki tanesi 110W çekiyor.. Bunu bağlaman hiç sağlıklı olmaz..Akünü felaket şekilde çeker ve şarj dinamosunu yorarak motoruna hasar verir..
    sana önerebileceğim ise şu olur ... bende alacağım http://www.msttech.biz/

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek olarak 55 W ,iki tanesi 110W çekiyor.. Bunu bağlaman hiç sağlıklı olmaz..Akünü felaket şekilde çeker ve şarj dinamosunu yorarak motoruna hasar verir..
    sana önerebileceğim ise şu olur ... bende alacağım http://www.msttech.biz/
    Bahsettiğiniz ürünün fiyatını biliyor musunuz??
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim mobiletin ön farından bi tane alıp motorunuzun önüne yerleştirin, 35 watt halojen ampül ve çok iyi aydınlatıyor.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    dostum eğer motürün profilindeki motür ise bunların 2 si senin makinaya ağır gelir ileride marş sorunu ve akü problemi yaşayabilirsin akıllı kullanman ve ihtiyacın olduğu anda yakman gerekir yoksa toplamda tanesi 55 watttan 110 wat eder ki lverdiğin linkte takılmış olan motosiklete dikkat et o makina en az 1100 lüktür

ben 2 adet bahsettiğin fardan taktım sonuçta h4 dü h 3 farketmez 55 wat tüketiyorlar ve ikisini aynı anda yaktığımda tamam aydınlatma fena oluyor emme akü ne zaman patlayacak diyede yusuf yusuf ettiğimi itiraf etmem gerek..

en sağlıklısı korayın verdiği linkteki ledlerden almak adam üşenmemiş uğraşmış orjinal ypmış fiyatlarıda bence uygun kendin alıp yapmaya kalksan zaten verdiğin paraını yarısını malzemeye verecek ve yollarda yediğin harcadığın paralar o led paralarına tekabül edecek bence hiç hella alayına girme ,

benim elimde vardı değerlendirdim ama ileride ben bile düşünüyorum led far takmayı... en sağlıklısı... bu bence ..
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğiniz ürünün fiyatını biliyor musunuz??
    tek led 100+KDV sonrasında 3 led falan diye büyüyor .. arada 15-20TL fark oluyor..Ben bunun tek led olanını takacağım..Allah'a şükür aydınlatma prblemim yok sadece görsellik ve gündüz gece görülebilirliği arttırmak için takacağım

---------- Post added at 11:54 ---------- Previous post was at 11:39 ----------

İstersen şöyle açıklığa getireyim...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    tek led 100+KDV sonrasında 3 led falan diye büyüyor .. arada 15-20TL fark oluyor..Ben bunun tek led olanını takacağım..Allah'a şükür aydınlatma prblemim yok sadece görsellik ve gündüz gece görülebilirliği arttırmak için takacağım[COLOR="Silver"]
    Anladım, teşekkür ederim. Yanlız küçük bir tavsiye vereyim derim, tek li yerine 3 lü takarsan daha iyi olur gibi. 6lısı felan biraz abartı ve teklisi de çok silik. Dikkat çekmek için 3lüsü daha iyi bence. Dalgın bir sürücünün yeterince dikkatini çekemeyebilirsin allah korusun. Tabi yinede sen bilirsin.
    #sürenadam

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    mstechin led sislerinden ben ve arkadaşlarım kullanıyoruz. Hepimzin memnuniyeti had safhada diyebilirim, birkere değişik aydınlatma seçenekleri var, yarım tam parlakve kısık olarak. 3 lü 6 lı ve 9 lu ledli olarak üretiliyor, istenirse ön kasa koruması da var. En güzel seçeneği ise ise çakarlı modunda da kullanabiliyorsunuz. Ortalama 200 Tl civarında ve aküye yük olmuyor, sarfiyatı yanılmıyorsam ikili olrak 30 watt civarında. İşçilik ve malzeme kalitesi en üst düzeyde. Tavsiye ederim. Kendi sitesinden ürünlere bakabilirsiniz.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bu hella motora eziyet olur mutlaka elektrik sisteminde sorun çıkarır . Ampullerini değişik 18w takarsınız uzamanda etkili olmaz .
    Led alıcak yada yapicak olanlarda kesinlikle 3 keski altında yapmamalı . Aydinlatmadiz yollarda cok ise yarıyor . Tekli cok zayıf kalır .

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hella motora eziyet olur mutlaka elektrik sisteminde sorun çıkarır . Ampullerini değişik 18w takarsınız uzamanda etkili olmaz .
    Led alıcak yada yapicak olanlarda kesinlikle 3 keski altında yapmamalı . Aydinlatmadiz yollarda cok ise yarıyor . Tekli cok zayıf kalır .
    eyüp abi benim aydınlatma sıkıntım yok..motorum yamaha ybr 125 esd.. gayet iyi bir aydınlarma sistemi var..ben biraz işin görselliğindeyim.. o bakımdan tek led istiyorum ..sarı olandan alacağım ve sonuç olarak kendi orjinal farımın renginde olacak

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:47 ----------

bahsettiğim bu led far.. bu bana yeterli gelir

Motosikleti
    cawa
    Yazdığımı okudumda Google çevirisi gibi olmuş . Hesapta cihaz yazdıklarımı duzeltmiş neyse konu anlaşılmış zaten .

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    bilgiler için tesekler...benim profilde görünen ışıklar var çamurlugun yanında mütiş ışık verio ama dagınık oluyo ışık.onu bişeyin içine almam lazım yansıtıcı bişeyin içine ama ne yapsam diye düşünüyorum bulamıyorum...4 wat mı ne çekio 1 tanesii...dik dörtgen şeklinde..uzun olarak nasıl yola yansıtabilirim onuu???irfan abi senin tavsiyenide bekliyorumm..o ışık led deil nedir bende bilmiom..ama çok güzel ışık verio..sürekli kullnıom aküde sapasaglam azalma olmuo..karaköyden elektrikçilerdn almıştım.

---------- Post added 15-01-2012 at 00:09 ---------- Previous post was 14-01-2012 at 23:18 ----------

eyüp abi benim aydınlatma sıkıntım yok..motorum yamaha ybr 125 esd.. gayet iyi bir aydınlarma sistemi var..ben biraz işin görselliğindeyim.. o bakımdan tek led istiyorum ..sarı olandan alacağım ve sonuç olarak kendi orjinal farımın renginde olacak

---------- Post added at 15:50 ---------- Previous post was at 15:47 ----------

http://img46.resimup.net/di/7CKO.jpg

bahsettiğim bu led far.. bu bana yeterli gelir

bugün bu ledli sisleri satan arkadasla görüstümm.3 ledli olan sislerin çifti 145 lira dedii.yani benim için çok fazla geldi bu ücret..6 li ledli siler 19 lirayi geçiyoo...arkadas ugrasmiş emek vermis ama biraz pahallı gibi geldi bana

Motosikleti
    cawa
    Fiyatlar pahalı gibi fakat garanti ve satış sonrası işin içine girince bu fiyat normal dir. (garanti verdiğini varsayarak yazdım )
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    On liralık mala niye yüz lira veriyorsunuz anlamıyorum. aynı mal dediğim şeyi Sahibinden.comda 3x1 power led diye aratin. Bu malzeme spot lambadir. Motorunuzun park lambasından paralel çekip bir tane kelepceyle far granajinizin ve ya on teker camurlugunuzun vidasina sabitleyin. Lamba başi maliyet kablo dahil 10 tl. Uygulamasıni görmek isteyen piyanist irfan abimizin sis farı basligindaki benim mesajımı bulsun. 10 metre onum gündüz gibi. 2 kistir 12000 km oldu bozulmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)